Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołku krew możesz tez zbadać ,ale jak chcesz wiedzieć co masz w ..przewodzie to tylko ...kupkę ! :D Zobacz tu tez jest topik z grzybkami w przewodzie ,albo wpisz w google ...kandydoza zobaczysz co wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka łezka mi sie zakreciłą jak przeczytałam o tym co napisaałaś o dzieciach..tez bym tak chciala, ale boje sie miec dzieci... bo ich nie odstawisz na pokle jk Ci sie znudsza :( masz juz je do konca ale ja pewnie teraz tegoi nie rozumiem bo nie mam swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam kupe yyy wef kwietniu jak riblam sanepidowskie badania i bylo dobrze wszystko, czy to te badania czy inne bym musiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia mój język na czubku jest różowy a dalej biały jak cholera .Sluchaj a te grzyby da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno da sie wyleczyc tylko diete trezeba strosowac bez cukru i maki tak tak zyje od ponad miesiaca i nie widze zeby jezyk zrobil sie ladniejszczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore leki na poprawe flory bakteryjej w jelitach, bo na to nie ma zadnych tabsow tylko dieta ja czytalam o tym ze to dosc powazna chorob ze na mozg ssie moze przenosic i na pluca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku do sanepidu to robiłaś na robaczki :D wiesz tasiemiec ,owsiki ... :D a to trzeba grzybki szukać i bakterie :D to sa inne badania . Adusia to sie leczy tylko długo i własnie tez dietą ,ale to jeszcze nie znaczy że masz ...grzybka , ozorek to może masz taki bo palisz.. albo jeszcze coś... jak będziesz robiła jakieś badania to tak dla siebie sprawdz tez ...kupkę ! http://www.intruz.pl/index2.php?menu=grzybica tutaj pisze jakie dają objawy grzybki . Dlatego ja zawsze powtarzam że najlepszym lekarzem jest każdy sam dla siebie. Trzeba wtedy \"molestować \" doktora żeby dał skierowanie na badania ,przeciez wiadomo jaka jest słuzba zdrowia bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejc a ja strasznie nie lubie kupy badac hih bleeee chyab sama doktorat zrobie hiih i sama sie bede badac i sie kierwoac na badania! No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to na pewno byś miała stale \"pełne ręce roboty\" :D bo teraz takie środowisko zanieczyszczone że ludzie stale coś łapią ... ale próbowała któraś z was leczyć się np. greposeptem ...albo citroseptem ? to są wyciągi z grejfruta,albo jeszcze jest srebro koloidalne,albo czosnek to sa naturalne leki i one uodparniaja organizm. Ja chcę spróbowac z tym greifrutem ,bo jak pocztytałam to może na coś zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym była wniebowzięta jak by mi coś pomogło i nagle budze się rano a tu juz nie mam nerwiczki! hihihi Adusia na pieszo do Ciebie przyjde :D Cała Polskę obejdę ! Uwaga! to na pewno zrobie jak przestane się ...bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pijce co rano na czczo na uodpirnienie pol szlanki wody z miodemi curyna ktora przygotowuje co wieczor, ponoc pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam oglądać ..horrory :D Właściwie wszystko robie to co lubie :D bo przecież cały czas siedzę w domu . czytam książki ostatnio \"Cod Leonarda \" i byłam zawiedziona bo myślałam że to bardziej historyczno biograficzna ...a to lekki kryminał :D lubie ziemię ..właściwie to ją kocham ! :D tak jak pisałam marzyłam żeby zostac archeologiem i fascynował mnie Egipt . Ja tam nie byłam ale mąż był i przywiózł zdjęcia i wszystko mi opowiedział ...a że mam wyobraznie :D to potrafiłam nawet poczuc ten zapach piasku... Teraz sprawdzam się jako doskonała ogrodniczka ,bo wszystko co posadzę to pięknie rośnie ,nawet jak kijek wsadzę w ziemie to ...zakwitnie ! to lubie ...ziemię ,naturę ,zwierzęta ... i ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia to ja czekem na ciebie.Myśle ,że zrobie te badania a ty robilaś .Teraz bede siedziała z językiem przy lustrze bo tam dalej to jest bialy.A w wlnych chwilach robie na drutach.Bardzo mnie to uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam na drutach pulower dla misia :D sliczny taki ale dla siebie nie potrafie, moja matka slicznie robi na drutach sweterki dla mnie :D nie mam ogrodu , na oknie w kuchni mam ziolola i rzezuche tak to sie pisze? nie mam czegos co dobrze robie :( chyba nic nie potrafie :( azdolna jestem jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia odejdz od lustra :p Ja nie robiłam tych badań ,ale wpadłam na to przez przypadek bo mój mąż ma biały ozorek i tak szukałam co to może być . Teraz obiecał mi że pójdzie i zrobi badania bo wierce mu dziurę w brzuchu :D tylko z czasem u niego krucho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku każdy ma w Sobie jakiś Talent ! tylko nie kazdy potrafi go odkryć i czasami trzeba czasu żeby wiedzieć w czym się człowiek sprawdza i w czym może się wykazać. Jak robisz coś i sprawia ci to przyjemność to dajesz całą Siebie ,bo robisz to z pasją ... a jak na przymus to wiadomo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obiad... zasiedzialam sie i straclam rahube czasu /zaniedlugo moja chlopaki przyjda i beda jeśc wołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ugotowałam ziemniaki kalafior i brokuły i przygotowałam kotlet z indyka na póżniej u mnie obiad je się o 18 stej,, jak mąż wraca z pracy, dzieciaki maja obiad w przedszkolu więc jedza drugi przed kolacją, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serce mi zakolatalo... tak zrzedziło jakoś.. dziwne uczucie, trwa to chwile, ale coraz czesciej mi sie to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Mam dzis wisielczy humor,chyba po wczorajszym fatalnym dniu...\\pisalam Wam ze w niedziele jade sama z dziecmi (bez meza bo wyjechal) na obiad w gosci i wlasnie to byl niewypal!Od rana bolala mnie strasznie glowa po proszkach nie bylo lepiej ,a wcale sie nie denerwowalam ,nie zdecydowalam sie przez to na jazde komunikacja, pojechalismy taxi.Atmosfera byla taka ciezka i ten moj bolacy leb nie dawal mi sie odprezyc wiec siedzialam jak na węglach..... chociaz goscie tez narzekali ze cos w powietrzu wisi wiecv troche bylo mi razniej....a do tego martwilam sie o wieczorny powrot -nie chcialam taxi -chcialam odwazyc sie tramwajem.... no i z ciezkim sercem(doslownie!bo czulam je w gardle i w zoladku!)wybralam ten tramwaj i jeszcze jechallam oprocz swoich dzieci ze znajoma ktora mieszka blisko mnie ale droga do tramwaju(dosc daleko) to byla droga przez meke!ledwo szlam bo mi tak ziemia sie kolysala(nic nie pilam%).W tramwaju juz bylo prawie ok jesli chodzi o nerwy ale leb mi pekal i jeszcze ta znajoma byla sporo napita i trula mi łeb przez 40 min jazdy tramwajem .Z ulga znalazlam sie w domu glowa mi nie odpuszczala.... Ten wczorajszy dzien odbieram jako porazke ,krok w tyl...- wlasnie poplakalam sie teraz jak to pisze ....Dobrze ,ze moj maz dzis wraca bo chce sie do niego przytulic! A dzis sprzatalam jak wsciekla chalupe zeby odreagowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam to z siebie wywalic ,wybaczcie jesli humor popsulam! Dzis pochmurny dzien wiec moze wczoraj na te zmiane tak zareagowalam jak na meteopatke przystalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,ja tez wczoraj b.zle sie czulam.Glowa caly dzien bolala i mialam objawy podobne do twoich.tabletki nie pomagaly.a dzis zupelnie inaczej. glowa do gory-jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pipek jak fajnie jest z kims sie podzielic ...tylko mi sie ryczec chce a nie chce zeby corka zauwazyla bo co jej powiem ,Boze łzy mi same leca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavvulko
witam. Moja dziewczyna też ma objawy nerwicy. Ból w okolicach serca, jakieś przerażające sny i problemy z zasnieciem. Lekarz przepisał jakiś ziołowy lek Bellergot. Wiecie cos na jego temat? moze tez stosujecie? Tak bardzo bym chciał zeby to sie nie powtarzało:( Ona ma 23 lata, tweirdzi że nasilenie objawów pojawia sie przed okresem. Czy też tak macie drogie kobietki? dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×