Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość pipek
jestem za tym aby kazdy leczyl sie tak jak uwaza.wazne co komu pomaga .w cos trzeba wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jak wyleczona jest juz zdrowa to gratulacje z wyboru metody leczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
MAAAJA,a co u ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pipek Tak tu wpadam co jakiś czas, ale tematy mnie jakoś dziś nie wciągnęły. Też uważam, że każdy powinien się leczyć jak chce, jeśli mu pomaga wiara, to niech wierzy, nawet w egzorcyzmy.Oczywiście sama wolę iśc jednak do lekarza, ale jakby tak ktoś dla hecy przeciagął nade mną ręką i to by mi pomogło, to bym sie nie obraziła. U mnie w sumie nic nowego. Gorąco, ale siedzę sobie w domku i nie wyłaziłam. Jutro jadę do tego gastrologa na 10 rano. Ciekawa jestem czy mi coś powie a propos moich domysłów. Zabieram oczywiście dokumentację z innych badań, by mi nie wciskała, że wpierw to trzeba zrobić to i to i to. wszystko oczywiście za własną kasę/jakby kto pytał, a byli tu tacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
Jezel czytacie takie bzdury, ktore naucz kosciół, to sie nie dziwię,ze macie taki stosunek do egzorcyzmow... Koscio sam wytworzył pojecie szatana,ktory nie istnieje! Kosciol też jest odpowiedzialny za to,ze tak wiele dusz po smierci nie przechodzi w stronę Światła , bo boją się kary za "grzechy" albo uważaja,ze muszą czekac na "sąd ostateczny". Duszom tym zaczyna brakować energii i pobieraja je z ciał astralnych ludzi, ktorych aura jest z roznych powodów, uszkodzona.( ja mialam wypadek i byłam nieprzytomna kilka godzin) lub bezbronnych mentalnie( np. wrózki stawiajace Tarota, bioracy udział w seansach spirytystycznych itp Nieszczesny koscielny "egzorcysta" mysląc,że ma przed soba "szatana" wymachyje krzyżem, modlisię i przegania go do piekła. A ta biedna zagubiona dusza byc moze przestraszy sie i odejdzie ale przyczepi się do kogos innego( czesto do "egzorcysty") Egzotcysci swieccy kontaktuja sie na odległośc przez astral z duszą i informuja ją,że dla jej dobra jest iść tam gdzie jest Miłość i spokój, a popelnione "grzechy" nie maja znaczenia. A wiec pomagają nie tylko choremu ale i duszy. Kosciół wiele zlego robi szerząc taka ciemnotę... Co widać na tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
no to powodzenia.trzymam kciuki.napisz co powiedzial lekarz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
to bylo do MAAAJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
nie rozpisuj tak sie wyleczona,bo chyba nikt do konca nie czyta tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
dzis jest smutno u nerwusek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
:D:D:D[cześć} Milego pipkowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyleczona
żal mi cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a co ty sama do siebie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
do wyleczona,chyba nie do konca jestes wyleczona!cos masz z glowa jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
trzymaj sie WYLECZONA!czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
jedno madre zdanie dzis podlo od WYLECZONEJ,ze jest jej siebie zal.brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
Nie napisalam tak. Ale faktycznie ŻAL MI CIEBIE. Żegnam. BY,by, 🌻🌻🌻(aby bylo weselej na tym smutnym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
napisalas,przeczytaj kilka ostatnich swoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
uzylas naglowka ,przeciez to ty napisalas,czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
uzylas naglowka DO WYLECZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
na 86 stronie ,jezeli nie pamietasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
dobra byla to rozrywka na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra! Uśmiałam się przed snem, a to na pewno mi nie zaszkodzi, bo smiech to zdrowie!!!Pozdrawiam dziewczyny. Zbieramy się jutro. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobem na rozładowanie skumulowanego napięcia jest systematyczne ( tu może uśmiechniecie się) oddychanie polegające na wzięciu głębokiego wdechu i swobodnego wydechu (podobnego do westchnienia) wydech swobodnie puścić. Stosować 3X dziennie. Skumulowane napięcie w ciele dąży do rozładowania. Stąd to wyczuwanie zbliżania się \"zagrożenia\". Lekarstwa owszem pomagają w samopoczuciu ale sprawy nie załatwiają i problemu który jest i powoduje takie stany. Psychoterapia jest jedną z metod, która może dojścia do źródła takich stanów, ale co nagromadziło się w ciele to dąży do \"wytrzepania\". Przez oddech redukuje się napięcie w ciele. Gdy czujesz lęk w sytuacji kiedy jest bezpiecznie, oddychaj. Skup się na oddechu. Ot przeoddychaj, przejdź przez lęk. Powodzenia. A jak \"trzepie\" to pozwól niech się \"wytrzepie.\" Od tego czegoś będziesz wolna. :) Kiedy oddychasz to żyjesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
Tak jest ,oddychajcie .... Jeszcze wam podpowiem: Gdy jestescie zdenerwowane zatkajcie nos dwoma palcami ( po uprzednim nabraniu maksymalnie powietrza w płuca) i wstrzymajcie oddech tak dlugo jak wytrzymacie i potem POWOLI wypuszczajcie powietrze. WYPRÓBOWANE- działa! A teraz mi to LOTTO....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egozrcysta sie o ciebie
pytał (nie )-Wyleczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
czesc dziewczyny! dzis od rana upal,nie mam sily na nic,ale samopoczucie narazie ok. wdechy i wydechy zalecane,dobry pomysl,ja sprawdzilam przt kolataniu serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeesc wiatrak dzis chodzi na maxa taki upał, musze spróbowac te zalecane oddechy przepona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×