Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yupiterka

NIE NAWIDZE SWOJEGO NOSA!!!!

Polecane posty

Gość tak_zwana
podnosze-nie poddam sie tak latwo :P poradźcie ludki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
Muniek z T.love powiedzial kiedys ze uwielbia kobiety z duzymi nosami.ma tak i tyle!i takich facetow jest wiecej tylko o tym nie wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja takze
Mam naprawde duzy i garbaty nos. Z przodu wyglada niezle, ale pod katem i z profilu beznadziejnie. Spisow tu jest sporo, co mnie zastanawia bo na ulicy baardzo rzadko zdarza mi sie widziec dziewczyny z nosem podobnym do mojego.... moze wiec przesadzacie?i. Kiedys moj nos to byla tragedia dla mnie, ale wlasnie zauwazylam ze jak nie mowi sie innym o tym kompleksie, kiedy sie nie narzeka to ludzie nie zwracaja na to uwagi (mowie o znajomych, nowo napotkany czlowiek zawsze sie bardziej przyglada). Zauwazylam tez kiedys ze mam ladny usmiech, ktory odwraca uwage od nosa i jest ok.. Wyjsciem jest znalezc sobie inny kompleks ;-) ja bardziej chcialabym zmienic brzuch i pozbyc sie skorki pomaranczowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta21
Ja tez mialam taki problem odkad pamietam juz jako dziecko zadecydowalam ze zrobie sobie korekte noska. Od operacji minelo 3 lata mialam wtedy 18 i ani razu nie zalowalam tej decyzji...... jest wart swojej ceny .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
Marta... pozycz 7tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
bo moze Ci sie tylko wydaje,że masz duży ...:) a wczoraj znowu mialam niemile zdarzenie...matko,nie znosze takich sytuacji zawsze mi uświadamiają,że jestem ''inna''...a spotkanie coraz blizej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Witam Was serdecznie. Poczytalam troszke notek. Utozsamiam sie z nimi. I dolaczam sie do Was :) Tez mam nowek ktory mi sie nie podoba. Tez nie raz myslalam o operacji. Czsem mam dola z ego powodu, ale czesciej mysle ze nnaprawde nie warto...Mam cudownego chlopaka, jemu sie podobam. Zreszta innym chlopakom takze.... Bardzo lajny topic, dla tych ktorzy maja ten problem... CALUJE WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..zmienne koleje losu..teraz ja mam doła:(i nos znów zaczyna mi przeszkadzać:opozdrawiam wszytskie hojnie obdarzone przez naturę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
a ja wrocilam wlasnie z kosciola i jestem pelna nadzieji...ale i tak nie wiem czy sie spotkam z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
a jeszcze musze sie przyznac,że kiedys nie chodzilam nawet do Kościola przez ten defekt...i dalej bym nie chodzila szczerze mowiac-bo nawet w Kosciele potrafia sie ludzie gapic i co gorsze smiać :/ katolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wszyscy zachowują się tak, jakby byli na wskroś idealni???przecież naprawdę niewielu jest ludzi, którzy grzeszą nieskazitelną urodą...ale już tak jest- szydząc z innych, ludzie leczą własne kompleksy...zamnkięte koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
Polska tolerancja :D po prostu ...ale moze wszedzie tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
jeszcze mnie nie widzial a juz ciagnie na imprezy - to sie chlopak ździwi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luleczka
Tez mam ten problem co Wy,ale wiecie co?? Przypomnialam sobie dopiero o nim jak trafilam na ten topik,a tak to juz dawno zapomnialam. Od 1,5 roku mam wspanialego chlopaka, dla ktorego liczy sie moja osobowosc,a nie jaki mam nos :))) dlatego zapomnialam w ogole co to jest duzy nos z garbkiem. Wam tez tego zycze i to nieprawda,ze nie pozbedziecie sie kompleksow jak nie zrobicie sobie operacji. Ja sie ich pozbylam, bo znalazlam osobe, ktora mnie kocha i zycze Wam tego samego. Glowa do gory smutaski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta21 do tak zwaej
nie no, nos nie kosztowal mnie 7 tys. tak jak piszesz pozycz:) skad ta wygorowana cena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nienawidziłam swojego nosa , ale do czasu operacji. Po operacji moje podejscie do życia , stosunek do ludzi bardzo sie zmienił, otworzyłam sie na ludzi ,poczułam sie pewniejsza siebie dzieki temu poznałam miłość mojego życia........ bardzo poelcam operacje jezeli to jest możliwe , ja nie załuje tej decyzji i jezeli miałambym podjac ta decyzje raz jeszcze to zrobiłabym to na 100%:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby jagi
zlot czarownic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
znow mi skrócili wypowiedż Marta 21 przeciez wszedzie koszt operacji nosa wynosi min.6tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
Smutna i co spotkałas sie z nim ??? bo ja sie ciągle zastanawiam ... co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana Lawinko
gdzie jestes i jak sie czujesz po operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN mam do Ciebie pytanko.opisalabys mi przebieg operacji?I jak to jest mozliwe napisac gdzie robilas zabieg?Bo ja tez mam zamiar zrobic te operacje ale nie wiem gdzie?Nie sztuka jest wydac 5tys u byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bepeska
Która z Was poddała się operacji w Warszawie? Czy możeciec polecić mi dobrą klinikę (lub przestrzec przed niesolidną)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja robiła operacje w Warszawie , jest to mala klinika , przy moscie poniatowskiego , w kamienicy , pani lekarka na codzien pracowala w szpitalu i dodatkowo ma swoja mala klinike , nie jest to klinika typu elnmed czy tez lux med, bardzo kameralne miejsce, zdecydowalam sie na nie gdyz polecila mi ta pania inna lekarka ktora nie mogła sie mna zajac gdzy wyjezdzala do USA. W tej chwili nie pamietam adresu i num telefonu ale moge go poszukac i przesłac na e-mail , wiec kto chce niech przesle mi swój e-mail na adres madziorek24@vp.pl. Powiem Wam ze troche mnie przerazaja ceny które wymieniacie na tym forum, ja płaciałam 3,5 tysciaca za operacje chrzestno kostna, i naprawde łatwym przypadkiem nie byłam poniewaz nos był wczesniej złamany itd.z tym ze było to 7 lat temu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co przebiegu operacji..... w dniu operacji nic nie mogłam jesc ani pic, pojechałam do kliniki gdzie połozyli mnie na łóżku i załozyli maske na nos... po czym szybciutko zasnełam , obudzenie było dziwnym uczuciem ale szybko sie dochodzi do siebie z tym ze trzeba sie powloi nauczyc oddychac ustami gdzy nos jest całkowicie zakneblowany, na noc zostałam w klinice z pielgnarka przy łózku, troskliwie sie mna zajmowala :) cudowna osoba , miła ciuepła oby jak najwiecej takich pilegnarek:) na drui dzien wróciłam do domu no i musiałam leżec około 2-3 dni , przyjechała do mnie Pani pielegniarka aby wymienic opatrunek z wewnatrz nosa, po około 7-10 dniach zdjeto mi gips ( ale to juz oczywiście nie w domu ale w klinice) - wtedy drugi raz w zyciu zemdlałam ( pierwszy raz podczas kominii swietej:) ale to raczej z emocji niz bólu, nastepnie przyklejono mi cieniutki plasterek ( prawie nie widoiczny) i tak sobie chodziałam z miesiac , potem z każdym tygodniem mój nos stawał sie coraz bardziej mój gdzyz schodziła opuchlizna... oczywiście musiałam sie zgłaszac na wizyty kontrolne do pani lekarki:) po 2 keisiacach wróciłam do szkoły :) pozdrawiam , w razie pytanie służe pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
spotkalam sie z nim,wrażenia bezcenne:) bylo miło,na pewno jeszcze sie spotkamy:) nie wiem tylko czy widzial ten defekt czy nie hih bo robilam wszystkozeby mnie z profilu nie zobaczyl :p az boje sie uwieżyć w swoje szczeście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..głucha magda..
hej!niewiem dlaczego,ale moje miłości są krzywe!niedawno chodziłam z kulawym dzonym wcześniej z głuchym grzesiem,a jego słynnym teks to hyyyyyyyyy.a teraz moja kochana koleżanka oddała mi przystojniaka pewnego tylko on zato ma krzywy nos,ale według mnie to jest bardzo seksi,bo napszykład jak sie no ten teges no wiecie to mu staje ta piękna grudka na nosie z podniecenia jak widzi moje włosy na cycuszku.próbowałam je golić ,ale faceci bynajmiej mają co robić!no ale cuż !!!pozdrawiam moją koleżanke która mi odała tego menka!chyba bym sie powiesiła za ucho jak by ona znim chodziła;]!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×