Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Bombastick
Teksty o odchudzaniu traktuje z przymrużeniem oka .Chociaz faceci tez maja takie problemy ale oni raczej chcieli by byc wieksi :) Najgorzej maja ci na sterydach bo szybko rosna jest super.A potem maleja i swiat sie dla nich konczy.Znałem jednego kolesia ktory w ten sposob zjechał z tego swiata.A teksty o odchudzaniu słysze przez 22 lata swego zycia wkoncu mieszkam ciagle z rodzinka z małymi przerwami niestety.Wiec jestem zaszczepiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tym odchudzaniu i tak bardzo zachciało mi się jeść, ja na razie pasuje pomyślę o tym bliżej wiosny.Siedzę w domku, a mam takie zawroty głowy ,że za chwilę padnę.... Nie wiem czy to ta pogoda....Okropny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki ryz biały nie jest wskazany bo po nich sa ..zaparcia ;) Gotuj na parze mięso ,ryby ,warzywa ..i dużo owoców z bananami to też nie za dużo bo one są sycące ..joguryt naturalne z otrębami...i można żyć ! Nie jedz białego pieczywa i sosu do ziemniaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zaproszenie na sylwestra do ...Zakopanego ! :O i całe szczęście że mogłam się wymigać samotną matką ,bo bym od świąt do sylwestra ...umierała na obcej ziemi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czerwonej herbaty nie pijcie w czasie @ pozdrawiam odchudzające się kobiety >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj 1,5 godziny na rowerku stacjonarnym bede jeżdzic .A co ja tez chce zgubic pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka córka zasuwa już do pracki .Pozdrawiam Cie i całuski Aniołek oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a ja będę po klatce schodowej biegała ...aż padnę ! i tak nie schudnę .. W zeszłym roku mąż był tylko w sumie przez dwa miesiące w domu i nie musiałam gotować ,syn dojadał w fast-fudach :) a ja pięknie chudłam ..a teraz jak jeden woła ..o golonkę ,drugi chce schabowe ...albo żeberka to przecież przez samo smakowanie ..tyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Nie znam sie super na diecie :) ae jak miałem trening kiedys zaplanowany.To było tam uwzgeldnione minimum weglowadanów tzn zero białego pieczywa zero ziemniaków,rużu-minimalna ilosc czerwonego miesa.A jesli juz to pieczywo białe cukier itd tylko rano albo na 2 h przed treningiem Duzo kurczaka gotowanego lub na parze ryby.Miałem nawet ciekawy przepis na sałatke z warzyw i białek od jajka ale nie pamietam :/ Wiem ze razem z cwiczeniami dawało efekt .Polecam tez hmb z l-karnityną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko góry juz widziałam jak byłam młoda i co roku na kolonie jezdziłam .. Zresztą niedaleko odemnie też mam piękne ..góry .Wyglądają jak małe Bieszczady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! już jestem :) widze że mamy jednego rodzynka BOMBASTIKA czytam uważnie .to mój drugi dzień na kompie głowa pęka ale nie wiem od czego!!!!!!!!!!!!!!!!może pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony ...zanieczyszczoną zatokę ..super miejsce i niedaleko jeziora. Jak byłam w zeszłym roku w okolicy Piły to myślałam że umrę z braku powietrza . Nie mogła bym nigdzie indziej mieszkać ..tylko tu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka !!!tak bo ty to sobie nad morzem mieszkasz a ja !!!!!!nad morze daleko ,w góry daleko >>>>>no i co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety, wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej. To odnosnie hmb :) Ale najelpiej jest jednak sie poruszac zeby zgubic pare kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzieci pojedzone oglądaja bajki i odpoczywaja mnie też się chce spać,,,😴 Efka dzięki za rade gdzieś poszperam to się dowiem bo samemu to pewnie mądrze nie wymyśle i zamiast chudnąc zgrubnę:D a jak przeczytałam że kasia100 chce 1,5 godziny na rowerku to zbladłam bo ja tak 30 min i mam dosyć... i ten tekst,że Cie Bóg opuścił,,,ssuuupeerr...;) Bombastic ja chyba na jakąś stronkę ,,treningową musiałabym się udać i zapoznać się z zapotrzebowaniami na białka i te sprawy, chciałabym sie wciągnąć w ten zdrowy tryb życia, nie będę taka,, Efka aTY dałaś popalić z tym lataniem po klatce schodowej heeehee, pozdrawiam wszystkie:) a gdzie necia sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka ja byłam na zalewie w Sanoku i Komańczy i kawałek od jest miejscowość Rzepedz . Bardzo mi się podobaja Bieszczady wolę je niż wszystkie inne bo są takie ..dzikie i surowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×