Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Na przeziebienie najlepiej sie wypocić i popijać soczek z malin! Jdę pod kołderkę. Trzymajcie sie i zdrówka, dobrej nocki bez ataków rozmaitego kalibru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku Z noga to tak na USG zył mi zobaczyli że jakaś zyła troche przepuszcza, nie znam sie dokładnie, ale od lat mam takie pajączki okropne na udach, wiesz co to jest? No i ten Detraleks mi dali by sie nie pogorszyło i żeby sie zylaki nie porobiły.Wiesz akurat te noge miałam jako dziecko 4 razy operowana, to ma prawo w tym wieku cos jej ,,odbić\".Tym się nie martwię./chociaż tym!-za duzo już przezyłam z tą nogą/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jutro co wyszło na USG! A Ty czego sie spodziewasz po tym badaniu? Chyba sie nie denerwujesz?! Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie pajaczki-po porodzie corki mi porobily i kekarz powiedziala ze to z wysilku i ze mam b.delikatna skore.ja z tym nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuje sie i niczego zlego sie nie spodziewam,profilaktyka w kierunku choroby wiencowej/narazie nie mam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
hej, przesylam wam dzis pozytywna energie! tylko jeden atak paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pisze w skrocie: zebranie dzis przezylam bardzo dobrze i dotarcie tam bylo prawie ok wiec jestem dumna z siebie....i taka powtorka co miesiac na obowiazkowych zebraniach bedzie Do pytajacej o xanax Xanax na sen i to przez 3 miesiace to absurd!Na sen daje sie inna kategorie lekow ,byly tu juz osoby po takim leczeniu zaburzen snu a xanax tylko doraznie na ataki paniki-to jedyny racjonalny powod aby go zazywac! po 1 miesiacu bedziesz uzalezniona na maksa!a wyjscie jest trudne i bolesne oraz pozostawia liczne trwale zaburzenia -mam doswiadczenie....antydepresanty sa wskazane do leczenia objawow roznych nerwic i reguluja rowniez sen z tego powodu zaburzony.Wybor nalezy do Ciebie ,nie wzielabym go tak latwo majac juz taka wiedze jak dzis....lekarze zbyt latwo zapisuja takie leki i to jeszcze na tak dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,zle zrozumialas nieznajoma\'\'xanax\'\'.to nie na sen-tylko poprostu na noc,a tak sie bieze,aby nie odczuwac skutkow ubocznych w dzien.ja tez bralam rano i na noc.przeciez to nie dziala tylko jako tabl.nasenne,tylko jako wyciszajace organizm,a dzieki temu wyciszeniu lepiej sie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza nieznajoma ma nick-niespokojna,bardzo ja przepraszam,ale tyle bylo wpisow bez nickow,ze zapomnialam,mysle ze nie pogniewasz sie -Niespokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cos zle wyczytalam ,skad mi sie te 3 miesiace wziely?no to jeden miesiac od bidy moze byc ale czy to zalatwi sprawe czy po miesiacu bedzie juz ok?zalecalabym rozsadek z tym lekiem ale madry lekarz nie zapisze juz drugiego opakowania.... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
czy wiecie moze czy seroxat oslabia dzialanie tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj takiego pozytywnego \"powera\" a jeszcze lekow nie bralam ,jak ja bym tak chciala zawsze,wyspana-mimo ze krotko spalam ,odprezona ,pozytywnie nastawiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka037 cieszę się,że masz dobry nastrój i super się czujesz, :) u mnie pomału nerwica się wycisza nie mam takich dygotań, trzęsawek, miałam je cały dzień nie jakieś ogromne ale byle bzdura mogła wywołać wybuch na maksa,, okropne uczucie, czekałam kiedy mnie weźmie znowu, ale,, 3 razy dziennie po łyżce hydrox, i czuję się dobrze, nie telepie mnie, ale jutro powinna iść do mojej nowej pani doktor, trochę się boję,, serio mam stracha a może się wstydzę, co ja jej powiem?, matyldo...cały dzień będę obmyślać jak jej wszystko opowiedzieć, mam iść tak na żywca, bez hydrox, czy lepiej się uspokoić, :O pozdrawiam wszystkich,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisałyście cos o nodze i mi się przypomniało ja tez mam zapisane detralex, lioton 1000 do smarowania i rutinoścorbin, oczywiście magnez z wit B6 nie mam już takiej odrętwiałej tej nogi, ale czuje ją jak kamień :D w łydce,, ale jest o.k ogólnie więc cieszmy się, że jest ładna pogoda i nie pada deszczyk,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki takie emocje przed wyjsciem nam towarzysza niestety ,sama pisalam o moich zebraniach szlam jak na sciecie albo spotkanie z diablem....i chyba cala fiolka lekow by mi nie pomogla,mozesz lyknac tego syropku skoro Ci pomaga a pewnie bedziesz mimo wszystko spieta i pewnie Ci odpusci w gabinecie-uwierz my tak mamy wszyscy nerwicowy w trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez wyciszam po malu ,juz wyjscia na zakupy mnie nie paralizuja wiec jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Pipek oczywiście, że się nie pogniewam i będę się tutaj częściej pojawiać, bo potrzebuję waszych rad. Rrenka czy uważasz, że 50 mg Xanaxu na noc to dużo? Lekarz powiedział, że to mała dawka i powinnam ją brać. Ma uspokoić mi serce, biorę łącznie z Atenololem. Jestem zupełnie "zielona" jeśli chodzi o nerwice i leczenie, dopiero od tygodnia wiem, że chyba ją mam. Dlatego proszę o rady, Rrenka co byś zrobiła? Nie brać Xanaxu? Bez niego dostawałam ataków lęku, myślałam, że mam zawał tak waliło mi serce. Idę popracować, trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespokojna wiesz wpadaj jak tylko potrzebujesz ja znalazłam to forum i czuje sie lepiej jak coś napiszę lub przeczytam, nie jestem sama z moimi nerwami :) chociaż nikomu nie zyczę i szkoda, że nas tak dużo :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×