Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc mamajulki jakie to ziolka pijesz ,moze i ja sprobuje bo tez bym sie troche pokatowqala aby na Sylwka troche stracic brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,Sylwester ...dostalismy zaproszenie na impreze a ja pierwsze co pomyslalam...ze wole byc w domu!bo tak najbezpieczniej...ale czy fajnie tak w domu?beznadziejnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze WAM napiszę dowcip może nie znacie Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła,, dzwoni do Św Piotra i błaga: Święty Piotrze prosze mnie stąd wyciągnąć, nie moge tu być, zaszła pomyłka! dzisiaj w nocy organizowana jest orgia, obecność obowiązkowa... Swięty Piotr obiecał wyciągnąć siostre Małgorzatę z piekła lecz tak sie nie stało,, Na zajutrz siostra Małgorzata dzwoni do Świetego Piotra: PIotrek cześć tu GOśka już się o mnie nie martw! :D kiedys mi sie podobał,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Julki nie przejmuj się są od ciebie większe 44 to jeszcze spoko a czy warto się katwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka kiedyś na allegro zamówiłam zioła ojców Bonifratów na otyłośc , nie wiem czy działają,, dopiero sprawdzam,, :) może razem będziemy jakieś brzuszki robic jakieś wymachy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki to gorzej ale ziolka to moze.....i zerto slodyczy i kolacji po 18tej-tyle moge zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36 i co z tego? jak sie i tal zle czuje! a jak ide do sklepu rozmiar s jest mi za duzy to mnie szlakem terafen!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiuszka ale ja się nie moge zaakceptować,,,:O nie lubię tego sadła, wręcz mi przeszkadza i nie zniosę tego,, wolę sie wziąść za siebie,, i czuć się lepiej, chociaż lubię sobie dogadzać tak na słodko, bułeczka kakao, kawusia, hałwa,,orzeszki,, ale zacznę ćwiczyć, zamienie te słodycze na owoce choćby jabłka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zioła Bonofratow sa dobre! moja mama miala skaczace cisnienie i jej pomogly te krople od nich!wyrownał osie i juz nie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onoc jablak wzmagaja apeyty, kup lepiej ten chlobek WAZA i np z masłem moja matka na tym schudła ale nie jadla juz zwyklego pieczywa ani pyrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w zupełności akceptuje iinne osoby które nie są szczupłe sa milsze, łatwiej sie z nimi utrzymuje kontakty, ale sama sobie przeszkadzam oj ci dopiero,, rrenka więc będzie mi raźniej ale do niczego Cie nie nakłaniam :D ja się postaram jak mi będzie dobrze szło to o.k jak nie to tez nie będę na siłę się mordować,,małymi kroczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysle o tych ziolkach tylko boje sie zeby mnie po nich nie ganialo do kbelka bo od samej N czasem za duzo latam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię chleb chrupki, będę jadła dietetycznie lubię sałatki coś wymyśle mądrego , teraz lecę do przedszkola, pa bo mam 15 min tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sprobuje ale nie za wszelka cene ,tak pare kg by sie przydalo ,bo ja schudne to i biust mi spadnie ,ja jak tyje to od razu piersi wieksze-szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aj mam dośc małe cycuszki :O jak chudne to mi giną :D :D :D mąż musi z lupą szukać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja kiedys jadłam marsa i popijałam czerwona herbatke :) nie wim czy pomoglo ale na duszy mi lepiej bylo :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do kuchni bo nie wyrobie sie z obiadem przed tancami mojej corki i mi dziecki padnie z glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę nie mam więcej czasu nie pamiętam firmy ale w super marketach wielki wybór.. taka w dużym opakowaniu ok 100 szt kupowałam ok 16zł vitax? chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Siemano wczoraj sie czułem wypas dzisiaj juz jest znowu kiepsko :/ musze isc do tego lekarza bo mam wachania nastrojów jak bym chodził na MDMA ciagle :/ Słynnych tabletkach extasy ktore teraz robia furrore na polskiech dyskotekach :/ Z tym doktorkiem o ktorym pisałem bede musiał poczekac :/ Bo jestem gdzies prywatnie prywatnie umowiony i nawet niewiem na kiedy paranoja :/ Wogule nic dzisiaj niema zabardzo sensu Wrrrrrr... NAV-z tym mega kacem nerwicowym to nie tylko ty tak masz.Ja jak wypije wiecej niz 3 piwa to na drugi dzien nie zyje :/ Myslałem ze jestem uczulony na alkochol albo cos ale to wsumie tez moze byc nerwica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastic pewnie wysiadasz przytakich tekstach odchudzanie,, wrr, zmora kobitek i facetów,, jak tam dziewczyny? obiady zrobione? ja kupiłam brokuły, sałatkę z kapusty..pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastic wlasnie dlatego boje sie pic alkhol bo nastepnego dnia czujewszystko ze zdwojoja sila i nie potrafie opanowac lekow..masakra mamoJulki widze ze sie serio bierzez za diete:D a ja wlasnie obiadek wpieprzam:) z pizzy nici, zapomnialam zrobic zakupy i mi sie wlasnieprzypomnialo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×