Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

O rany Neciu ... odpukałam trzy razy w niemalowane ;) oby wszystko wyszło.. :) To by było wspaniałe zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego z nowym radosnym spojżeniem w przyszłość. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia wszystko wyjdzie tak jak sobie marzysz.Ja trzymam kciuki bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę i niedługo wrócę ..pewnie.. bo chłopak sam w pokoju siedzi ...🌼 posiedzę przy nim ...ale nie będę na niego wcale ...patrzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ale ci zazdroszcze tyle nowosci przed toba, tyle spraw ktore mozna zaczac od poczatku, oby wam sie tam dobrze mieszkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama masz może jakieś zdjęcie to wyślij. Dzisiaj podpisywałam sobie fotki co dostałam i Dany nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baju bedziesz w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkie was zapraszam, jak tylko wszystko sie uda to chyba upije sie ze szczescia a wy razem ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka, przesle ci mojego kota, bo ja nadal nie lubie siebie na zdjeciach a kicia sliczna daj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Efka i iiyama 🌼 Fajnie, iiayama, że na Ciebie leki tak dobrze działają, u mnie jest lepiej, ale mam trochę dość wszystkiego :O Jutro wreszcie idę na kontrolę do psychiatry, śmieszne to wszystko, najpierw długo myślałam, że poradzę sobie sama i żadnych psychologów ani innych nie chcę, potem wreszcie zdecydowałam się na lekarza, a powiem Wam, że teraz, gdybym wiedziała, ze to najbardziej pomoże, to nawet na szpital bym się zdecydowała. Jakkolwiek niedorzecznie może to z zewnątzr wyglądać. Zresztą Aniołek też coś podobnego pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×