Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hej, hej, aniolek super, ze tak jest. zgredzinski-intelygentny facio z ciebie to ino ci napisze COS SIE KONCZY ,COS SIE ZACZYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIYMA tak znam -familijna duża ze sklepu ,zawsze dobra.A tak na poważnie to nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, najlepiej pizzahut, ale ja bez pracy i nadmiaru kasy, te domowa prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marzena,jesli ja mialabym cos wybrac,to chyba ta asentre,ona poprostu dziala,a ziola to wielkie nic!Ja rowniez boje sie lekow,a w ziola nie wierze.Ale to jest tylko moje zdanie.Juz bardzo dlugo cierpisz,nie mozesz sobie poradzic to w/g mnie lepsze bylyby leki farmaceutyczne.Ale to juz Twoja i lekarza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ale się wszyscy z ta pizzą rospędzili!Moze zmienimy nazwe forum na...Nerwicowo-kulinarne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoilek, co zprzepisem, glodna sie robie, i poki mam checi bym rodzine zaskoczyla, oni juz na mnie tak dziwnie patrza spode miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adus czy napisalam wyraznie Znow jestem chuda nie mam apetytu tylko lekow duzo jem i chyba dzieki nimi zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, caly czas jestem tylko malo pisalam z braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek Kasia chodzin z Tobą na terapie ,fajnie macie tak we dwie.Tu nawet nie ma nikogo z zachodniopomorskiego,ale wymyśliłam sobie ,że do Efki prześle wiadomość w butelce przez nasze morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiliscie mi smaku na pizze i chyba zamowie na kolacje.Mam Dominnium kolo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to zacznij jeść ja wpychałam w siebie jedzenie na siłę, bo był okres ,że wogóle nie czułam głodu .Mam skłonność do anemii więć musiałam się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek a Ty bierzesz cos Mowie Ci ze sie boje Pisza tu osoby ze sa senne a ja mam juz 7 osob w domu i musze byc w miare ale z nerwica aktywna Jest mi ciezko ale musze z wszystkimi zyc bo narazie nikt sie nie chce wyprowadzic choc mieszkania sa puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niesprawiedliwe u nas jest pizza tylko latem ,jak ci przywiozą to daj kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adus Jestem swiadoma bo morfologie mam kiepska bardzo slaba i nie wiem jak to bedzie ale nie moge jesc bo jest mi nie dobrze i boli zoladek Barzo bym chciala troche przytyc a nie moge ta cholera mnie nie chce puscic i wieczorem telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,pamietam Twoja sytuacje rodzinna,o ktorej pisalas.Ja nie biore nic.2 lata temu bralam AFobam i chodzilam na terapie.Uwazam ze bardzo mi pomogla.Teraz sporadycznie zlapie mnie cos,ale radze sobie i to najwazniejsze.mam stale przy sobie ten afobam ale nie biore go.Gdy juz zlapie mnie panika i czuje ze sobie nie poradze,to wtedy biore pol afobamu 0,25.to malenka dawka,ale pomaga. To zdaza sie bardzo zadko.I tak zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mariusz fajna stronka, nie tylko zpizzami, wykorzystam , niepodoba mi sie tylko to ,ze dlugo trezeba lapkami to miesic, zaraz zlapie jakies dziecie albo meza jak wroci zpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek podziwiam Cie Jak dlugo bralas Afobam i w jakiej dawce Ten lek bierze moja kolezanka Ja biore XanaX 0,5 na noc bo wieczorem jest ze mna zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ale mi ochoty na żarcie narobiły !! a miałem się odchudzać !!! pizza powiadacie ide zaraz ciasto zarabiać a nie chce mi się tego robić. To przez Was :) i jakieś śmieci trza na ten placek poukładac powinno coś jeszcze być w lodówce przeżre się znowu i to przez Was !!. A miałem się odchudzić heh. Zdrowy tryb zywienia wprawadzam ale chyba od jutra hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zdred rob rob, do ciebie kamieniem zucic, pomoge ci jesc bys nie zgrubal nadmiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co załwarzylem-Jak sie tak zajefajnie wyluzuje to mnie najbardziej lapie nerwuwa/Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×