Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Nerwusko chwilowa z tym to Ciebie doskonale rozumiem ..jak nie mamy chwilki wolnego to jesteśmy szczęśliwe ... nie dość że coś robimy to jeszcze efekty z pracy są dodatkową przyjemnością . Moze Twój organizm za dużo dostał tej dawki i dlatego masz problem z zasypianiem , zobacz czy coś w skutkach ubocznych w ulotce nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniolek!ale wychodzi na to ze jestem najpulchniejsza z Was -zaraz sie kompleksow nabawie....hihihi nie, nie jest tak zle ,akceptuje sie...w miare a nadwage mam odkad mam nerwice ,nazbieralo sie tych kilosow ale zaburzenia hormonow swoje tez robia....-juz pare latek...zawsze bylam szczupla... dobra narazie spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ja jestem też puszysta dlatego aktualne zdjęcie to jest to poniżej szyji .... bo dalej są dwie oponki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wróciłam ale skończyło się tylko na spacerku a o zakupy ( niby tak przy okazji poprosiłam teściów - nawymyslałam , że skoro juz są w markecie to po co mam nosić) zawsze coś wymyślę w takich chwilach:( no pocieszam się że musiałam iść zakupy do nich odebrać a to tez niezła wyprawa eh okropna jestem i tyle co się będę przed wami usprawiedliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam podam moje ulubione ciasto.............. 6 jabłek szklanka cukru 3 jajka 2 szklanki mąki 1 łyżeczka proszku do pieczenia i 1 łyżeczka sody szklanka bakalii Jabłka pokroić na drobno zasypac cukrem dodać bakalie ...wymieszać i na godzinę odstawić do lodówki . Następnie wbić jajka,wsypać mąkę ,proszek i sodę i to wszystko wymieszać ...Piec 35-40 minut Ciasto jest lekko brązowe i u mnie chętnie to jedzą bo nie ma w nim tłuszczu .....tylko cukier ,a do lodówki to się wkłada bo jabłka puszczą sok . To ciasto wystarczy wymieszać drewnianną łyżką aby się składniki połączyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala przed nami nie musisz :D my wszystkie jesteśmy bardzo zdolne w wymyślaniu powodów dla których czegoś nie możemy..........:D Pisz śmiało dziś nie dałam rady ...może dam radę jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole cos upichcić, piec nie zabardzo umiem! Umiem tylko sernik z przepisu mojej M. i murzynek!! :) bo wszystko wrzuca sie do mochy i miesza a potem na balache o 45 min sie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale to mi wyglada na jkies jabłecznik,,... a ja nie lubie niczego złabłakmi... gdyby nie to to bym sprobowala upiec zeby sprawdzic jaki masz smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny zlapalam jakas faze na czytanie w necie boe sie czasami,ze jestem psychiczna,jakas schizofrenia czy ine g..... wchodze ,zeby poszukac informacji o leku i nagle trafiam na objawy np schizofrenii i juz sie nakrecam!!!! to chyba pozostalosc po mojej hipochondrii sprzed 3 lat tak sie teraz zdenerwowalam,ze mam znowu pikawe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki musiscie bardzo
uważac, co jecie, z czym się stykacie, czym malujecie ... niebezpieczne substancje wnikaja do róznych narządów ... http://www.drloyd.com/cure.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×