Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja juz sie a bustwo zrobi.łam bo moj chlopak dzis przyjezdza :D:D:D:D w prawdzie dopiero kolo 17 ale wole sie wczesniej przygotowac :D renka jak nocka mineła ? ? hihih :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko zmuś się do czegoś nad czym musisz myśleć , cos co wymaga skupienia. Jesli dasz radę to poczytaj ,albo krzyżówkę rozwiązuj , pisz coś... chodzi o to żebyś nie miała czasu wracać pamięcią do tego co Ci się śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam piosenkę którą wszystkim dedykuje i jest to moja taka specjalna ...posłuchajcie słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuska ja zanam koszmary i wspolczuje Ci, to nic przyemnego, mi sie wciaz snilo ze mnie zabijaja, i wciaz musiałam uciekac ale nie mogłam bo ialam teakie ciezkie nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja niestety mam zepsuty głos w kompie:(....mam dzis mały problem, kto sprzedaje i kupuje na allegro i dobrze się na tym zna??potrzebuję porady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku noc byla udana!!!!!! Efcia dzieki za piosenke ,jest swieetna! U mnie pada ,humor do de....wszystko mnie boli, juz sie prochow przeciwbolowych nabralam...moj maz pojechal na gielde ,jak wroci jedziemy do rodzicow .....narazie zbieram sie do Kosciola na 12ta moze nie padne ale ze 2 niedziele nie bylam i mam wyrzuty -ide sporobuje najwyzej wyjde wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska....kupiłam sweterek dla córci, sprzedający na swojej stronce \" o mnie\" podaje koszt i wagę przesyłki tj, 9,50 zł.- do 5 kg. a potem żada w aukcji tyle samo za przesyłkę sweterka ,który waży góra- 1kg.Wliczając kopertę bombelkową można ten sweterek wysłać za 6,50 i to priorytetem, uważam że to naciąganie , jak ty myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem tych kossztow jakie niektorzy wala za przesuylke ,sama tez sprzedaje ale nie wymyslam ,pazernosc nie zna granic....Miloszka potarguj sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,to odwieczny problem na allegro niestety jezeli kupilas u niego sweterek i w opisie bylo wyraznie napisane,ze przesylka 9,50 to niestety tak jakbys sie zgodzila na jego warunki,bo przeciez wiedzialas ile żąda.... tacy sa niektorzy sprzedawcy! mozesz oczywiscie napisac do niego czy nie wystarczy 6,5,moze sie zgodzi ale ja znam mnopstwo przypadkow,kiedy sprzedawcy \"dorabiaja\" sobie na przesylce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny,ze ja mam mnostwo ciuchow nowiutkich i powinnam sie zabrac za wyprzedaz na allegro,ale nie mam mocy jakos:( zamknelam niedawno sklep z damska odzieza i troche mi towaru zostalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie Ci łoś odpisze ,ze bylo podane i treba czytac,niektorzy wzbogacaja sie na kosztach wysylki czego nie rozumiem......ja jako kupujaca omijam aukcje w ktorych sa wysokie koszty a jak nie ma ich w opisie to najpierw pytam i zdarzalo mi sie prowadzic negocjacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka....próbuje właśnie. ale babka się wkurzyła że ją negatywem straszę i powiedziała ze moge zrezygnować z kupna, ale ja nie chce rezygnować....tylko sama sprzedaję i nie naciągam ludzi..wiem ile kosztuję przesyłkia...baba sie wkurzyła bo chyba wcześniej nikt jej się nie przeciwstawił, a na wszystkich swoich aukcjach ma wygórowane koszty przesyłek i różnią się one od tych podanych przez nią samą na jej stronce...ile by musiało ważyc opakowanie tego sweterka skoro on sam wazy ok 1kg.....9,50 to waga do 5 kilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska...dawaj nam zdjecia i ceny na pocztę....obejdzie się bez prowizji:)Ja ma rozm.L lub 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nic nie wskorasz .....a niech jej ta forsa w gardle stanie! no nie az tak jej zle nie zycze ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na allegro mam zakaz wstępu :O bo mąż by zbankrutował ..wchodzę zawsze na antyki :O bo mam fioła na ich punkcie.. kiedyś maż siedział oglądał tv a ja jak zwykle ..dołowałam sama siebie i tak puściłam wodze fantazji że gdybym wygrała w totolotka to bym sobie kupiła... i poszłam do męza do pokoju i mu powiedziałam że właśnie wydałam jakieś na oko 50tys zł. On aż podskoczył bo nie skojażył hihihii tak bardzo się przestraszył :D bo wie że czasami mam dziwne pomysły ... i dlatego zabronił mi wogle wchodzić na takie strony ..bo zawsze mam zdołowany humor ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska dla mnie handelek na allegro okazal sie pomocny w nerwicy ,czasem tak mniie pochlania ze nie mam czasu na zle emocje a ze sporo siedze do popoludnia w domu to mam czas na to ,a po za tym mam okazje aby isc na poczte z paczkami-trenuje wyjscia z domu i kolejki na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie zebrac do robienia zdjec no i w ciuchcha jest straszna konkurencja! ale chyba rzeczywiscie od przyszlego tygodnia porobie jakies fotki i powystawiam aukcje i poprzesylam Wam jak bedziecie chcialy rrenka czym handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaje uzywane ciuchy damskie ...zaczelo sie od tego ze kupowalam na allegro i w ciuchlandach dla swoich(oczywiscie w stanie idealnym)a co mi nie odpowiadalo to odsprzedawalam na allegro i juz bedac w temacie co soie sprzedaje wylawiam w cuiuchlandach -wciagnelam sie w wedrowki po ciuchlandach z N na plecach-niezly trening!ostatnio zakupilam worek w hurtowni ale interesu raczej na tym nie zrobie....zwoci sie z mala nawiazka ale troche mialam ciuchow dla siebie i dla corki to tez cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie popuszczam ,szukam w necie jakis dobrych hurtowni albo przerzuce sie na nowe ,zobacze....dla mnie to swietny sp[osob na jesienne smutne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×