Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość pinka23
pipek ja tez tego nie ogladam ale moja mama oglada i jestem skazana na ta telenowele na szczescie mozna sobie z kims pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
juz po 1 dawce mozna sie zle czuc.po ok,2tyg.widac jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a co ci dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
najgorszy jest 1 tydzien brania,a potem organizm pomalu sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
PINKA23,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
acha juz wiem co bierzesz,trzeba przeczekac te nieprzyjemne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
rexetin pol rano i pol wieczorem ja je bralam przed ciaza i dobrze sie czulam bralam prawie rok i musialam odstawic czy teraz jak biore to tak jak od nowa bym zaczynala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
a i cloranxen doraznie i tez juz bralam i sie dobrze czulam a teraz boje sie brac bo mam jakies chore jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
czy to normalne ze boje sie brac leki jak to przelamac przeciez musze sobie jakos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(: 🌼 Pipek Sprawdzam, czy mi wyjdzie? jesli tak to dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jestok.Maaaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Pippek no odzywam sie do Ciebie moze zle napisałas;p nie mam pojecia ja jestem na gg ale Ciebie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Pinka23,nie wie czy to normalne,aleto jest i moj problem.nie wezme zadnego leku bez przeczytania ulotki i sprawdzenia dodatkowo w leksykonie.sprawdze i tak nie biore.tak panicznie sie tego leku boje .jak wzielam noey lek zaraz sie balam wymyslalam objawy ktore wyczytalam a ich nie bylo tylko mi sie wydawalo tak eziala lęk.wzielam pol tabletki na noc i balam sie zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja jestem i czekam.zaraz wysle ci jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
JA Ci wysłałam swoj Pipek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_o
Byc moze Erlen - Meyera to szklo, moze to rowniez szklo, ja w kazdym razie mialam taki plyn o takiej nazwie...mysle ze w aptece pani farmaceutka powinna wiedziec o co chodzi skoro u mnie na zadu....wiedziala hihihi ;) moze zrobilam jakis blad literowy, sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio
jestem studentem akademii medycznej mam nerwice ząładka ostatnio mam kata od dwóch tygodni i już nie moge mam zaleganie mysli i takie yam pomocy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj kolegów
z psychiatrii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. jak tam czerwcowe upały? Ja zdrówko? Ja dziś miałam jechać do dentysty, ale ten upał mnie dobił i odwołałam wizytę. Po południu za to idę z koleżanką gdzieś na plotki-bardzo to mnie relaksuje.Czy jesteście ?Bo od rana prawie cisza, wszystkie poprzechodziłyście na prywatne rozmowy? czuję się opuszczona./ha, ha (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam na prywatne:-) ja tez ciezko znosze upały , choc te jeszce mnie nie dobijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa! Jak to miło! Nie wychodzę z domu bo upał, ale w sumie to fajnie, że lato przyszło. Oby na trochę dłużej. jak się czujesz? Ja dzis jakos nawet nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa czy kiedyś pisałaś na jakimś czacie? Może sobie załozymy taki czat o nerwicach? To chyba nie trudne, a mozna by pogadać troche szybciej jak ma sie czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jadę z kolezanką na pogaduchy i zamiast sie cieszyć, to wciąz kombinuję, żeby wytrzymać ten czas, żeby pojechać w miejsce które już znam, a nie jakieś nowe.Takie leki co by było gdyby? Oczywiście staram sie z tym walczyc, ale jednak czuję się dziwnie podkrecona samym faktem wyjazdu z domu. Ona mnie zabiera swoim samochodem, żebym własnie sie rozluxniła. Zna moja sytuacje i te leki. Kardiologa tez mi poleciła od siebie.Jest kochana, ale i tak mam od rana s...czkę. Ponieważ mam tę cholerna nerwice od lat wielu, więc już nie wpadam w panikę, bo czegoś się nauczyłam, ale ten dygot wewnetrzny został. Chyba ja dzis poprosze, by kiedyś ze mną pojechała do jakiegoś psychiatry, bo z mężem raczej bym nie chciała. On zaraz sie tak na mnie spojrzy dziwnie i pewnie sobie pomysli, że zwariowałam doszczetnie i znowu chce łazić po jakiś nowych lekarzach. Czy Wy tez tak przezywacie wyjścia z domu? Ja nawet z psem żadziej chodzę, właściwie z musu, bo widzę, że się już meczy. jestem straszną pańcią, a tak kocham swoją sunię. Mój mąż się śmieje często i mówi, że powinnam zamieszkać w przychodni. Smieszne!!!No naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa Jasne, ale jak ci podać namiary nie łamiąc zasad anonimowości? Nie znam sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaja
ta s... to nerwicowy objaw niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Haloooooo halooo jak tam sie miewacie;) Ja w pracy dobrze ze klima jest bo bym umarła;)dzis sa moje urodzinki i czuje sie znakomicie zebym czyła sie tak zawsze jak dzis,hehe i jeszcze poszłam dzis na diete,ta kapuscaina zobaczymy jak mi pojdzie,grunt to spokoj.PozdraviamWas i całuskiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×