Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołku mam setera ale już dawno nie byłam z nim na spacerze czuje wielki strach gdy wychdze za plot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku żeby wychować dzieci to wystarczy robić wszystko to czego tobie było brak w dzieciństwie ,pozwolić dziecku na samodzielność ale cały czas być obok .. Pamiętam jak moja matka stale na mnie przez długie godziny wydzierała się o wszystko wtedy myślałam sobie żeby już mnie zlała i przestała tak krzyczeć ... Ja na syna nigdy nie krzyczałam ,a jak on się denerwował i podnosił głos to go przytulałam i sie uspokajał i wtedy pytałam co sie stało . Mam teraz ...\"koleżanki\" jedna ma 17 lat druga 23 lata ..mają nerwice i tak bardzo mi ich żal bo wolą zwierzać się mnie niż własnym matkom .. Bo dziecko musi mieć zawsze zaufanie i zawsze trzeba dotrzymać danego słowa .Jak czegoś nie jestem pewna to zaraz mówie że zobacze ,że się postaram ..ale jak powiem że na pewno! to stanę na głowie a tego słowa dotrzymuje. Aniołku ja miałam 20 lat jak miałam dzidzię i zdałam się tylko na instynkt matki..od pierwszej chwili jak to swoje cudo zobaczyłam to wiedziałam że to jest cząstka mnie ..a siebie bardzo kocham :D Powiem jeszcze że kiedy miałam straszne dni to nie mogłam się poddać bo wiedziałam że mam dla kogo sie starać ...Mężów można mieć wielu ,ale dziecko jest jedyne i każde wyjątkowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pies uspakaja i dobrze robi na nerwy. moj chlop chce labradora mi tez sie one bardzo podobaja :) kiedys kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera idż do lekarza da ci skierowanie na jakieś wyniki.My tu wszystkie jesteśmy po badaniach.Różne choroby mają takie objawy jak nerwica i trzeba to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zamieszkamy nad morzem albo w gorach w domku z ogrodem, i bedzie sł0onko nam świecić, i bedziemy dobrze sie czuć, i wszystko bedzie ajk byc powinno :D ehhh rozmarzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera - -
Anióle21- nie nie byłam, nigdy, wydawało mi sie ze jestem poprostu bardziej nerwowa, ze to nic strasznego, ale on pewnego czasu jest coraz gorzej, dlatego postanowiłam zasięgnąc waszej opini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jak rozne dchoroby maja takie objawy? to moze ja nie ma naerwicy??? mi powiedziala ze mam drodzyce jelit ;/ ale to chyba wrody i przez to mi powie. to oslabienie i zawroty glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera - -
ada - trochę sie boję isc do lekarza, a naewt psychologa, sama studiuję jeszcze psychologię wiec pownnam znac te objawy, ale samemu trudno rozpoznac je na sobie Przepraszam ze sie wepchałam w topik, powidzcie mi czy te napady szałuy, złości to może byc nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku pies uspokaja ale to też jest obowiązek jak cholera.Mój psiak jest rozmymłany jak galareta ,zeby zaszczekał to trzeba czasu ,ale bardzo lubi się z dzieciakami i to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera nie przepraszaj tylko np napady szału zdarzają się też przy nadczynności tarczycy i dlatego musisz zrobić sobie wyniki.A skoro jesteś psychologiem to moze zrobisz nam grupową terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera - -
Jestem pedagogiem, teraz studiuję jeszcze psychologię na 3 roku, terapi poznałam mnóstwo szkoda ze sobie nie potrafię pomóc,:( nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Wera podobno tak jest ze psychlog sam sobie nie potrafi pomoc, ja zasze chcialam byc pigula i czuje ze jeszcze bede nia!@!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera - -
A najgorsze ze sama nie potrafię rozpoznac co mi jest :( czy to nerwica czy moje wyobrażenia, nie wiem tym bardziej czuje sie z tym gorzej, albo bronię sie przed myslą ze to nerwica, ze powinnam cos z tym zrobic. Dziękuję za pomoc, lece do pracy :) Jezeli nie macie nic przeciwko zajrze tu czasmi :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapeuci też chorują na nerwice .Ja tez miałam napady szału i teraz mam ale nie mocne podre się i mi przechodzi a niekiedy mam taki dzień ,że wstane rano i cały czas gderam i sama nakręcam swoje tetno .Póżniej sama się dziwie jak oni mogą tego wszystkiego słuchać strasznie mi głupio przed dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie napady to jest agresja ,nerwuski raczej tylko myślą o tym żeby nie zrobić sobie lub bliskim krzywdy. Może masz taki temperament że musisz tak się rozładować ,albo masz napady histerii . Jeśli nie skonsultujesz z fachowcem to różności mozna do takiego stanu dopisać. Aniołku czytałam że nasze objawy tak jak piszesz mogą się brać z kandydozy jelit :( To nie od wrzodów tylko w jelitach mieszka sobie grzybek i tez daje takie objawy jak przy nerwicy.Trzeba wtedy zbadać ..\"kupkę\" czy nie ma grzybków i bakterii . I można wtedy następną chorobę odrzucić jesli wszystko będzie ok ... to bardziej upewni ze to tylko nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia ja tu jestem od niedawna i bardszo sie :\"uzaleznialam\" od tej stronki :D tez sie wpychłam tu :) i nikogo o zdanie nie pytałam :) ale jeszcze nikt mnie z tad nie wykurzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze oisc do badania krwi ale to 100 kosztuje takze pojde po wyplacie, ale lek na pogotowniu mi poweidzial ze jak bym miala grzyby we krwi to bym wygladala jak smierc na urlopie, ale ja juz nie wiem cczy nerwica by byla lepsza czy inne choproibsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera - -
Dzięki, będę zaglądac :) :) :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia mogą byc od grzybków takie objawy ...:D leć do lustra wytknij ozorek i zobacz jakiego on koloru ? jak ma biały nalot to możesz mieć ..grzybka a jak masz różowiutki to masz niestety ....nerwiczkę :D Ja mam różowiutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chirug na pogotowiu mi powiedzial ze bialy nalot na jezyku ( ktory mam) nie koniecznie swiadczy o drozdzycy.... Jej musze isc an to badanie jak najwczesniej..... bo moze ja nie mam nerwicy.. trylko dlaczego te dusznosci.. i leki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jak bys miała grzybka we krwi to sorki ale bys juz nie pisała ....grzybek ten jak jest go bardzo dużo to zatruwa cały organizm i tez powoduje że czujemy ....lęk ! badanie czy jest tylko \"kupka\" i na grzybka i bakterie. To są różne grzybki ,ale te z przewodu pokarmowego to są ..paskudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×