Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Gabi147
AKUSSSIA ,jak tam po wizycie daj znac co Ci powiedział kardiolog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Czy ktos mi pomoze,w odpowiedzi na jedno pytanie???Czym sa spowodowane pieczenia straszne po lewej stronie tam gdzie serduszko;badania robione nic tam nie wykryto moze to byc na tle nerwowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
Gabi ja mam takie pieczenia po lewej stronie dosc silne.Czasem myslę że to mnie coś w piersi boli.Również choruję i lecze się na naerwicę,ale to pieczenie ,a własciwie parzenie pojawiło się całkiem niedawno.Nie wiem co to jest za cholerstwo,ale myslę ze to związane wszystko z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gabi pieczenia po lewej stronie, to mój ulubiony temat. Ale nie bedę się rozpisywała. Moja lekarka twierdzi, że z lewej strony nic nie ma i nie trzeba sie zajmować lewą stroną. To naprawdę kiedyś u niej usłyszałam! No cóż, można i tak podejść, ale oczywiście ja kiedyś cała się zbadałam/prywatnie/ bo przeciez o to chodzi w tej nerwicy, że musimy same się uspokoić, a w tym celu najlepiej iśc do lekarza, żeby nam100raz powtórzył, że to nic. To neuralgie! Oczywiście może być jelito grube, albo trzustka, albo ból od kręgosłupa.Jak cię potrzyma z miesiąc to się zacznij tym przejmować, a na razie daj sobie spokój.nasmaruj sie czymś rozgrzewającym. Ja mam dziś dalej niestrawność i jestem do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Dziekuje Wam bardzo za podtrzymanie mnie na duchu!!!!!!!!!!!!Moze to od tej diety kapuscianej cos promieniuje hahahahahahaha,i tak ja skoncze.Buzka Wam całuski jeszcze raz dziekuje mysle ze wszystko dobrze;)aaaatakajedna i Maaaja dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
Heja! Gabi, nic sie nie boj, to nerwicowe jest moim zdaniem:P A zreszta Maaja ma racje, na razie to olej poczekaj z tym, zobaczysz co za miesiac bedzie :) A ja własnie od kardiologa wrociłam ;/ Nawet porzadnie mnie nie przebadała, stwierdziła jedynie ze jak na moj wiek mam strasznie niskie tętno i aż ZA niskie ;( Dodała, ze narazie nie ma sie czym przejmowac ale trzeba zrobic badania krwi pod wzgledem niedoboru zelaza,wapnia czy magnezu no i do tego ten jakiś "holter"... Boże, błagam powiedzcie mi co to jest i jak to ma wygladac (wiem ze trwa cała dobe :( ) czy przy tym sie tylko lezy cały dzien czy oni kaza cos robic??? Jestem przerazona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Akkussia wyslij mi na miala numer swoj gg to Ci opowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Ale wiecie co te pieczenia nie sa codziennie one mi sie powtarzaja chyba jak sie zdenerwuje nie mam pojecia,sa raz na tydzien na dwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie czasem piecze cała klatka piersiowa :-( jak przy dusznicy bolesnej chyba i tez nic nie wychodzi w badaniach . Okaze sie po holterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akusia (ja sie wypowiem bo miałam pare dni temu) holter to całodobowe ekg - malutkie urzadzonko mozna pod bluzka schowac;-) przypna cie pare kabelków i tyle. Masz prowadzic normalny tryb zycia jak zawsze. Nie mozna przez komórke rozmawiac . Ja np sie baardzo denerwowałam i nie wiem co tam mi wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akusia A jakie to tętno miałaś? jakie ciśnienie? Holtera się nie bój, tylko bedziesz wyglądała jak cyborg, ale to nic nie boli. Własnie tego dnia powinnaś robić wszystko co zwykle, a nawet więcej. Tylko nie rozmawiaj przez komórkę i nie siedź przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
Maaja, ciśnienie rowniez mam niskie, raz około 96/64 a drugi raz 100/69 (ten drugi raz było mierzone nie na tym nowym aparacie, tylko przy pomocy zwykłego stetoskopu i od razu wyższe sie okazało) a tętna, wiesz ze nie podała? Po prostu stwierdziła ze jest naprawdę niskie i że dla młodych osob to jest dosc nadzwyczajne :/ Dziekuje bardzo za uspokajanie :)!!! Od razu jest mi lżej :) :*:* I dziekuje Gabusi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akusia No widzisz! Tak trzymaj, a cisnienie ja też takie mam, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Kuzwa ,ale mam schiza wkurza mnie to pieczenie,normalnie centralnie w prawej piersi:(ja juz tego mam dosc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Juz cyba wiem to sa chyba pieczenia od kregosłupa przedmiesiaczkowe ,nie ma pojecia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi147
Fajnie tak do siebie pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
Moze to własnie jest przedmiesiaczkowe Gabi :) Nie martw sie, nie mysl o tym jak sie da :* Maaju, dziekuje :)!!! Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
ja miałam Holtera,usg serca,ekg to chyba ze 20 razy inic!Też mi mój kardiolog powiedział,że po lewej stronie nic nie ma! Więc skąd to pieczenie albo raczej przypalanie gorącym zelazkiem [ażbyłam wścielła na niego ze takie rzeczy mi opowiada i nie wierzy mi kompletnie ,ze mnie parzy.Jezu to czysta paranoja.Ja biorę na noc seroxan i jest mi lepiej ,ale jak długo? Pozdrawiam nerwuski,pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Coś dziś mało chętnych do rozmowy? Czyzby wreszcie chwilka relaksu i mniej nerwowo? dziś znowu mi podskakuje serducho. Zapisałam się na poniedziałek do gastrologa, by wykluczyć wpływ jelit na te podbijania serca/no albo potwierdzić/ Widzę wyraźny związek między jednym i drugim. Po tej wizycie obiecuję sobie iść do psychiatry. jestem gotowa brać coś na uspokojenie czy antydepresant. Zobaczę czy to na tle nerwowym. Innego wyjścia nie widzę. wszystko trzeba sprawdzić na sobie.Może miałyście już podobne doświadczenia? pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
CZESC wszystkim! co nowego u was?u mnie dzis ok.nawet glowa mnie nie boli,oby nie zapeszyc.wczoraj lepiej nie mowic!ta duchota mnie dobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
MAAAJA,ja bylam u gastrologa z ta sama sprawa.jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
gastrolog przepisal hydroxizine na uspokojenie ale w syropie po pol lyzeczki od herbety na noc,aby sie wyciszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a co slychac u innych nerwusek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
juz wakacje,niedlugo wyjazd to poprawi samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
GABI,mysle ze to pieczenie nie ma zwiazku z miesiaczka i kregoslupem,od kregoslupa moga byc tylko bole a nie pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ale moze sie myle!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
cos Czesio sie nie odzywa.moze wejdz na linie Czesiu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek jak byłaś u gastrologa/ja nigdy nie byłam/ czy od razu cię namawiał do jakiejś gastroskopii? Jak on wogóle bada? O co pyta? Nie zdziwi go moje pytanie o to pobudzanie serca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×