Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć Aduś, wiem,że w czerni mi lepiej, lubię czarny kolor.Co planujesz na dzisiejsze Andrzejki?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA dzisiaj planuje terapie i już mnie trzepie ,bo droga mnie dobija.Musze uszykować córcie ,bo wychodzi na imprezke do kolegi z klasy i nie ma się w co ubrać ,a ma dopiero 9 lat.Wczoraj się wkurzyła ,bo zaproponowałam jej zakupy w Paryżu ,ale nie chciała lecieć.Normalnie to bym śmigała gdzieś na impreske ,a tak ciepłe kapcie i telewizor no i wy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyma wypnij się sprzedam Ci kopniaka to moze się rozkręcisz.Właśnie najgorsze jest wstawanie z wyrka póżniej już jakoś leci,zrób pare przysiadów ,rozciągnij kosteczki i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama nie martw się ja też tak mam często,że nie mogę rano wstać, widać taka nasza uroda.Mam niskie ciśnienie i niski poziom cukru i może dlatego nie mam kłopotów ze snem,natomiast rano o godz.6 do pracy wstaje jak na skazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka trol wystraszył się tych słodkich serduszek i uciekł,a może miał dość i nie wytrzymał cukrowania.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie się męcze ze wstawaniem rano ,ale chyba taka moja uroda .Zawsze bylam śpioch i lubie spać.Najgorzej latem dgy trzeba wstać i otworzyć biznes.Jak robiłam prawojazdy musiałam wstawać o 5 rano ,bo na egzamin dojerzdżałam do Szczecina to był horror,na śpiku szłam na przystanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka, slodka jak cholera chalwa i oczki otwieraja mi sie szerzej. dziewczyny powiedzcie jak to jest, ze boicie sie wyjsc z domu?czy poza domem jest cos niepokojacego, czy cos sie moze zdarzyc? Ja mam tylko lęki ktore trudno opisac ale nie zaleza one od miejsca gzdie sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jakiś obiadek sklecić ,Efcia ,żebyś mieszkała bliżej to zamówiłabym u ciebie obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zawsze lubilam spac zwlaszcza z rana i moje dzieci maja to samo,wywalic je z wyrka kosztuje sporo nerwow, dobrze,ze na uczelni rozliczaja je ze spoznien mnie nic nie mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIyma u mnie to jest tak ,że nagle ogarnia mnie taki dziwny niepokój ,wydaje mi się wtedy ,że serce mi stanie ,że nikt mi nie pomoże ,cała się trzęse i nie mam sił i mam taki ścisk pod żebrami.Okropne uczucie i ten strach ,człowiek się boi ,ale tak inaczej.Ostatnio kiedy spacerowałam z mężem doszli do nas znajomi ,yak było wszystko ok ,ale kiedy oni podeszli odrazu myśl ,że padne ,że wtydu sobie narobie to jest bardzo dziwne i upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ada 6 rano to środek nocy ale co na to poradzić do pracy chodzić muszę,ale pocieszam się tym, że mam dużo wolnego i wowczas mogę spać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najmłodszy synek też lubi spać ma 8 lat chodzi do pierwszej klasy i dzień w dzień ma na ósmą .Rano to jest koszmar trzeba go siła wyciągać z wyrka,są przy tym nerwy ,a ile śmiechu ,bo potrafi w kurtce położyć się w łóżku i prosić o jeszcze 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada a czy cos sie wydarzylo czy to przyszlo samo przez sie? bo ja latem spedzalam wakacje na dzialce i tem wydarzylo sie pare zlych dla mnie spraw, nie chce tam jechac bo czuje sie tam nieswojo i tam zaczely sie moje lęki, ale teraz nie ma problemu idzie zima i na dzialki sie nie jezdzi ale co bedzie latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo perełki ja wpadłam tylko się przywitać i zyczyć miłego dzionka.Pogoda jest sliczna aż żal w domciu siedzieć , ja nie mam problemu rano wstać , bo wtedy się jeszcze dobrze czuję a potem to różnie bywa.narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Dana dzięki za foto fajna z ciebie babeczka 🌻🌻 Efcia jestem myślami z tobą żeby ci było razniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wzięło mnie na początku pare razy wypuściłam się z domu i zawsze skoczyło mi ciśnienie ,pamiętam jak raz wybrałam się do fryzjera i myślałam ,że nie dojde .Póżniej gdzieś wbiłam sobie w łeb ,że jak wyjde to padne i tak mi zostalo.Długo też miałam bóle w piersiach i cały czas bałam się o serce.Ja nie wyszłam za róg domu tak się bałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to nie bylo od razu tylko stopniowo, bo ja teraz na sama mysl, ze tam mialabym pojechac czuje scisk w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można człowieka niczego nauczyć. Można mu tylko pomóc, aby to coś odkrył w sobie. Galileusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×