Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
Masz racje Ja wczesniej pisalam ze dzis lekarz tak ni przez telefon powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski i Nerwusy! Witam nowe koleżanki Goche i Reni7.... 🌼 Iiyama jak Ci ulży to ja też dziś do d.... bo zamulona jakaś jestem i jak by mnie kto ..popchnął to na pewno bym padła! Nawet dziś nie pójdę do śmietnika bo bym nie doszła..chyba idzie wyż ,bo wtedy tak się czuję . Aniołku kochanie Jaro nie znajdzie londynki w Londynie ;) bo nie ma na to czasu! chyba że w autobusach jakąś wypatrzy. On od rana jezdzi do pracy i wraca ok 20 do domu .Mieszka u kuzyna męża ,a wychodzi z kumplami ,którzy mają tam swoje rodziny.Wczoraj byli na polowaniu...za miastem .Więc sama widzisz że biedak nie ma możliwości kogokolwiek tam poznać.Zresztą on zawsze mówi że nasze dziewczyny są najlepsze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Marysiu no normalnie chyba Ci wtłuke.Wydaje mi się ,że Ty łykasz za dużo leków jak można jeść leki do bółu po mojemu to jesteś uzależniona .Wyczytałam również ,że byłaś u kilku lekarzy i kazdy Ci dał leki ,Czy teco bierzesz możesz łączyć zasentrą? Piszesz ,że masz chore serce -kiedy je ostatnoi badałaś?Idż do lekarza odstaw te wszystki leki na jakiś czas niech organizm się oczyści i zacznij leczenie -psycholog to dobry pomysł.Nie może tak być ,że dzień w dzień łykasz leki bez opamiętania ,a twoje serce?Pomyśl Marysiu jesteś mądra babka ,ja wiem ,że Ci ciężko ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witaj Gocha37 :) ciesze sie bo dzis boli mnie tylk gardło :) Miłego dnia zycze Wam kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dziewczyny a moze jakas kawka by pomogla a moze drink albo cos w tym rodzaju to sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
londynskie londynki sa brzydkie takie kijowate- cokolwiek to znaczy tam najladniejsze polki aprzeciez polke to on juz znalazl- ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda jest piekna ,a mnie boli głowa z tyłu i mam uczucie ,że całe ciało mam taki ciężkie .Dziwnie się czuje ma ktos tak ,bo ja pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Marysiu wino :) ale tak z rana? gentelmeni i damy ponoc nie pija przed 12 hihih o rany ale to juz prawie poludnie!! a ja dopewro wstałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda Moze mi lanie by pomoglo bo po psychice dostaje lanie ale po dupie to nie. Nie moge lekow odstawic na serce bo musze brac do konca zycia i na cisnienie tez Wczoraj mialam 135)90 co Ty na to Na weselu nie bylam Mloda para byla u mnie wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ty śpiochu cieszy mnie ,ze spokojnie spałaś.Ja mam dzisiaj znowu zebranie i może dlatego mnie tak muli ,moze coś wymysle i nie pójde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Przeciez mowie tylko o kieliszku ale dziewczyny sa chetne To sobie nalejemy i przed komp chlusniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
ada777 ja tak mam do tego szczeka mi sie scisnela i sniadania nie zjadlam bo mnie obrzydzenie bierze,a juz zaczyna ssac to po kawie pewnie a na gebie spuchnieta, buuuuuuuuuuu jak mi dzisiaj ZLE! komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu to ciśnienie to wcale nie jest złe ,ale pytałam kiedy badałaś serce?A za to ,że nie byłaś na weselu to powinnaś dostać lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda mi dretwieje glowa usta i jezyk i tez nie wiem czy to z nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak poszłam na ten śmietnik...i teraz wiem że boli mnie jeszcze kolano! :O mam romantyzm.... i teraz mam zadyszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
a kielonka lepiej nie bo wyswiechta mozgownice lepiej kakao tam magnez albo czekolade zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Serce badalam w maju Holterem a ekg moze z miesiac temu i bylo dosc dobrze ale leki brac nadal Dawki nie zwiekszac bo jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada jakie zebranie ? w szkole? czy w pracy? ja wstalam o 6 i zrobilam mojemu śniadanko takie fajne przed praca :) i po 7 poszlam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama z tą szczeną też tak mam na początku strasznie mi drętwiała jakbym miałaszczękościsk jak pitbull ,ale takiego bólu glowy jeszcze nie.Mam wrazenie że N szuka jakiegoś punktu słabego u mnie ,bo co mnie po tygodniach zacznie boleć to natychmiast zaczyna w innym miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
To pijemy melise i czekoladkea przegryzamy a potem 2 magnezy i bedzie ok Adda ja tez mam ze cale cialo mam drentwe takie nieswoje a dzis usta i jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
ja tez tak mam , bol czuje realnie ale tak naprawde nic nie jest,lataly mi bole po stawach kosciach i pewnie szukaly slabego miejsca. JESTEM ZDROWA, JESTEM ZDROWA, JESTEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ta nasza kolezanka N chodzi sobie po calym organizmie Adusiu i co na moje badania dobrze czy mam jeszcz pojsc na inne Nie mart sie tymi chwytami nerwicy ta cholera sie chce gdzies zadomowic Glowa mnie tez bili przewaznie na srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia chyba dostała takiej zadyszki ,ze nie ma sił usiąść przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
smietniki maja tez i dobra strone ze smietnika jest mije kocie, kocie jest cudowne chociaz mnie cholera podgryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×