Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja tez latalam po sklepach.Kupilam w CA fajna bluzke,poza tym kilka prezentow pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Iijama Ja się tak źle czułam po aerobiku ,że naprawdę zamierzałam się na pogotowie a jak weszłam do Was od razu mi wszystko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,czas na prezenty ,tylko za portfel sie trzymac ,mam 4 chrzesniakow(ale 2 doroslych wiec odpadaja juz do podarkow) i moj maz ma 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc tym ktore ida spac ,ja jeszcze posiedze dopoki moj men nie wroci ,pojechal jeszcze na warsztat na chwile -ma niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka czy Ty nie wiesz czemu nie mogę niektórych wiadomości otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia , u nas mgla opadla prawie calkiem wiec Twoj maz niech spokojnie jedzie a jak bedzie obok mnie przejezdzal to niech trabnie pod oknem to mu chusteczka zamacham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak jakis programow otwierajacych ale bardzo to sie nie znam ,mi kolega powgrywal i trwalo to moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę zawołać jakiegoś kolegę albo jeszcze lepiej obcego przystojniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Rrenka ja coś tam mam bo niektóre oglądam bez problemu są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie te co jest kolo nich napis pps sie nie otwieraja? zaraz cos Ci jeszcze wysle co juz slalam ja Cie tu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trol wróci zobaczycie .Gocha jak ja ci zazdroszcze tego aerobiku.Dzisiaj wieczorem znów byłam na spacerku z mężem ,musze kogoś znaleść do wyprowadzania jak pojedzie albo poderwe jakiegoś na zepsuty komputer ,albo lodówke-Efcia w tym jest dobra.Chodze tak po tym naszym osiedlu i na końcu jest zakręt tam jest centrum ,świat i ludzie i nie moge dojść to tego zakrętu.Dzisiaj byłam od niego może jakieś 30 metrów i nie dałam rady -chore co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moge wszystkich otworzyć ,wyskakują mi jakieś pierdoly w jakim programie i póżniej ,że niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na razie nie mam na poczcie Ada Ty się nie łam zobacz jak daleko dzisiaj zaszłaś przecież to już coś ! Na ten aerobik to ja chodzę z duszą na ramieniu za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrcilam z pracy ale tak imi slabo ze szok normalnie!!! dzis juz dalam mojemu prezent na mikolaja tak za wszelki wypadek jakbym nbie dozyla hihi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ada nie chore tylko upierdliwe!nie martw sie ,malymi kroczkami ,ja codzien czuje oddech N na plecach ale trening czyni mistrza i cel jest najwazniejszy ,chce miec nowe firanki to musze polatac po sklepach ,choc prosciej byloby zamowic przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyskakują takie kwadraciki jak w jakichś formularzach co się wpisuje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zcesc aniolku ,oj cos czasu dla nas nie masz wcale ,ale praca najwazniejsza ,rozumiem ,dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku chyba dzis zły dzień - moja zdrowa na umysle (w przeciwieństwie do mnie) siostra dzwoniła i opowiadała ,że zrobiło jej się tak słabo ,że pół godziny leżała ! Czemu ja się pytam ona się tego nie boi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha bo to jest tak ze zdrowym-i na takie chwilowe epizody nie reaguja jak my nerwicowcy -a nam sie jakas wsciekla lampa blyskowa zapala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowego jak sie wystraszy to nawet mu nie przeszkadza jakos specjalnie ze serce wali jak mlot ,powali i przechodzi a mi np.od razu by sie robilo ciemno przed oczami i caly dalszy lancuszek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka ja sobie spróbuję to ściągnąć ! My też się nie damy i sobie wyzdrowiejemy a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×