Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dopadlo mnie ::( na zajeciach, ale nie mocno naszczescie, potem w tramwaju myslalam ze padne, okana pozamykane, uchwyty urwane, czulam sie jak w puszcze!! ale dotarlam do domu a tu na obiad z now makaron!!! Bo chlopom sie pyrow nie chclo robic!! ja tejjjj!! nawet w niedziele nie mozna zjesc pozadnie!!! kotlet i makaron :( ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja wczoraj zrobiłam!! wzielam tabsa uspokajacego i zapiłam piwem... Ale mialam dzez i nie myslalam o niczym... przynajmniej szybko zasnełam :D i dobrze mi sie sapło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia daj przepis na te jabłka moje dzieciaki lubią takie wynalazki. Wczoraj żle się czułam sprzątałam na przyjazd mężusia ,ale dzisiaj mnie powiadomił ,że przyjeżdza w czwartek.Cały czas serce mi waliło ciśnienie miałam dobre tylko tętno wysokie.Dzisiaj boli mnie głowa a właściwie kark i tył głowy, znowu pojawily się myśli o zawale nie mam momentami już sił chce mi się wyć chce wyjść a nie moge do dupy takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O skoku w bok mówiłam powaznie tylko jak to zrobić skoro siedzi się w domu chyba ,że przyjdzie do mnie jakiś monter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia jak się chce to wszystko można :D Ja w piątek dzwoniłam do serwisu bo kupiliśmy w czerwcu lodówkę i coś ona jest nie teges ,już były wymieniane drzwi ,moduł i teraz zaczeła głośno się właczać ..strzela tak że w nocy się budze ...więc zgłosiłam żeby znów przyszedł pan... :D do lodówki ! hihihi Ja jakoś sobie radzę :) A teraz poważnie jabłuszka są the best ! Trzeba wydrążyć to ze środka ja robie na wylot i wtedy tam wsypuje trochę cukru ,imbir i trochę miodu ..to zawijam w folię aluminiową i do piekarnika na 15-20 minut. Jakie to jest pyszne ..ja to jem łyżeczka a na koniec zjadam skórkę żeby się nie marnowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie zapijaj tabsów pifkiem :D Jeśli masz ochotę to wypij sobie pifko ...ale już wtedy nic nie bierz... Wcale się nie dziwię że w trajtku zle się poczułaś jak było duszno... :D a chłopakom pochowaj wszystkie makarony ... i zostaw na środku same kartofelki niech się wykarzą inwencją twórcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WSPANIAŁA NETKO 30 POMOGLAŚ MI!TERAZ W TEJ CHWILI NIE MOGĘ DOBRZE ODDYCHAĆ I TERAZ MI DRĘTFIEJE ZARAZ CHYBA...NO NIE CAŁY PRAWIE DZIEŃ TAK.PRZYSZEDŁ KOLEGA RAZ MNIE ROZUMIEM RAZ MA DOŚĆ ZNAM GO 8LAT I JAK SIĘ WKURZY TO MI MÓWI ZE MNIE DOBIJE I WTEDY ZROBI MI GORZEJ.TERAZ SIEDZI U MNIE I CZYTA GAZETĘ I NIE ZWRACA NA MNIE UWAGI CO MAM ROBIĆ NIE MAM DZIEWCZYNY A MYŚLĘ ZE BY POMOGŁA DUCHOWO JAKkobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JA PRZEPRASZAM ZE TAK O DZIEWCZYNIE TU M?WIE ALE DZIEWCZYNA LEST W STANIE DUŻO POMODZ SŁOWEM. KOBIETY KTÓRE NIE SA WREDNE SĄ WSPANIAŁE MARTWIA SIE I POTRAFIĄ WSPÓŁCZUĆ BARDZIEJ NIŻ KOLEGA ,KT?REGO ZNAM MI POMAGACIE!DZIĘKUJĘ WAM ZA SŁOWA DZIEWCZYNY M?WIA NA MNIE SYCYLIJCZYK DLATEGO TAK SIĘ NAZWAŁEM.MYŚLĘ ,NAJGORSZE, ŻE ZARAZ ZEMDLEJD ALBO GORZEJ KOLEGA M?WIL ,ŻE JESTEM DZIWNY BO NIE SIADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KOLEGA MNIE POWOLI ODRZUCA CHYBA :-( JESTEM SMUTNY NAWET NIE MOGE PŁAKAĆ BO MNIE ODDECH DUSI ITD NAWET TWARDZIELE CZASAMI PŁACZĄ ZROZUMCIE MNIE JESTEM CHYBA SKOŃCZONY SZANS NA DZIEWCZYNĘ NIE MAM Z TYM A KOLEDZY BEDA MNIE OPUSZCZAĆ CHYBA POWOLI :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PRZEPRASZAM ,TO CO ZE MNA NA PEWNO WAS NIE OBCHODZI JESTEM ZAŁAMANY PRZEZ TĄ NERWICE NIGDY NIE ZNAJDĘ DZIEWCZYNY A PRZYJACI?L TYM BARDZIEJ DZIEWCZYNY MNIE COŚ M?WIA NA ULICY A JA NIE REAGUJE BO BOJĘ SIĘ ŻE ZOBACZĄ MOJE OBJAWY I NIE BĘDĄ CHCIAŁY ROZMAWIAĆ..BOJĘ SIĘ TERAZ JAK JAKĄŚ CHCĘ ZAGADAĆ DO MNIE TO JA UCIEKAM A CZĘSTO JAKAŚ COŚ DO MNIE NA ULICY M?WI A JA SIE BOJĘ ODEZWAĆ ALE PRZECIEZ SA MILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WYBACZCIE JESTEM ZALAMANY JESTEM INNY OD KOLEG?W SWOICH NIKT TEGO NIE ROZUMIE I MOJE ZYCIE IDZIE W ZLYM KIERUNKU.BIORE LEKI PRAMOLAN ,RELANIUM ,FLUOKSETYNE.Z DOMU TRUDNO WYJŚĆ BO ZARAZ DUSZNO MI.DROGIE PANIE ODPOWIEDZCIE .NA TYM FORUM JEST BARDZO MIŁO DZIĘKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA CHYBA ZA DUZO NAPISALEM PRZEPRASZAM NA PEWNO WY NIE CHCECIE SLUCHAC TAKICH GŁUPICH JAK JA POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadka
SYCYLIJCZYK na psychoterapie pędź, po co się tak męczysz, masz jakieś gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku.wydaje mi sie ze za duzo lekow bierzesz.to jest mieszanka pionurujaca.czy lekaez ci te wszystkie leki zalecil?Fluoksycyna to bardzo silny lek,relanium do tego i pramolan na zagryche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadka
noooo a najdziwniejsze jest to, że czujesz się mimo tego NIETĘGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku,ja poszlabym najpierw do lekarza,aby zweryfikowal te leki.jak dlugo i w jakich dawkach bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk głowa do góry napewno by się kobitka superowa znalazła dla Ciebie jestem 100% pewna tylko nie wysiadaj walcz o siebie , a wtedy dziewczyna sama się znajdzie, ja też mam nerwicę, mam męża ale ciągle o niego walczę,,:) to dopiero walka w 10 lat po swoim poznaniu :D 7 lat po ślubie, dwójka dzieci, w sumie rutyna, ale... jest miłość i tego CI życzę miłośći znajdź ją dla siebie to pierwszy krok, nie poddawaj się walcz,, :) ach i jak już o skokach w bok mówiłyście,, mmmmm,, ile gości mi się podoba,,, czasem jakiś monter by się załapał, ale nie mam sumienia,, pewnie bym się dla odmiany z jakimś facetem przespała, albo jakiś szybki numerek,, ale,, nie jest to w moim stylu, :O jedyne co robie to czasem facetów uwodzę i spadówa.. wiem świnia jestem, ale cóż,, tylko się nie śmiejcie ze mnie, wzięłąm połowę xanaxu, nie telepie mnie więc myślę,że to okropne samopoczucie to nagłe odstawienie leku, chociaż robiłam to fazowo, jednak organizm się domagał jutroi do lekarza co on wymyśłi,, też chciałabym coś co leczy nie tłumi, wiem,że bez niczego nie radzę sobie, albo,, postawię na samą homeopatię,, zawziąść się i tak zrobić ..?? zobaczę co powie lekarz, chociaż nie mam do nich zaufania.. pipek pozdrawiam ja też tu jestem dosyć długo, nie aż tak ale ok, 3 miesięcy? sprawdzę sobie kiedyś,, pozdowionka no i miło,że aniołkowi wesoło, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda każdego z tymi nerwami tak się mordować a jak jest tu jeden facet póki co to tym bardziej że miał odwagę napisac to plus, poradź się starszych i idź do lekarza i się nie zrażąj bywa różnie ze służbą zdrowia,, nie jesteś sam SYcylijczyku, duchowo my są z Tobą,, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku to od Ciebie zależy czy poznasz jakąś dziewczynę ,czy bedziesz Sam .. Jest wiele mądrych i wspaniałych dziewczyn dla których liczy się wnętrze i wrażliwość ..nie chamstwo i pozerstwo ! A uwierz mi miłość czyni cuda ,potrafi uzdrowić nie jedną osobę ,tylko trzeba wyjsć na przeciw miłośći bo siedzac w domku w fotelu to wiele się nie zdziała. Wiem że jest ciężko i trudno ,ale od czegoś trzeba zacząć .Zrób krok do przodu najpierw to koniecznie idz do lekarza bo tak jak napisała Pipek to masz coś nie teges z tymi tabsami . Możliwe że masz skutki uboczne ich zażywania ,bo tak też może być że zamiast usuwać objawy po tych lekach one się nasilają. Wbij sobie do głowy że wcale nie jestes gorszym facetem od innych ,to że teraz cierpisz to nie znaczy że tak musi być stale. Może sie okazać że za jakiś czas Ty będziesz kwitł ze szcześcia a wszyscy Twoi kumple będą się zastanawiać co Ci się stało. Wiesz dziewczyny nie wszystkie lubią mięśniaków :D ważniejsze jest żeby taki ktoś mógł o czymś porozmawiać ...a to że masz nerwicę to nawet powiem Ci że nie powinneś ukrywać.Zazkceptuj Siebie ! uwierz w swoją siłę i mozliwości . Powiem Ci jeszcze że o każdą przyjazn trzeba dbać ...bo jak zaniedbasz to możesz stacić! Więc widzisz wszystko w Twoich rękach ! wszystko zależy od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoki w bok ja osobiście dzielę na dwie części ..fizyczną i duchową! Z fizyczną wiadomo :D ale duchowa ... to jest wszystko to czego brakuje kobiecie w związku .Każda potrzebuje odrobiny wysłuchania ,miłych słów :D chwilki czasu ..wiadomo jak jest ..mężowie zdobywcy są nas pewni że raz upolowali zdobycz to już jest jego i nie trzeba się starać :) ale wrażliwa kobietka potrzebuje nadal ciepełka nawet takiej namiastki :) i wtedy taka zdrada duchowa jest rozgrzeszona :) bo każda sama decyduje ile jej tego potzeba i kiedy zbliża się do niebazpiecznej granicy. Dodam że nigdy nie winie kobiet które zostawiają dom ,męża i szukają czegoś innego .To sa wręcz kobiety odważne ..nie mówie żeby je naśladować bo każda ma swoje kryterium ale skoro czegoś komus brak ...to po co się męczyć . Zreszta kobiety czują się wartościowe gdy słyszą drobne komplementy ,gdy wiedzą że mogą w kimś wzbudzać zachwyt . A tak mamy tą swoją codzienność :( więc zostały nam marzenia i tym które wychodzą ...flirtowanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku,pamietaj ze prawdziwy przyjaciel nigdy cie nie oposci.Ci ,ktorzy cie odrzucili,nie zasluguja na miano nawet kolegi.A wcale ty nie jestes inny,z powodu,ze masz nerwice-tylko komus sie tak wydaje. Nigdy sie nie wolno zalamywac.Jestes Silny,tylko wiecej wiary i akceptacji samego siebie.Wiecej szacunku dla samego siebie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pipku poczytałam kilka wpisów i zauważyłam też i Twój. Cieszę się, że pytasz o mnie! Widzę, że nadal bywasz na forum dośc regularnie. Ja juz nie mam za duzo czasu na kompa, sporo pracy zawodowej, ale od czasu do czasu zagladam do Was. No cóż u mnie z nerwicą duza poprawa, moje leki działaja, choc nie do końca na serducho.Natomiast na pewno Fevarin sprawia że nie boję sie , nie podkręcam kolejnymi skurczami serducha i wogóle nie przejmuję sie soba i tym co we mnie.Skurcze, szarpanie serca zdarza sie jednak/choc mniej niż latem/Trafiłam do kardiolog która wreszcie przyznała mi racje, tj, mojej teorii że to co się dzieje z przewodem pokarmowym ma wpływ na serce. Teraz muszę zgłebić ten temat czyli badania gastrologiczne. Na razie wyleczyłam torbiel jajnika lekiem i z tego sie cieszę, bo mogło sie to skończyć zabiegiem. No i tak to u mnie sie uklada.Pozdrawiam wszystkie kolezanki stare i te nowe i trzymam kciuki za Wasze wyleczenie! Wspierajcie się -to fajna sprawa móc się wyżalić, bo sama wiem że nie wszyscy rozumieją nasze nerwicowe zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maaaja! Ciesze sie ,ze napisalas.Ciesze sie ,ze z nerwica jest poprawa.Z sercem tez bedzie ok. Ja nie pracuje ,to moge posiedziec na Forum.Zycze Ci duzo zdrowka,spokojnych dni,i zadowolenia z pracy.Pozdrawiam.Zagladaj do nas.:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim, wpisy przeczytam jutro,teraz ide spac huczy mi w glowie i ledwo siedze przed tym kompem :( ale odniosłam dziś sukces BYŁAM W KOŚCIELE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Nerwuski! Jak dzis samopoczucie.U mnie duzo lepiej niz wczoraj. Mam nadzieje,ze u was tez ok. Wszystkim zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wyspane kobitki ,ja jeszcze sie czuje podle po weselu bede odsypiac do czwartku ten jeden dzien ,ale zabawa była przednia ,Troszke zaczynało mnie brac około 4tej nad ranem ale to juz chyba ze zmeczenia ale przeszło i potem było o.k 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×