Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Niestety nie znam żadnych psychologów we Wrocławiu, przykro mi :( Lidiuszka, pogoda faktycznie byle jaka, wysłałam Ci mailem lepszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.jestem i żyje to najwazniejsze.spedzilam dwa dni poza domem i nic mnie nie dopadlo.teraz troche gorzej sie czuje ale to chyba z nadmiaru emocji.musze poczytac co tam przez weekend napisałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Netka :) Zastanawiałam się, jak się miewasz. Bardzo się cieszę i gratuluję, że tak dobrze poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke dziękuję za to słoneczko teraz to mi księżyc by się przydał :):)to był żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu to wspaniale że Sobie poradziłaś i miło spędziłas ten czas... Dlaczego teraz jest gorzej ? Skoro Sobie poradziłaś z wizytą to teraz możesz pozwolić sobie na ..luz ! Martwisz się następnymi wyprawami ? Zawsze obok będzie ktoś kto bardzo Cię kocha ,pamiętaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki ja też już dziś zmykam bo jestem ..zamęczona :) Zgredu miły dziś miałeś dzień .. mogłeś uściskać swojego siostrzeńca ,małe dzieci są takie kochane ..do czasu jak nie zaczną ..pyskować! Aniołku córeczko wiem że dziś miałaś bardzo ciężki dzień ...ale z pewnością nie dałaś się i pomimo podchodów nerwiczki znów ją pokonałaś ! Jesteś dzielną dziewczynką ! ....Czółko ..👄 i od tatusia 👄 za dzielność i odwagę! ;) Miłej i spokojnej nocki wszystkim ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrociłam, było fajnie nawet, po tej wczorajszej imprezie mialam dobry humor i dzis rano tez, bez problemu poszlam na tramwaj i siedzialam w pracy od11 do 20 no ale zeby nie bylo tak pieknie to 19.50 mnie dopadła :o malpa wredna!! dusiło mnie przez całą droge teraz troche odpuszcza.. ide sie pluskac i nunu bo jutro planuje zrobic mojejmu lubemu rano sniadanko przed praca :) takze musze wstac o 6 dobranoc wszystkim :) spijcie dobrze :) Mamciu i Tatku 👄 Mamciu tak dzis mi to wpadlo do glowy!! a co jesli Jarek znajdzie sobie jakas londynke w tym tym Londynie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.moja-dieta.pl/glodowka.html wkleiła mi sie głodówka ale nie o to mi konkretnie chodziło jest wiele ciekawych dietek, dziewczyny tak a propo\'s tej diety mojej którą zaczęłam, gdzieś ja zawieruszyłam ale fajną stronke odkryłam przypadkowo, można poczytać o zdrowym odżywianiu i jest dieta z Omega-3 wszyscy sobie to chwalą sorki za brak czasu, leniwa niedziela, tylko dla rodzinki, :) pozdrawiam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dietka jest z prawej strony ,,mądra dieta,, dopiero sobie poczytam bo wydrukowałam i ide spac pomału pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ja dopiero teraz dostałam się do kompa ,bo niedziela i dzieciaki miały dyzur przy komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betkkkka pisałaś ,ze twój były mąż uwarzał cię za waryjatke mój mąż też tak uważa ,że to z lenistwa i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku a twój siostrzeniec musi być uroczy skoro jest podobny do wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST MAMA JULKI?MAMO J. POWIESZ MI KILKA SL?W BO ZLE SIE CZUJE :( A TY NETKA WYŚLĘSZ MI FOTO ?BYLBYM WDZIĘCZNY NETKO30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarby ja tylko wpadłam się przywitać i życzyę miłego dzionka wszystkim za chwilę zmykam do pracy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Dawno mnie nie było , bo miałam padnięty komputer ,a potem zanim przeczytałam wszystko to też mineło dużo czasu. Fajni jesteście wszyscy - chociaż mnie nie znacie to ja często o Was myślę i jak mnie dopadnie N to pomaga mi myśl o Was i się mobilizuję - coraz częściej już zdaję sobie sprawę ,ze to żeczywiście \"tylko\" N a nie jakaś straszna choroba. Gdyby wziąc od kazdego z Was jakąś cześć i poskładać to byłabym to wypisz- wymaluj sama ja. Boję się oczywiscie chodzić na zakupy , do kościoła ,jak mnie dopada to palę jakbym brała się na wytrzymałość , wszędzie jeżdżę samochodem , boję się brac leki i boję sie przestać brać Alprox -to benzo prawda? Najchetniej zamknęłabym się w domu i nie wychodziła ,chociaż sama w domu też sie boje i jeszcze wiele innych głupot które dobrze znacie . bardzo bym chciała do Was dołączyć i móc się tez czasem wygadać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witajcie Kochane kolezanki Wreszcie skonczyl y sie wolne dni nie lubie niedzieli bo wtedy sie zle czuje Nalykalam sie wczoraj Xanaxu do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu dlaczego ?/ przestań z tym xanaxem idż do lekarza i niech Tobie da coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
On dziala szybko a inne leki wolniej i dlatego go biore Dzis umowilam sie z neurologiem ale zle sie czuje i chyba nie pojde Mam od psychiatry Asentre ale boje sie brac Jestem dzis do dd.. A Wy co bierzecie Kasi napisz co Ty bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Jak się macie dzisiaj? U mnie na razie ok, chociaż troszkę się boję, że jak wyjdę, to mnie dopadnie i nogi zrobią się jak z waty :/ Ale staram się nie myśleć, co będzie potem :) Witaj Gocha :) Fajnie, że napisałaś :) Czytanie forum pomaga, ale jeszcze bardziej pomaga wygadanie się i świadomość, że to, co się pisze, nie zostanie określone jako \"histeria\" albo użalanie się nad sobą, ale zostanie zrozumiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kochane Kolezanki drentwieja mi usta i jezyk napiszcie czy Wy tez tak macie czasami z nerw Bardzo prosze to mnie podbuduje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja biorę własnie Asentre i świetnie się po niej czuje ,nie namawiam ale spróbuj ,może złagodzi objawy Twojej nerwicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu z nerwów może wszystko drętwieć ,nie przejmuj się tym .Jak jesteś umówiona do lekarza to idż ,może on da Tobie inne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasienko bylam prywatnie u 2 psychiatrow i neurologa Obaj psych dali mi Asentre a neurolog Seroxat i doraznie Xanax Ale biore tylko Xanax Moja corka jezdzi do psychologa i nic nie bierze ona sobie z tym radzi i mowi ze nie wolno nic brac bo to jest od ciebie zalezne jak podejdziesz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, zrób to dla siebie, idź do tego lekarza i pomyślcie nad odstawianiem Xanaxu. Ja biorę 11. dzień Seroxat, powoli zaczyna działać, leków działających doraźnie powinno się jednak unikać i nie brać ich w dużych ilościach i na stałe. Doraźnie to doraźnie! Marysia, skoro i tak źle się czujesz, to znaczy, że coś trzeba w leczeniu zmienić. A drętwieniem się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke !!brawo przeszłas przez najgorszy etap z lekiem teraz bedzie tylko lepiej ,zobaczysz lęki znikną i objawy NN też powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×