Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

A tak w ogole bylam zrobic dzis pasemka,wczesniej sama polazylam kolor jako podklad.Niedlugo idziemy na imieniny.A mnie glowa cos pobolewa.I jakos nic mi sie nie chce.Ale napisanych dzisiaj postow!!!Humorki dopisuja,ale nie wszystkim.Pogoda deszczowa i cisnienie niskie-chyba zrobie sobie 2 kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie główka boli, buuuuuuuuuuuuuuuu:( Zgredziu, a dlaczego mi się moje zdjęcia nie otwierają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu jest ,sprawdz jeszcze raz-tak napisany--moja nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, Efcia, co z Wami?? Nie piszecie już tych postów, które mnie tak zawsze nastrajały pozytywnie do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat zalozyl jakis NERWUS32,ostatni post 13.23.Nie moge w niego wejsc,ale jest na nastepnej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście Pipek, zwracam honor :D Ale i ja tez nie mogę wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pipek :)a na zdrowie i uroda bo ja też szukam i nic Punca ja też mam łososia a raczej tarte,lece robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludku ale w pierońskim tempie piszecie mam przesłac Zgredzowi login moj i hasło na galerie plis powiedzcie Zdgredzio na telefonie nie osiągalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu,weszlam raz,potem chcialam tam sie wpisac i juz nie moge wejsc. Zdjecie wysle ale jutro,bo teraz bede szykowac sie do wyjscia. Zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduś wymyśl sobie, jaki chcesz mięć swój login i osobiste hasło, żeby dostać sie do galerii i wyślij zgredkowi razem ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia perełeczko tyle co siadlam kleiłam pierogi o matko chyba dla wojska z miesem i jagodami mam dość masazyste poprosze plis kto chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko matko złota, ta Twoja rodzinka, to ma skarb w domku :D Naprawdę skarb ... Aż pozazdrościć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę sloneczko, jak ja mówiłam swój temat, to sobie ludzie ęzyk łamali, a ja sobie połamałam jezyk na Twoim temacie :D tak apropos, tez sie kiedyś chciałam wybrac na biotechnologię, ale jakos mnie pani od chemii zraziła....Ale ten temat, to rzeczywiście, jak mi jeszce ktoś powie, że na moim sie łamie język to sobie napisze na kartce Twój i niech :D i postaram się przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chromanony to takie nowe związki, które bada się od nedawna. Same w sobie nie mają szczególnych właściwości-przynajmniej jeszcze nikt takich badań nie opublikował, ale są elementem szkieletu bardziej skomplikowanych i ważnych dla organizmu ludzkiego związków np flawonów, izoflawonów, flawnoidów, flawanoli i wielu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wielkie dzięki :D juz sprawdzam poczte... Sloneczko, nie no teraz to już sie poddaję :D cóż za potok słów... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja gapa Witam wszystkich :):):):) Pipus miles imprezki pewnie fajnie wygladasz z pasemkami pozdrawiam Ja jak zwykle sama w domciu moi pojechali na zakupy ale co tam taka pogoda ze lepiej w domu siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mózg chcecie mi tymi tematami skasować ?? kurna neurony mi się przepalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój to jak już wczesniej pisałam, ja nie jestem humanistka, z polskiego raczej noga...No więc ja kończę PG, a że zakochałam sie w statkach, to kończę okrętowy wydział, a temacik to mam taki wiecie, taki nic poruszający, \"Neuronowy model grupy stopni obiegu turbiny parowej dużej mocy - model sztucznych sieci neuronowych\"....wiem, kicha, nic wrazliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×