Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość nadzia26
mi tez siostra powiedziała ze przydało by mi sie pozadne lanie.....ale co moge zrobic jak ta N sama mnie dopada...:( a w pracy czasem tez nie umią ze mna wytrzymac albo ja z nimi juz sama nie wiem....wsztsko mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzia26 masz gg ?? może powinniśmy sie poprostu na czymś ostro wyżyć. ja mam wręcz ochote coś zdemolować. albo maxa się zdołowac i iść spać takie jakieś mieszane dzisiaj wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
ja mam ochote wejsc do pracy i zrobic z nimi wszystkimi pozadek hahah........no ale to nie ja jestem szefem :P oczywiscie ze mam gg ale tez mam zazdrosnego meza ...przykro mi ...chociaz z miła chcecia bym z kims pogadała...maz mnie chyba nie rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też mało kto rozumie :) A szefa sobie ustawiłem hihihi pojechał sobie gdzieś muza go moja wykańcza :) nie ma jak techniawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
ja dzis w pracy bede z szefową a ona najbardziej działa mi na nerwy......co tu zrobic zeby sie nie denerowac ....hmm moze poprostu nie isc do pracy hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
haha........sprobuje.....ale wątpie ze sie uda ;) strasznie u mnie pada......buuuu jak tu wyjsc z domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
ide do pracy ....pozdrawiam wszystkich...i zycze miłego dnia i wieczoru.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Ja dzis czuje sie kiepsko.Ale zwalam to na pogode-niskie cisnienie itp.Czytajac wasze posty tez czesc ludkow czuje sie nienajlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,Marijke,dzieki za maile.Efcia rowniez dziekuje Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka,jak samopoczucie i wynik tomografii,jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Efcia jakie leki teraz bierzesz bo ja ziolka dostalam i lukam od 5 dni Ale pisalas ze przerabialas sporo i wszystko jest w glowie a nie w lekach Czy to prawda!!!! Ada odezwij sie czy juz nie chcecie z e stara baba gadac Nie bede narzekac bo i tak nie mam podpory chce tylko Waszej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie co u Was Ja tez sie zle czuje ale staram sie ruszac i cos robic iTrzesie mnie w srodku i w zoladku boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam!Ździebko mi się dzisiaj praca przedluzyla:-(Ale juz jestem i z zainteresowaniem wczytuje się w wasze wpisy>Fakt pogoda dzisiaj do DUSZY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny-marysi
jakbys sobie zadala troche trudu to bys wiedziala co u nas slychac wciaz o tym piszemy i jakbys czytala to bys wiedziala ,ze Efcia od lat nie bierze lekow a Ciebie juz pare osob pytalo co Ci przepisaal lekarza a Ty milczysz jakbys glucha byla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bylam u neurologa Powiedzial ze leki pomoga po 2 tygodniach sa to leki ziolowe 3 leki Biore je moze jest troszeczke troszeczke lepiej ale to nie jest to A kto pyta Napewno odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny-marysi
no to podaj nazwe lekow ktore bierzesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny-marysi
marzena nasza choroba jest choroba duszy to prawda ale leki sa tez pomocne ,nie kazdemu przy silnych objawach nieporzadanych wystarczy psychoterapia albo mowienie sobie ze to tylko nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodę piękną jak ktoś chce zobaczyć niech przyjedzie nad morze- rewelacja .Wieje ,zimno i co chwile wyłączają prąd .Księdza już przyjełam po kolędzie ,pogadaliśmy i mam to już za sobą.Troche się bałam ,że mnie przy nim trzepnie ,ale jakoś nic się nie stało,nawet jak się z nim rozgadałam to zapomniałam co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ostatnio pisałaś chyba ,że dostałaś asentre ,a teraz piszesz o ziołowych nic już nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena czy tej asentry juz nie bierzesz?jak chodzilam na terapie to dziewczyny braly ja i spbie bardzo chwalily.Jedna brala juz 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Dawno tu nie zagladalam :) oh teraz to padam ze zmeczenia, bylam ranuitko na badaniach, cukier mam ok i ekg i rr tez, potem terpaia.... naprawde mi sie podoba!!! :D jest super! mam ndzieje ze mi pomoze.... wreszcie mam zajety dzien,nie mysle o glupotach, czuje ze ozywam pomalutku :) dziekuje dziewczyny za meile! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Adda Pol roku temu dostalam Asentre ale lezala w torebce i jej nie bralam bo sie balam Ale 4 dni temu bylam 1 raz u nurologa i przepisal mi leki ziolowe Zaczelam brac i biore dopiero 4 dni Sa to ziola i szybko nie zadzialaja Czekam na poprawe bo sama wiesz jak jest z tym ciezko. Ja mialam ksiedza juz we wtorek ale rece i nogi mialam mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×