Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

a jakich miast jestescie dziewczynki bo ja troche poźno dołączylam.renka do marketu owszem ale chyba bys mnie w koszu wozila.ale i tak bym poszla, z tobą zawsze i wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21- he, he, ale jędzowatość to wg mnie czasem bardzo dobra rzecz Moje motto od dziś: \"Zesraj się, a nie daj się!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka to laduj sie w ten wozek! Ja zawsze z wozemj wchodze na sam a nie z koszykiem bo woza mozna sie przytrzymac i oprzec o niego calym cielskiem jak slabosc nachodzi .... Ja z Wa-wy jestem tak jak pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałyście coś o chłopach.. Mój jest doradzcą ieasingowym, ale prauje też jako informatyk, i w domu wciąż udosanala nasz komp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....ale się rozpisałyście..:)na cmentarz nie pojechałam bo przyszła sąsiadka i w 3 godziny na glanc wygrabiłyśmy podwórko...liście do kotłowni się nie zmieściły..:) Efcia przyślij mi zdjęcie nerwuski, a budyn wsypujemy taki z torebki do tego sernika....mó chłop montuje anteny na masztach telefoni komórkowej i puszcza stację w ruch żebyśmy mogli dzwonić..:P.....teraz spadam się umyć bo strasznie śmierdzę palonymi liśćmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi nerwuski
Czy tomografie głowy wykluczy jakieś najważniejsze rzeczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ogród ale nie sad, tylko jednego orzecha laskowego (który w tym roku jest całkowicie niepłodny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomografia wykaze nieprawidlowosci w mozgu,to jest dokladne badanie,jeszcze dokladniejszy jest rezonans. Mam cos z klawiszem pauzy i dlatego czasem takie polaczne dziwnobrzmiące slowa mi sie wypisuja.Ale dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi nerwuski
dziękuje za odpowiedź... niestety na rezonans mnie nie stać.... a str często boli mnie głowa.... a czy jakis rzeczy np. guz , stwardnienie rozsiane itp. rzeczy jak by były to, w tomografii coś wyjdzie nie tak... Rozumiem, że jesli tomografia wyjdzie źle to trzeba zrobić rezonans. Ale czy ogołnie sama tomografia wystarczy by wkyryć nieprawidłowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi nerwuski
poprstu strasznie często , prawie codzinnie mnie boli głowa....ciągle chodze po lekarzach... leki na uspokojenie niezbyt pomagają... chciałabym dla świętego spokoju spr to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja mam czeste zawroty glowy a jak sie zdenerwuje to koszmar i boli mnie glowa czesto ale mysle ze to od pogody i nerw tak mi powiedzial lekarz ale musze isc do neurologa Tomografia zabija czerwone krwinki w morfologi to uwazajcie na to badanie Jestem zla bo moj pan pije i nie wiem gdzie jest oj moje cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomografia wykarze ewent.guzy czy inne ale nerwicy nie stwierdzi sie a jeszcze lepiej do tego rezonans on tez wiele wykaze....ja nigdy nie mialam ani tego a ni drugiego.....nier domagalam sie bo rozumialam ze to nerwica i juz ale jak kogos gnebi to lepiej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×