Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipek I pomógł ten syrop? Też Ci przedtem jelita podbijały serducho? szukam przyczyny jak wiesz. Mam wrażenie że to właśnie jelita, czy coś tam w jamie brzucha ma wpływ na to szarpanie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja go pytalam o bole sercowe i rozne dolegliwosci w jamie brzusznej,zbadal przez dotyk wysluchal.od razu stwierdzil ze sa to objawy nerwicowe.na moja prosbe zrobilismy RTG przewodu pokarmowego i USG jamy brzusznej .ok.a leku nie bralam i nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
gastroskopie robilam,aby potwierdzic przepukline rozworu przelykowego,i wyszlo.ale to nie ma wplywu na serce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
tak nie do konca rozumiem co to znaczy podbijanie serca.myslalam o roznych rzeczach bo bardzo chcialabym ci pomoc,moze jeszcze cos opiszesz.ja tez mialam roznosci z sercem.roznie to opisywalam.ale to wszystko NERWICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam RTG przewodu sprzed 2 lat, bo wtedy miałam takie kolki w brzuchu/nic nie wyszło złego/a USG mam sprzed 3 ms. Też super. Jeszcze sobie tak mysle, czy to nie jakiś ucisk na aortę brzuszną? W jakim badaniu mogło by to wyjść?/ale sobie wymyślam co?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
oj kiepsko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ale nie mysl tak zle nie szukaj chorob tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
na usg masz chyba napisane ze aorta ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
po tej gastroskopi popekaly mi naczynka na twarzy i w oczach z wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta25
nie wiem czy to na tle nerwowym ale mam dość dziwną przypadłość po prostu bardzo czesto sie onanizuje nawet 6 razy dziennie co prawda pozwala mi to uspokojic sie ale juz nie mam ochoty tak czesto tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ale warto zrobic.czy nie ma wrzodow albo guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek bardzo Ci dziekuję za wyrozumiałość i chęć pomocy! No dobra, a więc -od jakiegoś czasu mam uczucie podskakiwania, co jakiś czas tak jakby arytmicznych uderzeń. Są one zdjagnozowane Holterem jako skurcze dodatkowe komorowe i nadkomorowe, oraz wyszła 1 para/nie wiem co to oznacza/ Nie mam innych objawów serca. Teraz wiem, że i dawniej miewałam te skurcze dodatkowe, bo jak 2 lata temu robiłam sobie bad. wysiłkowe, to tam też wyszły, ale wtedy ich nie odczuwałam fizycznie. Teraz wszystko czuję. To dość okropne wrażenie, jakby serce na chwilkę zamierało i po sekundzie uderzało silniej niż zwykle. Odczuwam je czasem jakby pod gardłem, a czasem własnie w okolicach brzucha. Przeważnie zjawisku temu towarzyszy po chwili chęć odbicia powietrza/poprzez usta/ Dlatego to kojarzę z gazami i jelitami. Tak jakby zbyt duża ilość gazów naciskała na to co powoduje skurcze serca. No inaczej nie umiem opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
MAAAJA,NIE MARTW SIE,juz wiem o co chodzi,mam to tez.lekarz z pogotowia powiedzil ze sa to wlasnie tzw.dodatkowe skurcze,ze serce czasami wariuje szczegolnie u ludzi nadwrazliwych.nie ma co sie bac,jest to nieprzyjemne ale nie niebezpieczne.ja to mialam takie wrazenie jakby pore razy zabilo i pzestawalo,ale ono caly czas bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a ze aorta jest tez w brzuchu to odczuwamy w brzuchu.tam tez wyczuwamy puls,moj kardiolog sprawdza przez sluchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja to sobie wmowilam tetniaka na aorcie bo jak w sercu cos sie dzialo to i w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek Właśnie o to chodzi, że się tym martwie, bo przedtem tego nie odczuwałam, a teraz nagle! Może się do tego przyzwyczaję, ale póki co łażę po lekarzach, żeby wykluczyć inne możliwe powody.Ty jak często miewasz takie uczucie? czy coś na to bierzesz? Mnie leczy teraz kardiolog Biosotalem, ale po tym to cisnienie mam 90/63 a puls 60.No ale chyba muszę to brać, bo te skurcze miałam codziennie i trwały czasem z godzinkę. Coś mi się tam rozszalało i teraz to wyciszam.Może to też od nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
a moze ty masz poprostu refluks?i te objawy ktore opisujesz moga o tym swiadczyc sprubuj zazyc RENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też tak czuję i tu i tu, ale przecież w USG by to wyszło-no ten tetniak?Więc chyba to nie to. To czemu i w brzuchu szaleje i w secu jednoczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam zgagi! Nie mam bóli żołądka. A na RTG przewodu ten ryfluks by wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ja biore dodatkowo w poludnie 10 propranololu i jest lepiej ,ostatnio nie mam czesto najczesciej jak wpadam w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
tak ale gdyby w danej chwili byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
bo to nie jest cos co jest caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
pewnie ze lepiej wszystko sprawdzic,ja tez tak robilam i nadal robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
mysle ze onanizowanie sie to nie jest objaw nerwicowy,tylko chec zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych.ale to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
moze ktos inny sie wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Maaaja ja miałam gastroskopie robioną 3 razy, mam chorobe refluksową czyli cofanie się kwasów żołądkowych do przełyku, często mi było nie dobrze. Dostałam leki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
gdzie sa wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×