Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość załamana_wawa_
Maaaja podaj namiary na tego dentyste jak możesz? Maiłaś wyrywane wszystkie ósmeki? Ajjj jak ja sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentysta pracuje w Damianie tj, przy Wałbrzyskiej. Nazywa się Wojtkiewicz.Miałam rwane dwie 8, ale też i 1 6. On jest specem od chirurgii szczekowej, kiedys pracował też na Lindleya i szkolił studentów, teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Dzięki tylko w Damianie są pewnie kosmiczne ceny, z tego co sie dowiadywałam to może być nawet 300 zł za jeden ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja tez mam podobne cisnienie.lekarze sa dobrzy w Centrum Psychoterapii na Sobieskiego 112.wspaniali sa tez psychoterapeuci.sa dlugie terminy zapisu,ale warto skorzystac z ich pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Maaaja,ten lek jest bardzo tobie potrzebny?mialas takie ciezkie zaburzenia rytmu?to jest b.silny lek.czytalas o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
nareszcie doszlam do tego jak robi sie te buzki i inne znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
DOBRANOC WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek No nie wiem, czy to dobry lek? Czytałam ulotke, jak zwykle spanikowałam, ale dał mi go lekarz kardiolog-pracuje w Międzylesiu w szpitalu. Propranolol nie pomagał, a wręcz dodawał skurczy.W moim Holterze wyszły te dodatkowe skurcze i jakaś para-nie wiem co to jest, ale lekarz mówił, że to dużo gorsze od skurczy. Biore najsłabszą dawkę 40 2 razy dziennie.Lekarz mówił, że to betabloker i że mam sie nie bać, bo nie powoduje zwiekszonej śmiertelności, jak ponoć niektóre nowe leki na arytmię. Jak myślicie mam jeszcze iść do 3 lekarza? No komuś muszę w końcu zaufać i sie z tego wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Witam wszystkich! Maaaja nie chodz juz do zadnego lekarza.trzymaj sie jednego,zaufaj mu.lece teraz do pracy.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-k
Witajcie Pytał ktos o lek Paxtin 20 -czy jest do kupienia w Polsce.Owszem jest i jest nawet nie drogi PIPEK- Ja wiem,ze ten lek uzależnia ale czy same nie jesteśmy już uzaleznione od naszych lęków,fobii,bóli... Wolę to pierwsze uzależnienie bo teraz przynajmniej jestem spokojna.Nie ZA spokojna.Poprostu wychodze normalnie z domu nie mysle czy jak znów stane w korku dopadnie mnie lęk i panika,czy jak wyjde z synkiem na spacer szlak mnie nie trafi.I ciesze sie tym i będę cieszyc każdą chwilką.Mam nadzieję,ze ten lek który przecież tez leczy bo nie jest tylko doraznym środkiem pomoze mi za jakis czas doprowadzić moje nerwy do jakiegoś porzadku nawet za cene uzaleznienia z którego wcale nie jest tak ciezko potem wyjść :) Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Hello Neerwuski;)Jak tam dzis sAmopoczucie u mnie takie sobie jakbym miała bombe w srodku niewiem o co chodzi ,ale chyba nerwica.Własnie wychodze załatwiac sprawy urzedowe jak sobie pomysle o tych sympatycznych paniach to mnie szlak trafia oczywiscie bez urazy.aLE MI SERCE DZIS BIJE ulalalalala ,mam nadzieje ze padne ,jutro mam urodzinki 28lat stara d....... juz jestem a taka nerwowa.Buziaczki i miłego dzionka wAM ZYCZE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Czy ktoś ma zespół jelita wrażliwego? Co na to bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazliwe jelito biore duspathalin - łagodzi skurcze jelit , na recepte, dobry jest tez gastop do ssania Dziewczyny jak miałyscie moze holtera to byłyscie wtedy spokojne ?bo ja umieram ze strachu juz wyobrazam sobie jakie cuda tam wyjda;-( - jesli cały czas dziwnie sie czuje w tych kabelkach -jakbym z intensywnej terapii uciekła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa ja jak miałam Holtera, to byłam dziwnie spokojna, że jakby co to wszystko wreszcie wyjdzie czarno na białym i wreszcie lekarze zobaczą co ja czuję.Najlepiej, żebyś w ten dzień robiła wszystko co mozliwe. Troche ruchu, nerwy jakies, no wogóle max przeżyć.Im więcej tym lepiej, bo wszystko wyjdzie na wykresach. Mnie jakos tego dnia mniej waliło serducho niż zwykle-niestety.Potem lekarze mówia, że to prawie nic i że to ,,taka uroda serca\".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Dzieńdoberek wszystkim wczoraj bylam na spacerze z moim dzidziusiem i przed wyjsciem mialam napad leku ale sie nie dalam olalam go i bylo super ale niestety dzis jak sie obudzilam to musialam wziac lek na uspokojenie mialam brac cloranxen ale sie boje bo tak dziwnie sie czuje po nim boje sie ze sie udusze jak z reszta po wszystkich innych i boje sie brac czy wy mialyscie cos takiego i jak to przelamalyscie no to wziaelam alprox jest slabszy ale juz an mnie tak mocno nie dziala i teraz sie trzese i jakos sie dziwnie czuje wewnetrznie poddenerwowana najgorsze jest to ze sie boje brac lekow i nie wiem jak to przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
kora z was brala jakies dobre leki przeciw lekowe i dobrze sie po nich czula napiszcie jakie moze cos podsune mojemu lekarzowi ale najlepsze w tym ze ten cloranxen bralam przed ciaza prawie rok i on mi najlepiej sluzyl czyzby organizm sie odzwyczail od tak silnego leku i teraz jak biore to wariuje bo to jest tak jakby nasilaly mi sie objawy po zazyciu i potem przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie odwrotnie szał serducha ;-) ładnie....pewnie mnie na sygnale do szpitala zawioza jak ten holter odczytaja. Ja własnie strasznie sie stresuje ze wyjdzie mi jakies okropne smiertelne skurcze, bloki i tak sie bezsensu nakrecam. Czuje ze jak mi go sciagnał to dopero sie wyluzuje ;-( ale to dopiero o 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinko ja po kazdych sie czułam okropnie - tzn owszem byłam megaspokojna zadnych lęków ale za to skutkiem ubocznym było zmeczenie, potworna sennosc , apatia itp . To co ja brałam to był to xanax, cloranxen (doraznie) i teraz w razie czego mam lexotan (ale to ponoc kiler;-) ale biore naprawde jak nie daje juz rady sama sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa Napisz jak już będziesz wiedziała co tam Ci wyszło? Trzymam kciuki bys dotrwała do tej 15. Pozdrawiam. ps. A ja wciąz mam niskie ciśnienie i nie mam na nic sił.95/68. Boję się, że niedługo skali dla mnie nie starczy. Piję kawę! To forum dla nerwicowców to dopiero straszne historie! Proponuje za bardzo sie nie wczytywać, bo jeszcze sobie nagrabimy dodatkowych lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuu mnie juz nic nie zdziwi w nerwicy , ale jak mi holter w miare dobry wyjdzie to bede skakac z radosci. A niesadze..(czarnowidztwo) ...bo cały czas jakies dziwczne te wykresy migaja ;-( najgorzej jak siadam przed komp;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cisnienie miewam jeszce nizsze 90/60 to normalka u mnie - wtedy ide na spacer i szybko biegne po schodach i juz sie podnosi, no moze nie na długo ale zawsze cos;-) Maja a moze jakis sport ? rower -ja po wycieczkach rowerowych czuje sie bardzo dobrze, basen, spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_pytko
jaki kolor mają tabletki afoban???? i lucetan 400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
afobam ma kolor bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
dla mnie afobam i signopam byl pomocny w lękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja tez mam zespol jelita wrazliwego ale nie lykam nic na to..poprostu z tym zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
GABI,wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego swieta 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×