Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Ptomek i jak sie czujesz
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
marijke, masz racje narazie nie czytaj,potem moze,mimo,ze jestem osoba bardzo wnikliwa daruje sobie dowiadywanie sie wiecej to nie na moje sily teraz, potem to sie zobaczy. pyt do Zgredka probowales brac te leki na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zgredek super filmik szlak mnie trafia bo sama w domu jestem reszta mojej rodzinki za zakupach a ja znowu wegetuję zgredek ja tez proszę o fotki dana jak mozesz to też fajnie człowiek widzi z kim rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
Marijke, ale jak ten tydzien ci nie wyjdzie to nie miej przypadkiem do siebie pretensji, zacznij liczenie tygodnia od nowa ktorys da sie zaliczyc w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana tenkss za fotkę ,ale musiałam się przypatrzeć która to Ty a która córka...;) Zgredku dzięki za fotki och jak ja takie widoki lubię ... nawet jest taki film z tytułem ...Mgła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama, dzięki, mnie trzeba ciągle przypominać, że jest coś takiego jak: odpuść sobie. Jejku, ja sobie dopiero teraz uświadamiam, że nawet jak chodzę na siłownię i akurat mam gorszy dzień, to potem mam do siebie pretensje, że np. biegałam pięć minut krócej na bieżni. I że tak nie powinnam myśleć. Tylko nie wiem, skąd mi się to wzięło, bo nigdy nikt nie stawiał mi wymagań na zasadzie: jak tego nie zrobisz, to zostaniesz ukarana. Nigdy w domu nie usłyszałam, że powinnam się lepiej uczyć albo coś. Wręcz przeciwnie. Ech, to chyba w moim własnym sposobie myślenia powinnam coś zmienić, bo pozornie potrafię odpuszczać, np. iść do kina przed egzaminem, ale potem mam wyrzuty sumienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy dzień to nowy krok w przód do zdobycia własnego celu. co nas nie zabije to nas wzmocni. ktoś to mądrze powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
Marijke, moze i werbalnie nikt nie wymagal od ciebie bys byla perfekcyjna ale wiesz tak pod skornie gzdies kiedys dawano ci do zrozumienia ,ze perfekcja to pozytywna cecha, tez sie czest lapie na tych wyrzutach ze morzna wiecej lepiej dokladnie takie wieczne niezadowolenie z siebie a potem ta druga mysl, przeciez swiat wcale nie jest taki doskonaly, wokol tyle niedorobek i ze wlasnie brak doskonalosci to takie ludzkie i jak mi sie uda to luzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkkkkka
Witaj Marijke.Dziękuję,że napisałaś🌻 brałam kiedyś xenax ( o ile dobrze pamiętam tą nazwę, bo to było 2-3 lata temu.) potem hydroxizinum i potem sama aplikowałam sobie ziołowe tabl.uspokajające. w sumie już dawno zdałam sobie sprawę,że jak nadchodzi ten napad, to wiem,że nic mi się nie stanie. że za chwilę będzie znów ok. Ale najbardziej wtedy boję się reakcji ludzi. że nie zrozumieją mnie i będą szydzić,że jestem histeryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betkkkka, my wszystkie się tego boimy. Bo ludzie nie rozumieją, że to nie jest histeria i tłumaczenie, że będzie ok nie pomaga. I chyba każda z nas myśli, że w pewien sposób łatwiej jest mieć jakąś konkretną chorobę somatyczną, bo to jest \"normalne\" i zrozumiałe. Ale ja dopiero po tym forum widzę, ile osób cierpi na podobne dolegliwości, to mi mimo wszystko dodaje otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
ej cos mi nie wyszlo nie tak mialo byc, sorki ale teraz lece na obiad do tesciowej, dzis nie bylo zadnego dobrego uczynku ten bedzie pierwszy pochwale jej gotowanie. Buziaki dla wszystkich obecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkkkkka
Dokadnie tak też myślę. łatwiej mieć jakąś "normalną" chorobę.:) tej nerwicy to rzeczywiście się wstydzę. jest tylu ludzi, dla których pójście do psychologa znaczy, że się jest nienormalnym. mój były mąż tak uważał. dobrze, że jest już były:) myślę,że bardzo dopomógł w rozwoju mojej nerwicy. był ( a raczej pewnie dalej jest) alkoholikiem. wiedziałam,że jeśli nie odejdę to skończę w szpitalu psychiatrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na początku wstydziłam sie iść do psychiatry ale potem to minęło jak zobaczyłam różnych ludzi nawet tych co znalam nie pomyslałabym ze oni tez mają problem pozdrawiam Betkkkkka teraz już się nie wstydzę myślę że to lekarz taki jak inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lidiuszka, ja jestem, ale powoli się zbieram na Mszę, modlić za wszystkie nerwuski i nerwusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKO CHCIAŁAŚ moje zdjecie to ci przyśle.MAMO JULKI DOSZLY TWOJE ZDJĘCIA MASZ SPOKO DZIECI A TA TWOJA NIEŚMIAŁOSC JEST NA TYM ZDJĘCIU ZASTANAWIAJACA POWTARZAM SIE PO PROSTU JESTES JAKA JESTES JUZ M?WILEM.ANIOLKU21 TWOJE FOTO NIE DOSZŁO MOZE JESZCZE NIE WYSŁAŁAS PONOWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sycylijczyku dana nie bylo mnie chwilę bo moi wrucili z zakupów u mnie zle samopoczucie myślę że to wina pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE, JEŚLI ZNACIE PODAJCIE NAMIAR NA DOBREGO PSYCHOLOGA WE WROCŁAWIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam eNki :) jestem juz właśnie widziałem swojego siostrzeńca. Ma pół roku a go jeszcze na oczy nie widziałem. Dzisiaj mamuśka z młodym przyleciała. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie śmiać :D Podobny do mnie jak cholera :D widać że młody z naszej rodziny hehehe. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×