Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

kasiamilka ale dzis czujesz sie chyba lepiej ,to znaczy ze bedzie coraz lepiej ale dół bedzie niejeden ,nie mozna sie zalamywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak działa xanax i co o nim
wiecie, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w p i sz
w wyszukiwarkę i się dowiesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz ty i zobacz czego sie
dowiesz madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto stosował prosze o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
halo, co slychac u was, jak samopoczucie dzisiaj? ja chyba zaczynam czuc seroxat, albo chce czuc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanax
Ja stosuję ale tylko gdy naprawdę muszę - ten lek bardzo szybko uzależnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na anonimy nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,znowu komus sie nudzilo.ja dzis prawie caly dzien poza domem-zajecia dodatkowe corki w palacu.u mnie dzis ok.samopoczucie w miare.biore sie teraz za jakas robotke.potem znowu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Mnie też obchodzi Xanax ! Właśnie przepisał mi go kardiolog. Mam brać przez miesiąc. Napiszcie coś więcej proszę. Czy ktoś go brał, jak długo i co mogę zrobić, aby się nie uzależnić. Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ulotka od xanaxu zawiera wszystkie potrzebne informacje i jest b.dluga,czyz nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Dzięki, ale chciałabym mniej wiadomości encyklopedycznych, a więcej praktycznych. Teorię przeczytałam, dlatego się denerwuję i proszę was o rady i własne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie nie uzalaznic,to stosuj go tak jak kazal lekarz i tak dlugo jak ci kazal,czyli 1 mies./razem z okresem odstawiennym liczac/ i potem nie brac.tam w ulotce poczytaj jest to napewno napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy organizm inaczej reaguje na ten lek.dziala ekstra juz po 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie tylko wez najpierw na noc,a wstaniej jak nowo narodzona.,wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Mam 50 mg właśnie na noc, na dzień nic. Mam brać przez 1 miesiąc, a potem pomału odstawiać - tak dziś powiedział mi lekarz. Biorę od 2 dni i wiem, że żyję, bo mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktory lek nie uzaleznia
Proszę o nazwy lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jest dobrze tolerowany przez
organizm,nie ufam lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chyba mnie chwyta przeziebienie, wzi ęłam Skorbolamid/jejku tyle tych leków biorę! i jeszcze to./A jak wasze zdrówka poza nerwicowe? Też mi kiedyś jakaś internistka kiedyś przepisała ten Xanaks-wtedy jeszcze nie do końca wiedziałam co to nerwica, ale chyba tylko 1 tabletke wzięłam, już nie pamiętam skutków-potem jak się wczytałam w instruktaż to zwatpiłam.Jak to lekarze nas informują, nawet nie wiedziałam co to za lek i po co mi go dała! No ale wtedy wyszłam z gabinetu zadowolona, że jednak dostałam ,,jakis lek\" na te moje wtedy panujące dolegliwości.O nerwicy nie miałam nadal pojęcia aż do tego roku-czyli z 10 lat dusiłam w sobie chorobę, o której na dobrą sprawę nic nie wiedziałam-dobre co?Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek kochana doradz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaja moze ty cos doradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki masz nick-ale pytasz o lek na nerwicę który nie uzaleznia-pewnie wszystkie po trochu maja jakies skutki uboczne, aż tak sie nie znam.ja biore Fevarin-dobrze go toleruje, nie mam już leków, lepiej spię w nocy. Jest to antydepresant. Kiedys brałam Seronil-też wtedy mi pomagał-wyleczył mnie z zawrotów glowy.Fevarin biorę z myslą pozbycia sie dodatkowych skurczy serca-jakie nagle wystapiły/mogą mieć podłoże nerwicowe/Pozdrawiam i może nadaj sobie jakis czarny nick/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,u mnie narazie ok.,przeziebienie mnie omija,ale ja biore jesienia zawsze po 2cerutiny,tak profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji uszczelniaja naczynka krwionosne,bo zawieraja rutyne-mam na mysli cerutin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pipku Fajnie, że jestes zdrowa-tak trzymaj. Nie wiem czy moge ten Cerutin i rutynę, bo biore jeszcze Detraleks-to taki lek na naczynia bo mam cos z zyłą w 1 nodze-biore profilaktycznie, bo jest jakas nieszczelna.Właśnie już tyle tych proszeczków, że nie wiem czy to wszystko sie ze soba nie pomiesza?! ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×