Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość załamana_wawa_
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
byly codziennie czym wiecej o nich myslalam tym bardziej bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
wawa nie zalamuj sie bo to najgorsze.jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
u mnie zaczynalo sie jakims nieopisanym lękiem,potem bol glowy.niepokoj.takie dziwne uczucie ucisku ciezkosci w glowie zachwiania rownowagi.to trwalo od tabletki do tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
DOBRANOC nerwuski Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-k
załamana wa-wa Witaj Ja mialam takie bóle głowy.Tez wzięły sie znikąd.Nawet nie wiedziałam co to nerwica.Przyszły nagle i trwały i trwały.Zrobiłam wszystkie chyba badania jakie były mozliwe eeg głowy ,rezonans ,rentgeny czaszki kregosłupa itp.Poczym wycienczona juz bo trwało to dobrych pare miesiecy trafilam zupelnie przez przypadek na pewnego profesora ktory stwierdzil po pierwszym zdaniu ze mna zamienionym ze jestem chora na nerwice.Przepisal leki ale ja nadal nie wierzylam ze to moze wogole kiedys minac.Ale minelo bole glowy bole kregosłupa nerwobole,kłócia w klatce wszystko a wydawalo mi sie ze jestem juz wrakiem czlowieka. Zdazylam jednak przerobic medycyne konwencjonalna i nie konwencjonalna wzdłuz i wszerz i choc nie jestem zwolenniczka chemii to w moim przypadku zadne terapie bioenergie psychoterapeci nie byli wstanie mi pomoc-bo przedewszystkim trzeba samemu tego chciec i w to wierzyc.A jak mozna skoro bol nie pozwala racjonalnie myslec...a co dopiero mam wmawiac sobie ze bedzie lepiej skoro nie jest.... 6 miesiecy terapii lekowej zrobilo swoje i przez 10 lat mialam spokoj.Teraz wrócilo to wszystko jak bumerang z powrotem i lęki i najróżniejsze bóle głowy kręgosłupa generalnie wszystkiego.Ale juz nie martwie sie co to jest czy to aby nie jais guz czy inne paskudztwo ,moze zawal.Poprostu wiem ze znow mnie dopadlo.Zaczelam brac leki i juz poczulam lekka ulge.Do tego zaczelam cwiczyc 5-Tybetanczykow po przeczytaniu lektury"Tajemnice wiecznej młodosci"i naprawde zaczynam na nowo zyc po raz drugi czego serdecznie wszystkim zycze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bolami głowy to przechlapane - najdłuzszy bol głowy trwał ok 3 miesiecy non stop próbowałam wszystkiego - pomijajac leki które nie pomagały a otepiały to : akupunktura , masaze, homeopatia, swiecowanie uszu !! , blokady nerwów i NIC - tak sie meczyłam dopoki samo nie przeszło - pomagał mi troche ...wysiłek fizyczny głownie basen , ale nie takie chlaptanie sie w wodzie tylko intensywna godzina pływania . Teraz jest róznie jak nie boli mnie głowa to od paru miesiecy mam miałam juz problemy z jelitami i sercem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Magda-k jakie bierzesz leki??? Co Tobie pomogło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
czesc dziewczyny boze co dzis sie w nocy ze mna dzialo obudzilam sie na karmienie synka i po tym zaczelam sie jakos tak denerwowac i wzielam pol tabletki na leki i na uspokojenie i po tym za czelo mnie mdlic,zaczelam wymiotowac zimno cieplo jakies poty zaczely mnie oblewac zawroty glowy myslalam ze odjezdzam strasznie sie balam zadzwonilam do mamy ok 4 nad ranem i powiedziala ze sie czyms najprawdopodobniej zatrulam bo dzien wczesniej bolal mnie zoladek i mialam mdlosci i boli mnie jak cos zjem mam straszne bole zoladka i zwymiotowalam i mialam dreszcze i zawroty glowy myslalam ze to po pol tabletce ktora wzielam i zaczelam sie bac i sobie wkrecam ze to leki pewnie o boje sie brac a bez nich nie dam rady a bylo mi strasznie duszno nie moglam oddychac i myslalam ze mi sie drogi oddechowe zamykaja i sie udusze ale czy to mozliwe po pol tabletce mysle ze to najprawdopodobniej po tych lekach na zasuszenie pokarmu tak sie czuje bo tamte mi nigdy nie szkodzily a jak wezme te mam bole brzucha i wyzej wymienione objawy pomozciiiiiiiiieeeee!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
i zaczyna mi serce walic i wzrasta cisnienie i boje sie wziac leku na napady i leki bo mysle ze mi wzrosnie cisnienie albo zatrzyma sie serce wiecie ja nie mialam tak dlugo tych napadow ze nie pamietam jak to jest i teraz jakby przechodze to od poczatku i nie umiem z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-k
załamana wa_wa Te kilka lat temu brałam Lerivon ale tego leku nie ma juz pod ta nazwa w sprzedazy-niewiem pod jaka.Natomiast teraz biore Paxtim 20.Bardzo sie balam zaczac to brac zwłaszcza jak przeczytalam skutki uboczne ale zadnych z jnich nie mialam.Nie jestem po nich ani otepiala moge prowadzic samochod,funkcjonuje normalnie.Jestem natomiast spokojna i chociaz wydaje mi sie ze za chwile dopadnie mnie jakis lęk to nie nastepuje.Głowa zdecydowanie mniej mnie boli aczkolwiek jeszcze gdzies w oddali czuje ból ale to jeszcze napiecie miesni karku ale to juz nie to.Mysle ze bedzie z kazdym dniem coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinka 23 - Bromergon moze miec skutki uboczne (brałam go rok na zbicie prolaktyny w sredniej dawce 1 tabletka ale zaczynałam stopniowo od połowki) ja np miałam nudnosci i wymioty , ale org jakos sie przyzwyczaił i mogłam brac . Ile bierzesz bromergonu ? moze warto porozmawiac z lekarzem, sa inne dobre leki z tym ze duzo drozsze np norprolac czy dostinex na zahamowanie laktacji czy problemy z prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-k
Kringa Na nerwice rzecz jasna na lęki napadowe na napiecia,depresje.Cała reszta moich dolegliwości jest wynikiem tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przypuszczałam ale chodzi mi czy to jest lek typowo uspokajacy tak jak np relanium, xanax czy antydepresyjny jak coaxil, asentra i trzeba codziennie brac i dłuzej zeby zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-k
To nie jest lek dorazny trzeba brac dłuzej ale działanie jakies napewno ma juz po 1 tabletce-w kazdym badz razie na mnie.A dodam ze bylam spanikowana przed polknieciem pierwszej dawki.Wzielam na noc-spalam jak niemowle a rano obudzilam sie z moim synkiem o 5 rano wypoczeta jak skowronek.Nie polecam tych lekarstw oczywiscie jak cukierkow.Na kazdego moga inaczej dzialac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was witam! dziś po raz pierwszy od dawna jechałam autobusem! Jestem dumna z siebie, bo przełamałam lęk. Byłam u dentysty a potem na bazarku kupiłam truskawki i jakos odruchowo bilet na ten autobus. Zawsze do tej pory jeździłam z mężem albo Taxi. Teraz sobie mierzę cisnienie, ale znowu niskie jak diabli. Co z tą pogodą? Muszę Wam jeszcze tak dla relaksu opowiedzieć, co mi się przytrafiło w nocy. Otóż dzielnie zasnęłam po tabletce ziołowej a od 3 nad ranem obudziło mnie jakieś wycie za oknem. Wstałam mimo wyraxnej niechęci i zobaczyłam człowieka z kulą leżącego pod moim domem na jezdni! Starałam sie zbudzić męża, ale się nie dało, więc zadzwoniłam na Policję. Przyjechali po 10 min. -Facet spał na jezdni oczywiście pijany! Miał szczęście, że żaden samochód o tej porze go nie zabił. czułam sie przez moment jakbym mu uratowała życie?! Najfajniejsze było, jak dzwonie na tą Policję a tam zaspana kobieta. Mówię, że facet z kulą leży pod moimi oknami, a ona myślała, że zabity tą kulą, a nie z kulą inawidzką. Usmiałam się. Taka miałam noc. Wszytsko by było dobrze, gdyby nie te moje małe/miewałam większe/lęki. Teraz sama siedzę w domu i wciąz się nakręcam tym spadkiem cisnienia. Piję kawę, choć ponoć na arytmie nie powinnam. Pozdrawiam Was.ps. Chciałabym tak jak dawniej zupełnie bez obaw robić to co mi przyjdzie do głowy. Myślę, że i Wy o tym marzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
kringa czesc,dzis od rana bylo kiepsko.mialam okropny sen.zaczelo mi kolatac przez 40 min.serce,balam sie.ale ustapilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja tez mam bzika na punkcie cisnienia.mierze duzo razy w ciagu dnia.raz za male raz za duze w porownaniu do poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Maaaja,gratuluje postepu.ciesze sie ze pomalu przelamujesz swoj lęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
apropo zjazdu nerwusek-jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda-k
Też mnie zainteresował lek o którym piszesz, można go dostać w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
doraznie na lęki polecam leki z grupy benzodiazepin np.afobam czy xanax lek dziala po 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
tak jest bardzo znany wsrod lekarzy ale szybko uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jezeli moge wiedziec to w jakim jestescie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Maaaja,moje cisnienie rano po lekach wynosi ok.100/55 i lekarz powiedzial ze jest dobre-kilku lekarzy bo jednemu nie zaufalam i pytalam wszystkich u jakich bylam ale taz do konca nie jestem przekonana ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
WITAM WAS KOCHANI Ja dziś byłam na RTG zębów okzałao sie że rosną mi trzy ósemki i wchodza na siódemki. Byłam u dentysty i on stwirdził że są one do wyrwania. Prawdopodbnie ten ból rzuchwow-skroniowy i bóle głowy są od tych zębów. Z jednej strony coś wiadomo ale z drugiej boje sie wyrwania. Trzeba wyrwać 2 górne ósemki i jedną dolną. Może to zrobić chirurg szczękowy. Dopiero w piątek jestem umówiona na konsultację. Ja nie wiem jak ja to wytrzymam tymbardziej że nic przeciwbólowego mi nie pomaga i str. sie boje. Miał ktoś wyrywane ósemki? Pozdrawiam Wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Hello jak tam się czujecie dzis nerwuski;)Ja strasznie mam takie kłocia po stronie serca ze zwarjuje cały czas sie denerwuje ,ze to serce.Nie wiem dziewczyny pomozcie mi czy to serce czy nie bo robiłam wszystko echo ekg,i nic nie wykazało,czy to nie serce pomozcie bo sie znowu podkrecam to taki bol zakłuje i puszcza.buziaczkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wam dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×