Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Bede trzymała kciuki mówie ci że dasz rade ,ja tez jestem panikara ale jak przychodzi co do czego to mobilizuje wszystkie siły i dąże do celu powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRENKA 39 robiłam badania błednika takie ze lali mi do uszu wode raz ciepłą raz zimna i wyszło jakas nadkalorycznosc prawego błędnika i lekarka udrazniała mi kanał od nosa do ucha i w tym momencie strasznie mi sie kreciło skonczyło sie na HISTIMERKU I TOREKANIE . PIPKU dzieki za te strony syn mi je wydrukował i spokojnie je sobie przeczytałam gdybys mogła jeszcze znależć coś na temat NERWICY SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, Skarbie, jesli może Ci to pomóc, prześlę Ci na maila moją komórkę, jakby co, to dzwoń do mnie, nawet o 4 nad raznem i będziemy gadać o różnych rzeczach aż do rana. Dobrze? Pamiętaj, najważniejszy jest spokój przy natręctwach. Im bardziej się streusujesz, tym silniejsza potrzeba \"sprawdzań\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Pelasiu! może to rzeczywiście mnie uspokoi, ta świadomość, że w razie czego to mogę się do kogoś zwrócić, bo jak znam życie to mój mąż już będzie smacznie spał o dziesiątej :( i się nie dodzwonię wiesz... rzeczywiście jak jestem sama to to się nasila okropnie, wręcz nie mogę wytrzymać, Boże czemu ja taka głupia jestem??? już nawet chodziłam po mieszkaniu i sprawdzałam czy okna aby napewno są pozamykane................. chyba zdechnę tu sama i nikt nawet nie będzie wiedział............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca :) odsuń od siebie negatywne myśli... nie nakręcaj się, bo pani \"N\" nie może z tobą wygrać PAMIĘJAJ będzie dobrze, jesteśmy z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiu, wcale nie jestem takim bohaterem, jakim Ci się wydałam. Oj, daleko mi jeszcze do osiągnięć większości tu osób. Chyba nawet najbardziej jestem życiowo ograniczona, bo sama wcale z domu nie wyjchodzę, tyle tylko, że staram się na każdy swój dzień patrzeć przez różowe okulary, a więc szukam tylko pozytywów. I tak np. dziś najważniejsze dla mnie jest to, że nie wezwałam traksówki pod blok, ale poszłam na postój, co wiązało się z ryzykiem, że taksówki nie będzie (nie zawsze jest) i będę miała kłopot, ale odważyłam się. Miałam też niemiły incydent, ale o nim staram się zapomnieć, choć moje oskrzela wciąż mi przypominają. Nie wiedzieć czemu, nagle w przedszkolu, dostałam jakieś duszności - zatkało mnie całkowicei - nie mogłam ani wciągnąć, ani wydmuchnąć powietrza, aż zrobiło mi się słabo. MOże to alergicznie zapvhało mi nos i oskrzela? nie wiem, ale wpadłam w panikę okropną i wciąż jestem taka przestraszona. Teraz się boję, że mi się tak zrobi, jak będę sama w domu, a ja nie będę wiedziała, co robić. To nie była taka nerwicowa duszność - całkiem mi obca i nowa. Ale i tak myslę tylko o moim sukcesie. Stąd może wyglądać, ze ja niby taki bohater, ale tak nie jest - tu są więksi bohaterzy: RRenik, Pipek, Lidzie, Ada, Efcia i oczywiście Ci, których już Ty wymieniłaś. Kupiłam dziś krople na to moje żółte ciałko - 3 miesiące mam brać i zobaczymy, co dalej. Wczoraj wieczorem test owulacyjny wyszedł pozytywnie, więc już jestem pocieszona - pęcherzyk nie pęka, ale przynajmniej się tworzy. Kochani, 3-majcie się dobrze. Ja jutro na ten mały zabieg - już szarpię ze stresu powietrze - wieczorem przed snem czekają mnie więc techniki relaksacyjne, by jakoś jutro zachować choć połowiczną dzielność. IIyamo, mam nadzieję, że poranne wydarzenia już się skończyły? Pipku, a jak Twoja główka? IIyamo, pies w śnie to przyjaciel. Przeanalizuj więc zachowanie i postawę tego jamnika ze snu, a wszystko będzie jasne. praca - to dobry znak, ale może być przejawem Twoich pragnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,ja jakoś dzisiaj nie mogę się zebrać ,pogoda u nas dupna ,cały dzień pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zuzy ,jak zrobiłaś ruskie to podrzuć troche Miśkowi ,on też chory ,robi mi się mały szpital w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punco, prześlę więc Ci ten numer - możesz śmiało dzwonić i nie krępować się, komórkę będę miała przy głowie. Przyślij mi też swoją, to napiszę Ci smsy. Wiem, ze trudno się nie nakręcać, ale staraj się wierszykami. Powiedz głośno i zajmij się czymś tak, by nie wrócić do tamtej sytuacji. Samemu zostać w domu to koszmar, zdaję sobie sprawę, ale pamiętaj o relaksie: nie myśl o tej jutrzejszej rozmowie (przecież wiadomo, że wypadniesz świetnie - po co więc rozmyślać), posłuchaj muzyki, która lubisz, popatrz na coś ładnego - jakiś obraz, zdjęcie, weź ciepłą kąpiel z olejkami aromatycznymi, staraj się myśleć o wszystkim tak, jakbyś nie była w domu sama. Może jednak nie zwariujesz ;) A w razie czego wejdź na nasz czat, może ktoś tam będzie i z Tobą pogada. Ja chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Ada, jak juz cię złapałam, to zobacz, że w tabelce nam Ciebie brak. I co my mamy z Tobą zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, wyślę Ci maila i będe na czacie. Jeśli masz ochotę, to zapraszam. Nie MUSISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos, kto wpisal Jagode, wyjasni mi kim ona jest?I dlaczego tu figuruje ,jak nie bierze udzialu na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pelasiu,moja glowka juz lepiej ale jeszcze cmi troche.a co to za krople?homeopatyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada akurat ruskich dzisiaj nie robiłam.. pozdrów dzieciaczki...szkoda że miśka złapało :( ale to nie uniknione u nas też szpital synek leży nietomny zapalenia oskrzeli a lalcia angina, cały czas ma wys.temp... pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nerwusiątka :) Oj Punca wiem co to znaczy zostawanie samej w domku.Ja trzęse się jak galaretka,głupie myśli sprawdzam gaz 500 razy( i tak potem już gucio widze) cztery światła zapalone ale w końcu zasypiam.Ale nie lubie tego :( Masz może jakąś kumpele która może do Ciebie przyjść na noc? Bo ja często się tym ratowałam,więc podzwoń po ludziach może nie będziesz dzisiaj sama. Trzymam kciuki i będe Cię wspierać swoimi myślami :) Niusia ja nie zapomniałam o Tobie a często myśłałam co się dzieje że nie ma Ciebie tutaj :) Dziewczynki jutro będzie lepszy dzień :) Ja ten zaliczam do udanych.Cały czas spędziłam u przyjaciółki,poszłyśmy na długi spacer więc było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca ja też jestem z tobą .Trzymaj się nerwusku wszystko będzie ok.Wiem jak to jest samemu w domu ,ale pamiętaj to strach ma wielkie oczy,a ty jesteś dzielną kobitką i nic złego sie nie stanie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×