Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czuje się tak jakbym nie nadążała za swoimi ruchami-do dupy z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku słyszałam że na ..zatoki jest dobra herbata z ...majeranku! go się zaparza jak herbatę i to się pije..i nawet pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kazdy ja ma u nas sie bardziej uaktywnia bo jestesmy nadwrazliwe ale nerwice maja ludzie ktorzy potrafia sie wykrzyczec i dlatego nie maja atakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą mnie pachfiny może to od chodzenia a wogóle to złapałam katar i teżmnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadyszki dostaje jak wchodze na to trzecie piętro..a niedługo znów będę musiała lecieć na dół bo sąsiadka poszła do sklepu i będę musiała wnieść jej zakupy..:O Aniołku brak mi ..kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
kot ma ADHA chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
ADHD mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada to tylko przeziebienie i czym sie przejmujesz to spotyka dzieci nie rob z igly widly bo dostaniesz lanie Przeciez to nie choroba na ktora sie umiera Glowa do gory Postaw sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.przepraszam ze ostatnio tak uciekłam bez słowa ale musiałam zrobić cos ważnego.moja psychoterapia znowu nie wypaliła.dopiero ide 14 grudnia.dziś wypełniałam tylko taki test.560 pytań.chyba z godzine to trwalo.ale od wczoraj zle sie czuje.jakoś trace ochote do życia.znowu sobie popłakałam.powinnam sie cieszyć bo odniosłam sukces a ja sie dołuje ze co to za sukces.przeciez powinnam jeździć wszedzie z usmiechem.cz czułyscie kiedyś coś takiego ze macie dość, ze przyszłośc jest beznadziejna.boje sie ze to depresja.gdy czuje sie dobrze to mogłabym góry przenosić.a teraz nawet obecność męża mnie drażni.nie chce by widział mnie w takim stanie.nie wiem juz jak dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Wiem ze to w sroku jest ale my ta N pielegnujemy myslac o niej przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj kotu coś na uspokojenie.Ja kiedyś miałam pieska takiego małego kundelka ,kiedyś tak rozrabiał w nocy ,że dałam mu dipergan w syropie spał dwa dni ,ażmi go szkoda bylo .kiedy syrop przestał działać dopiero dał mi popalić ,bardzo śmieszny był w dzien spał a w nocy chciał się bawić dobrze że z wiekiem mu to przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
z kolataniem serca i drzeniem nog ide cos zrobic. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka chwile załamania zdarzają się każdemu a ten psycholog sam tak odkłada wizyte ,bo jeśli tak to strasznie niepoważny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myslimy... aja mysle o swietach ,gdzie je spedze...chchcialbym u mamy ale nie gadam z nia, u chlopaka rodzicow bylyam w zeszlym roku ale jego mama mnie nie lubi a ja nie lubie jej wiec jestesmy kwita, najchetniej bym sbie je tu spedziła, sama nawet ale chlopowi mojemu bedzi przkro jak tu zostane i znow mi powie ze psuje wszystkim swieta bo nie chce dp jego mam y jechac!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
aktywnosc mojego kota dziala na mnie mobilizujaco, no to pa bo nie zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku do świąt sytuacja się unormuje zobaczysz wszystko będzie dobrze i święta będą udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Netka mnie tez kolezanki pocieszaja bo mam takie dni ale od wzoraj jest cos z pogoda i mysle ze nie tylko tak sie czujesz bo moj lekarz tez powiedzial ze jest mu zle On jest neurologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Moje Swieta beda tragiczne bo moja mama zmarla w Wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety a od czego roba sie siniaki na nogach?? bo kurcze nie prypominam sobie zebym sie uderzala a mam cala noge w siankach.... dziewne to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu tak zajrzyj w swoje myśli tak głęboko..jakis czas temu pisałaś że chciałabyś żeby nerwiczka zniknęła bo boisz się co powie i zrobi mąż ...może ten stan w jakim teraz jest ma coś z tym wspólnego .Macie jakieś plany ,a Ty obawiasz się ich realizacji ,boisz się że Sobie nie poradzisz i przez Ciebie coś wam nie wyjdzie... jesli tak jest to podświadomie obwiniasz Siebie i masz to poczucie ..i dlatego jesteś w takim stanie.Obawiałaś się pobytu u tesciowej ,a wyszło z tego co piszesz bardzo dobrze i nic się nie działo.Wróciłaś do domku i ... dołek ! Może dlatego że tam byłaś na luzie a teraz znów jesteś spięta i myślisz o przyszłości,tam były inne rozmowy i musiałaś się skupić na tym o czym była rozmowa i zapomniałaś o Swoich myślach. Neciu pozwól sobie na słabość ... jak będziesz Sama Siebie o coś obwiniała to będziesz kręciła się w kółko! A moze sa jeszcze inne powody Twojego stanu ? Sama zobacz jak sobie dajesz radę codziennie jesteś w pracy ,sama jezdzisz autkiem i sobie radzisz..to też jest sukces !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek sama nie spędzaj Świąt bo ..zaryczysz się na amen! to jest takie swięto że w tym dniu trzeba urazy schować w kieszeń i na ten czas zapomnieć o wszystkim .Pomyśl u kogo będziesz czuła się lepiej..i tam spędz święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Netka mow do lusterka co Cie dreczy a moze strach przed mezem ze Cie zostawi w takim stanie nie wiem ale musisz sobie w lusterku to wytlumaczyc Nie boj sie jego rodziny jak ci cos nie pasuje to im powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×