Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
witajcie wszystkie szczególnie pozdrawiam serdecznie netke30 i aniołek21 netka dziękuję za piękna wypowiedź.o jakoś mi się udało dotrzet na godzinę 10 do urzędu może dlatego ,że podwiozl nas kolega i jestem przed poborowy-nerwicowy do wojska nie pójdę mam odpowiednie papiery dziewczyny odpiszcie ale mnie ta nerwica męczy nie mogę oddychać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge! nie mysl o tym mnie juz dusznosc jakby trche mniej mecza tylko te zawroty glowy! dobijaja strasznie!! a byles u jakiegos lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znow po koszmarnej nocy,nie spalam wogole!!!! mam stany depresyjne,jestem wykonczona fizycznie i psychicznie po tych 2 nockach:( nie chce miec depresji!!!!!1 chce spac i chodzic do pracy!!!!!!!! za co to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem po raz p-ierwszy na tej stronie i chciałabym się z wami podzielić tym z czym zmagam się od ok. 7 lat. Przychodzi nagle: uczucie oszołomienia, ból głowy, zawroty, nudności i okropna myśl: „zaraz umrę”. Cały świat wiruje a w głowie tylko jedno: „zaraz upadnę, zemdleję, umrę a Marka przy mnie nie ma, nikt mi nie pomoże jestem sama”. To okropne, ta myśl opętała mnie, pochłania całą moją energię, całą radość. Życie traci blask. Ten nieustanny lęk o siebie, zdrowie, te „wydumane” choroby niszczą mnie. Najśmieszniejsze jest to, że ciągle mi coś dolega, ba – utrzymuje w świadomości, wizji strasznej choroby. Czego ja już nie miałam, począwszy od raka mózgu poprzez raka żołądka, jelit, piersi, płuc, choroby weneryczne, zawał, wylew itd. Można by wyliczać w nieskończoność i tak zawsze się coś znajdzie nowego. Mimo wielu badań i zapewnień lekarzy, że jestem zdrowa – nękające mnie myśli mają nadal swoją moc. Nieustanna chęć robienia badań, czytania specjalistycznych gazet (oczywiście o zdrowiu), rozmów na temat moich dolegliwości czasami jest tak ogromna, że nie mogę jej powstrzymać. Więc znowu kolejne badanie, błędna interpretacja i kolejna choroba. Wizyta u lekarza. Błędne koło się zamyka. Dlaczego tak się dzieje? Czy czegoś mi brakuje? Czy jestem zadowolona z życia? Czy jestem szczęśliwa? Odpowiedź jest prosta. Jestem młoda, mam dom, którego zawsze pragnęłam, kochającego męża, dobrą pracę, samochód, pieniądze. Cóż można chcieć więcej. Pewnie nic. A jednak coś jest nie tak. Strach, wręcz przeraźliwy lęk, o to że to stracę, że mi się to nie należy, że życie odbierze mi coś co było moim marzeniem, które udało mi się urzeczywistnić - jest tak ogromny, utrudniający momentami moje funkcjonowanie. W głowie kłębi się myśl ”stracę to wszystko ponieważ zabierze mi to straszliwa choroba, na którą na pewno jestem chora tylko lekarze nie umieją jej wykryć, a jak ją wykryją to będzie już za późno na jakąkolwiek pomoc”. Przecież to jest bez sensu. Wiem o tym. Wiele osób próbuje mi wyperswadować te fanaberie, te okropne histeryczne myśli. Niszczę siebie i wypalam człowieka, którego naprawdę kocham. Najgorsze jest to, że poprzez moją wyobraźnię rujnuję swoje życie. Ciągłe myślenie, czekanie na chorobę, wsłuchiwanie się w swoje ciało powoduje, że nie zauważam strat, które sama powoduję. Zamiast cieszyć się życiem ja ciągle się zamartwiam. Czy ja się uśmiecham? Chyba rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz to wszystko musi troche trwac, tabletki takie chyba od razu nie działaja, nie wiem jak Cie pocieszyc bo sama nie biore nic plus uspakajajacych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kooollaa :) jestem Aniołek21 ale Efak mowi ze ze mnie to ra zej Diabołek :D witamy Ci z naszych skromnyvch progach, dobrze ze tu trafiłaś mi bardzo pomaga ta stronka :) ja mam podobne objawy i super wyniki :) i to jest pocieszajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejc ale nie lubie byc sama nie chce m sie ai ubierac ani robic sniadanie! dlatego jem wcozrajsza, zimna pizze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ale ja czytam co piszesz :D Tylko teraz na odkurzaczu ..latam :D Witaj Kooooola takie objawy jakie masz ...mamy tu prawie wszystkie. Nerwusko Chwilowa To moze ten lek zażywaj na noc...albo spróbuj pić melisę ..a jak to nie pomoże to trzeba poprosić lekarza o coś ..bo to dodatkowa męczarnia tak chodzić niewyspaną ..współczuje... Moze poćwicz przed snem rozluznisz mięśnie ,pooddychaj przeponą . A lekarz zdiagnozował że masz deprechę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc aniolku ,dzieki za fotke a moja masz? Mi brakuje do kolekcji: ADA MAMAJULKI NERWICA CHWILOWA LOCZKINS-bo bez zdjecia przyszlo a gdzie pipek?odezwij sie tesknimy! Fajnie jak sie zna wasze twarzyczki ,juz je mam przed oczami i doszlam ktora juest ktora Efcia dzieki za usciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja ten lek biore na noc,tylko ze. bralam 2 tyg pol tabletki na noc i bylo ok a teraz od 3 dni biore cala tabletke i odtad nie moge spac.... ja mam lekka depresje a raczej stany depresyjne spowodowane ta nerwica,a jestem przekonana ze 90% to moja obecna sytuacja zyciowa!jakbym miala prace,po co wstawac i byla z ludzmi to by mi przeszlo to dolowanie!!!wiem ,bo jak jest taki dzien gdzie mam zajecia i spotkania z ludzmi to czuje sie cudownie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenko,mamo Julki,miloszko ja Wam wszystkim wyslalam moje zdjecie.Wszyscy,ktorzy mi przyslali dostali:) niestety nie mam na tym komputerze zdjecia,wiec pozostaje poczekac albo moze ktoras z dziewczyn,ktore dostaly Wam przesle moja fotke Ewciu dzieki za maila!! ja chuda?Aniolku no prosze Cie:)to chyba dlatego,ze to zdjecie z daleka i takie male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomniałam kiedy to było te 50 kg......:) ktoś miał dziś piec sernik, tylko nie pamiętam kto chyba kasia100? nie pamiętam czy w przepisie było, ale radziłabym na koniec do masy serowej ubić i dodać pianę z białek...sernik będzie pulchniutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×