Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

o kurcze ale ten moj slubny upierdliwy, nalesnikow mu sie zachcialo, chyba nie lubi jak tu klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: A co Ty wykładasz ?? ja kiedyś miałem tremę przed sceną. Ale jak mnie zmusili, dali kamerę w łapę. podpieli pod kable i wepchnęli na scene. Myślałem że się rozpłyne. Ja i scena. Na widowni z 300 osób i do tego sporo vipów, byłych nauczycieli, sporo znajomych. Na drugi dzień dostałem mikrofon w łapę i miałem coś tam zapowiedzieć bo się ktoś tam spóźnił a nie wypadało przeciągać. A to dlatego tylko że przylazłem w ganku (prawda była taka że nikt nie chciał i padło na mnie) Tera sceny sie nie boje i często mnie widać przed , za i na scenie z kamerą i wiązką kabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakoś się na takich imprezach relaksuję będąc pod krytycznym wzrokime ludzi. nie rusza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zgredek, jak za 5 minut wejdziesz na czata, to Ci napiszę, ok? Wiesz, odkąd zaczęły się tu pojawiać trolle, boję się pisać zbyt wiele osobistych rzeczy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: pizza będzie w nocy Ciastro zarobione niech se trochę polezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iijam stronka mariusza nie chce mi sie otworzyc...to mój mail fican@interia.pl.Odezwij się ,a ja Ci go po prostu wyslę,bo nie mam innego pomysłu.Zastrzegam,ze najszybciej w poniedziałek,bo jutro idę na bal do zamku :-) i......zamiast się cieszyć to się boję,denerwuję,ze pani N się odezwie i wszystko mi zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: jestem na czacie. Zapraszam także wtajemniczonych z wyższego kręgu zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek jestem z Wielkopolski,więcej boję się napisać ,co będzie jak mnie ktoś rozpozna przypadkiem.Nie jestem wtajemniczona,nie znam czacika twojego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
Marzenka 60. Nie wiem jaki jest stan, kiedy trzeba ją brać. Po prostu to jest pierwszy specyfik który mi przepisano i ma pomóc na objawy bólowe i kołotanie serca oraz te cholerne przyspieszanie tętna. Czy to prawda, to nie wiem. Na razie przeczytałam ulotkę z Asentry, wsadziłam lek d torebki, i od tygodnia gdybam; brać czy nie brać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke serdecznie ci gratuluję odwagi i opanowania.ja sikam w majtki ze strachu i tremy przed takimi wystapieniami.Mam nadzieję,że Twoja psychiatra ma rację i po seroxacie będziemy zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis: nie wiem jakbyś się ukrywałą w internecie. Często jestem w stanie określić dość dokładnie skąd jesteś (nawet z dokłądnością osiedla) Ale rozumię to w niecie nie powinno się za duzo ujawniać. Ja też jestem z wielkopolski. Ale wiem że zgadłem miejscowość :) ja akurat jestem z innej miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
please . nie dobijajcie znerwicowanych nerwusów hasłami ,że są u Was wyższe i niższe kręgi. Tak się cieszyłam , że do was trafiłam. Buziaczki. Dajcie ludziom choć tu dawkę optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja żartuję z tymi kręgami no. ale czasem chce się porozmawiać z niektórymi osobami żeby nie szło to na ogólne forum stąd ten czacik. napewno nie dostanie adresu osoba co się ledwo pojawiłą na forum bo nie ma pewności czy nie jest to osoba która chce trolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek tos mnie dopiero znerwicował hihihi :-) myslałam ,ze w necie estem anonimowa,a tu masz Ci los! skąd wiesz z jakiego miasta jestem? Czy Ty jesteS z P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, Kasia, na pewno nie będzie trolować! W ramach protestu wychodzę z czata! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis. nie nie jestem ale nie mam znowu tak dalego do Ciebie. ale nie dołuje więcej. lepiej żyć w nieświadomości :) a tam gdzie będziesz chcą abym na zajęcia się zapisał, jeden wykłądowna mnie namawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia \"zaczernij się\" i wyślij do mnie majla to dam Tobie adres do czata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis: mam nadzieje że Ciebie nie spłoszyłem. Internet i komputery to tak naprawdę mój prawdziwy realny świat. Ja to już prawie cyborg hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
Kurde. Ale ja jestem stara. A wydawało się że 36 lat to nie takie pruchno. Co to na boga znaczy trolować, bo mi głupio syna zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 36: zapytaj się młodeko. Wiesz jak w piórka obrośnie jaki bedzie dumny :) powaznie. no chyba że nie odpowie to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
Zgredek,dzięki. Coś mi z pocztą nie działa. Przyjdzie moja druga połowa, to naprawi. Jutro napewno Ci wyślę namiary.Jednak jestescie cudowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
no młody ma 11 lat i niestety nie wie. niekumata ta dzisiejsza młodzież... niekumata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trole to inaczej dupki co forum zaśmiecają. Nie wnosza nic a tylko szydza i wyśmiewają inny7ch - czyli prostacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, trolować to chyba nasza forumowa gwara :D Siać zamieszanie, trolle to takie niemiłe osoby, które się czepiają, naskakują, są agresywne, nie da się z nimi dyskutować, a siedzą tu czasem tylko po to, żeby krzyczeć i robić dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek bo nie zasnę.Jeszcze raz podaję maila : fican@interia.pl napisz prosze skąd jestes i podaj swój czacik.skąd bym miała na przykład wiedzoec ską inne dziewczyny są? na GG lub poczcie napisze ssąd jestem i zoba czymy czy racje miałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
aaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 36
Wiem że przynudzam jakbym miała nie tylko nerwicę ale przynajmniej wtórny debilizm , ale jak się "zaczernić", gdzie to się ustawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×