Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gabi : 100 lat 100lat niech zyjeeeee nam;-) zdrówka duzo i wytrwałosci w ..diecie kapuscianej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Kringa dziekujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bardzo;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
dzien dobry,ja nie lubie takich upalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
witaj Maaaja,nie jestes opuszczona,jestem ja i inne tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
Gabi,jakas kawke powinnas postawic i szampana!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
gdzie wy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
moze na urodzinach u GABI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
🖐️ nie wiem czy gzis tu jeszcze bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
chcialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas burza, pies się boi i siedzi mi na nogach.W końcu nie poszłam nigdzie z kolezanką i siedziałysmy u nas na tarasiku. jest wyrozumiała i było miło. Oczywiście już czuję się lepiej. Planowałyśmy wspólne wakacje/ha, ha!/ nad ciepłym morzem w sierpniu. tylko czy do sierpnia sie trochę uspokoi serce?no i inne objawy?Z okazji urodzin najlepsze życzenia dla jednej z nas🌼Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Prosze pomożcie, siedze i płacze mam złe myśli, apropos tej moich bólów głowy. Boje sie, płacze, mam złe myśle, czasem samobójcze :( Czytałam o toczeniu boje sie że to moge mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana Za dużo czytasz o tych wszystkich chorobach! Wiesz, tak naprawdę jest ich cała masa, bo tak już jest, ale to nie znaczy, że właśnie one wszystkie siedzą w Tobie. To byłoby niesprawiedliwe.Zajmij sie czymś zupełnie innym niż czytanie o chorobach, pogadaj z nami o zyciu i tych miłych chwilach, które pewno miałaś, albo chciała byś mieć.Chetnie posłuchamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
zgadzam sie z Maaaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jutro chyba do dentysty idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
nie ,chyba w piatek.pomylily mi sie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
byłam u dentysty to jest parnoja. mowią że ten ból nie jest od ósemek. byłam u chirurga szczekowo-twarzowego on mówi że jest ok. odesłał mnie dalej mówi że to moze zapalenie tkanek. ja już sama nie wiem. mnie boli a nikt sie nie chce tym zająć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Boże i co ja mam robić. A ja przewlkle choruje na zapalenie pęcherza od tego miałam zapalenie stawów w marcu. Brałam sterydy po tych sterydach zaczął się ból, właściwie pod koniec ich brania. Mówią jeszcze że to może być zapalenie jakiegoś nerwu twarzowego bo mnie boli twarz strasznie. Każy mówi co innego a co lekarz to inna opnia. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yack35
Czesc dzieciaki! A ja wyjezdzam w piatek do Malagi na 2 tygodnie i pieprze wszystko!! Tablety zabieram bo bez nich moze byloby niepewnie ale sproboje chociaz troche zmienic klimat i dac moim dziewczynom troche odpoczac(zonie i corce)Moze zostawie ta cholerna nerwice na jakiejs plazy w Hiszpanii??????Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
do zalamana ja mialam zapalenie nerwu szyjnego i leczylam to ponbad 3 miesiace w upale chodzilam i spalam w czapce i szaliku samrowalam mascia i bralam jaikes leki a idz do laryngologa ja mialam zapalenie nerwu srodkowego gdzies w uchu ale mi przeszlo ale laryngolog mnie badal i wtedy to wyszlo niech ci zbada sluch na takiej maszynie bo mi wtedy to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossitkaa
CZYTAŁAM POCZĄTEK Z ZAPARTYM TCHEM...też zdarzyło mi sie mrowienie ciała i sie wystraszyłam :(nie wszystko przeczytała ale Chciałabym sie was o coś zapytać. Zdarzają mi się kłucia jakby w sercu, ostatnio długo nie mialam. Ale zdarzało się kilka razy tak, że tak kuło, że nie mogłam nabrać powietrza ani nic powiedzieć myślałam że się uduszę :( Jak chorowałam i miałam wodę w płucach lekarz robił usg - powiedział, że mam arytmię serca i powinnam sie nie denerwować. Czy ja też mogę mieć tę nerwicę? Powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mysle ze powinnas isc do kardiologa i zrobic podysatwowe badania serca ekg, echo moze holter i wtedy bedzie jasne (albo bardziej prawdopodobne) to czy masz nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
Do Rosstiki: Przedewsztyskim nie zaszkodziłoby isc do kardiologa, zeby serducho sprawdził, a tak na wszelki wypadek. Jak nic nie bedzie to chociaz bedziesz spokojniejsza :) Jesli chodzi o nagłe bole w sercu takie ze az powietrza nie mozesz nabrac, to własnie typowe nerwobóle. Nie koniecznie musza od razu oznaczac nerwice, moze to byc po prostu ogrom stresu jaki przezyłas no i teraz go własnie "wypuszczasz" z siebie :) Niczym sie nie martw, choc do lekarza zawsze warto pojsc ,tak by sie uspokoic :P Ja dzis ide do kardiologa :/ boje sie co mi powie z tym serduchem... Trzymajcie za mnie kciuki :*!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossitkaa
Akkusiu dzieki * widzisz u mnie tacy lekarze, że nie chcą badań robić :( lekarka powiedziała, że to nerwobóle własnie i że to normalne. Jak pytałam o badania to odpowiedziała, że nie ma potrzeby!!! :( Co do tych kłuć... własnie one mnie chwytają w dziwnych momentach kidy siedzę spokojna, zrelaksowana. a jak sie denerwuje to nic takiego nie mam...?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
pinka23 a co konkretnie brałaś i jakimi maściami smarowałaś to? dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
laryngogolog mnie badał nic nie stwierdził a ja mam takie pykanie w uchu na dodatek. byłam u dermatologa dziś z tymi tkankami i nic nie stwrdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
Rossitko: No własnie własnie! Mam dokładnie tak samo, jak sie denerwuje to jestem dosłownie tak na chodzie, ze nic nie czuje, a jak sie zrelaksuje to zaczyna mnie boleć. I tak własnie jest, nie ma sie czemu dziwic, bo człowiek sie relaksuje, wszystkie miesnie mu sie rozluzniaja i cały ten stres po prostu "puszcza". Moze byc tak ze nie koniecznie Cie serducho zaboli, ale moga tez jelitka, zeładek czy okolice płuc. Nie martw sie tym bo to własnie nerwobole ;) A lekarze to czasem nie potrafia zrozumiec znerwicowanego człowieka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Aloooooooooooooooooo aloooooooooooooo jak tam dziewczynki;)u mnie dzis tak sobie,znowu te kłocia w klatce cholerne i jeszcze na diecie;)hehe ale do tych kłoc powoli sie przyzwyczajam,Pipek Maaaja co u Was jak sie miewacie???Jack35 Tobie udanego urlopu ,i zostaw ta cholerna nerwice na Malage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRZYMAJ SIE JACK35.POZdrowienia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×