Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość pipek
klucie w sercu jest na tle nerwowym.ja mam czesto musisz je polubic.konsultowalam sie z kardiologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
gabi,jak rysuje sie buzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
nie mysl o tym kluciu to przejdzie sama nie zauwazysz nawet kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
WAwa,zrac beda w znieczuleniu mozesz poprosic o pelne znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Pipek !! dziekuje Ci bardzo postara,m sie o tym nie myslec.A buzki robisz tak ;) : ) i nawias tylko razem Buziaki.Ale kurna boli strasznie fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
chcialam napisac rwac a nie zrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Pipek nie wiem w piątek mam wizyty u chirurga taką wstępną to sie dowiem :O Ale boje sie. Jeszcze nie można rwac trzech zębów naraz. Tylko pojedynczo i ma być zachowany okres 2 tyg między rwaniem. To sobie w wakacje użyje :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
bardzo mi przykro,a zapytaj moze o krotka narkoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
DO WSZYSTKICH LĘKOWCOW,badzmy swiadome tego ze to my same budzimy w sobie uczucie lęku i paniki.kiedy myslimy o danej sytuacji i nieustannie wmawiamy sobie,ze objawy nie moga sie powtozyc poniewaz nie potrafimy sobie z nimi poradzic,to ogarnia nas lęk dopoki mamy katastroficzne mysli,bedziemy czuli strach. Wychodzmy naprzeciw sytuacji ,ktorej sie boimy. Czekajmy na nasz lęk,zaakceptujmy go i wyjdzmy mu naprzeciw.Mowmy;czekalam na ciebie.Musisz sie pojawic,musza wystapic u mnie takie objawy jak;bicie serca,nudnosci,zawroty glowy,uczucie lęku,poniewaz je wywolalam.Nie ma zadnego niebezpieczenstwa,objawy znikna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Pipek!!!!!!!!!!!!!!!!A nie dostane od tego zawału bo mnie zaraz cos strzeli.Buzka,a co brac na to jakies leki widze ze may ten sam problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
moj terapeuta powiedzial ze nawet w najwiekszej panice nic sie nie moze stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
nie boj sie naprawde nie dostaniesz proponuje wez cos na uspokojenienp.validol melisa cos ziolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
mnie jak cos wezmie to tez nie moge sobie poradzic,ale mysle pozytywnie przynajmniej sie staram,nie zawsze sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
posmaruj klatke piersiowa AMOLEM,tez pomaga,bo rozgrzewa napiete nerwy ktore dochodza do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do You Know What I Meen
hej wam! Musze sie pochwalić!! :) jestem taka szczęśliwa dziś :) w sobote byłam na ślubie, jako świadek - denerwowałam się tym faktem od pół roku, jak ja to przeżyje, najpierw kościół, potem podróż 50 km do miejsca gdzie było wesele, potem samo wesele... i wiecie co? spanikowałam totlanie przed mszą, myślałam, że sie udusze, umre, dostane zawały etc...siedziałam przerażona za parą młodą i chciałam uciekać...a potem, nagle, jak była przysięga, zestresowałam się tak mocno (emocje były ogromne, bo to żenił się mój bart :) ) że nagle powiedziałam sobie DOŚĆ!!!! I cały stres zniknął! Bawiłam się świetnie, przetańczyłam całą noc!!!!! brałam udział w każdym weselnym konkursie :D śpiewałam, poprostu żyłam :) :) :) na drugi dzień miałam tyle energii, że szkoda gadać :) dopiero dziś odsypiałam cały dzień. A czuje się o wiele silniejsza, pokonołam swój wielomiesięczny strach i na dodatek świetnie sie wyszalałam! Pomógł mi mój chłopak, któremu też od kilku tygodni nie mówiłam o niczym innym tylko o tym, że chce uciec daleko stąd na czas tego ślubu i że żałuje ze zgodziłam sie być świadkiem. on wspierał mnie mocno i był przygotowany na przeróżne sytuacje. Generalnie oboje jesteśmy teraz ze mnie dumni :) i zadowoleni bardzo. Udało mi się raz nie użalać sie nad sobą, nie panikować, tylko przeżyć ten cudowny dzień, tak ważny dla mojego kochanego barata. Kurcze, ile fantastycznych sytuacji i uczuć mnie omija przez te nerwice, czas z tym kończyć!!!!! pozdrawiam Was mocno i ściskammmmmmmmmm Maaaja jak tam biosotal sie sprawuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ciesze sie ze jest w tobie tyle radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek z tym amolem to musze spróbowac, dobry pomysł 🌻 Do You... gratulacje !! pokonania strachu!!! tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
kurcze nie moge narysowac zadnej buzki ani kwiatka-jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Pipek !!!!!!!!!!!!!!!!Nie denerwuj sie baby robisz tak jak na gg bys pisała ok czyli dwukropek i nawias baby ,Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki dostałam dziś okres i mój optymizm prawie by odleciał . Wczoraj cały wieczór czułam się \"jak po kawie\", już wiedziałam ,że się zbliża i znowu zaatakuje nerwica. Rano czułam sie jak na kacu , zawroty głowy , nudności , drżenia , do tego jestem sama w nocy, bo mąż w pracy. A tu multum spraw do załatwienia i to w tak odległych miejscach , a ja znowu mam napad lęku . I powiedział sobie - O NIE - musze to załatwić , przecież wszystkie kobity maja czasami gorszy dzień i tez są w stanie zrobic wszystko , nie jestem gorsza!A te nogi z waty to tylko nerwica. Wsiadłam na rower i załatwiłam wszystko i wiecie co , uczucie lęku zniknęło , a ja jestem dumna z siebie. Kupiłam sobie w nagrodę spódnicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do You Know What I Meen
topik sie robi coraz bardziej radosny :) lojka 🌼 dla Ciebie. Piszcie więcej kobiety o sukcesach, motywujmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a ja kupilam bluzeczke tak bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! jestem z Wami! Cieszę się, że o mnie pamiętacie! Bardzo sie cieszę! Ja tez o Was pamietam, ale może z powodu wieku /ha, ha/nie pamiętam teraz wszystkich pseudo. Sory!!! Co do rwania 8. Miałam rwane u dentysty szczekowego. jak chcecie podam namiar ale w Wa-wie, bo tu mieszkam. Nie bolało, bo dostałam dobry zastrzyk, a lekarz zna sie na rzeczy. jest niestety drogi, ale znam go juz z 15 lat i mam do niego zaufanie. Przywiązuje się do dobrych lekarzy. Co do bóli w klatce, to ciagle je mam, ale jak pisałam wcześniej już sie tak ich nie boję, bo wiem, że to od kręgosłupa. wtedy nacieram sie Woltarenem. To jest masć p/zapalna i bólowa. Biosotal kochane biorę nadal-tj-już 3 tydzień. Serducho troche spokojniejsze, na pewno bardziej niż po Propranololu, ale za to jestem jakaś słaba. Wciąz mi się wydaje, że puls mi zanika i cisnienie spada do granic. Tego sie teraz boję. Jejku! zawsze coś! Cieszę się, że udaje sie Wam czasem wyjść z dołka! Mam nadzieję i mnie sie to częściej bedzie działo. Dzis cały dzień byłam w domu sama i pokonałam strach, chodziłam z psem na długie spacery i potem posprzatałam domek/trochę/Na wszelki przypadek mam pytanie, czy znacie godnego polecenia psychiatrę w Wa-wie? Może kiedyś jednak sie wybiorę na jakąś rozmowę? Może powinnam jednak brac cos na tę neriwcę, żeby w przyszłości nie było gorzej?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Kringa bedziesz jeszcze tu dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Maaaja,ja znam w Centrum Psychpterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jaki masz puls i cisnienie Maaaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek Mam teraz po leku Biosotalu ok.100/65 a puls kolo 60, czasem ni żej do 56. bez leku miałam 120/70, a u lekarzy/ze strachu/ 150/85. Napisz coś o tym lekarzu czy może lekarce? Gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×