Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 1000 kalorii po kopenhaskiej - kto wchodzi ???

Polecane posty

Gość a ja chce zapytac
aha, oczywiscie te sliweczki itd byly na podwieczorek:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym z anorektyczką, która w rezultacie wyniszczenia organizmu, zmian znacznych w EEG i masie innych problemów zmarła, jestem zagorzałą przeciwniczką UŚMIERCANIA SIĘ! I każdego kto się głodzi będę tepiła. Obraz 26 letniej dziewczyny, która dostała napadu padaczkowego, ktora leżała, bo nie miała siły podnieść swego szkieletu, która jednocześnie tłumaczyła i przrekonywała mnie, że jak wyjdzie, to będzie musiała się odchudzać, bo jest gruba przez terapię, utkwił mi na zawsze w pamięci. I jest to okropne, kiedy młoda dziewczyna umiera, bo ubzdurała sobie coś i chciała zamiast nieznacznym wysiłkiem, to po prostu głodzeniem się zrobić z siebie patyk. Ja sama walczę z kilkoma kilogramami, może przez pracę z anorektyczkami trudno mi je zrzucić, bo boję się przesadzić. Ale wolę mieć te kilka kg więcej niż umierać... To okropny widok, okropne przeżycie i okropny żal, że nie potrafiło się pomóc.. ale jedneak nie.. kilka bulimiczno-anorektycznych dziewczyn widząc widok umierającej Ani (nota bene mojej imienniczki) postanowiło wyjść z choroby. I chwała..., bo mimo, że umarła uratowała kilka dziewczyn.. Diety to zdradzieckie narzędzie. Wybór jest każdego z nas. My tu dużo mówimy o różnych metodach, octach, ale tak naprawdę to każda z nas powinna wiedzieć, czy odchudza się by lepiej się czuć, czy chce zmarnować swoje zdrowie a często życie. a ja chce zapytac - życzę Ci abyś była mądrą odcchudzającą się Kobietą... Pamiętaj, że często tylko my zauważamy kilka kilogramów więcej, za to szkielet widzi każdy... i łatwiej stracić kontrolę niż nam się wydaje.. Pozdrawiam Serdecznie i z góry przepraszam za przydługą notkę, ale mam nadzieję, że może komuś coś rozjaśni.. Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chryste Magi - ale mną wstrząsnęłaś - jesteś lekarzem ?? a ja chcę zapytać - nie jesz rzeczy, które są najbardziej tuczące i to jest fajne bo nie musisz sobie odmawiać (jak ja na przykład :-) ) , ale naprawdę - pilnuj żeby nie było mniej niż 1000 kalorii - to jest naprawdę minimum. Diety ponżej tej wartości są fajne ale na krótko, a nie na całe życie. Może napisz jaki masz wzrost i ile ważysz i pewnie wtedy Magi ci powie czy masz tendencje do anoreksji - bo jak np. masz wzrostu 180 i ważysz 50 kilo to ja wymiękam. Ja nie odchudzam sie za wszelką cenę, mam tendencje do tycia, ale jak osiągnę wagę w której dobrze sie czuję to przechodzę na 1200 lub nawet 1500 kalorii. Generalnie w tym całym odchudzaniu nie chodzi o to żeby schudnąć, ale żeby tak zmienić nawyki żywieniowe żeby nie tyć :-) Pozdrawiam :-P (ja wczoraj nie przekroczyłam :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorki a ja chcę zapytać- oczywiście nie przejrzałam postów :-P teraz widzę że masz 168 cm i 66 kg - ja mam 164 cm i 63 kg. Moja optymalna waga przy której zawsze sie najlepiej czułam to 52-55 kg i chciałabym ją osiągnąć. Ale jak sie nie uda to nic - nie jestem już w końcu nastolatką, tylko babą po dziecku więc może być trudno :-P liczę się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi nie jestem lekarzem :) Jestem terapeutką i z racji rocznych praktyk miałam większość w szpitalu psychiatrycznym. Oj działo się a wariaci są świetnie:) Dziś wyjeżdżam nad jeziorko pod namiocik :) Życzę Wszystkim Wytrwania i Ogromu Słońca przed weekendem pewnie się zamelduję! BUZIAAALEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce zapytac
Witajcie Kobietki!! Dziekuje!! Magi, ja wiem, co to jest anoreksja, ze to poprostu choroba smiertelna, ze nawet spora czesc dziewczyn uratowanych przed smiercia, dokonala takiego spustoszenia w organizmie, ze sa to spustoszenia nieodwracalne. Mam tego swiadomosc. Teraz zauwazylam, ze diety to pewne niebezpieczenstwo ( wczesniej nigdy sie nie odchudzalam), bo nagle malutko jedzac jestem z siebie bardzo dumna i w ogole jakby mi skrzydelka urosly, a jak zauwazylam, ze malutko jedzac ( zaczelam diete w czwartek, a juz w niedziele waga pokazywala 1 kilogram mniej) to nagle czlowiek glupieje, popada w euforie....i ma pomysl, jak bede jeszcze mniej jesc to bedzie extra itd, to jest troche samonapedzajace sie kolo. Droga Mystery. Moja kuzyneczka majaca zaledwie 16 lat miala juz 3 fazy anorektycznego chudniecia. Jest pod opieka lekarza. NIe jest to tak, ze chuderlaki maja tendencje do tego. N. byla szczupla( nie chuda), z reszta w ogole uwazam ze jest sliczna i nagle ujrzala sie zbyt gruba. WIem co sie dzieje, w pewnym momencie wygladala straaaaaaasznie, zaczela maskowac znowu swoja chudosc, tzn przed mama swoja, nosila do pokoju rozne smakolyki i chowala je do szuflady... Problemem duzym jest to, ze osoby w wieku 16 lat nie mozna na kazdym kroku pilnowac i u niej polega to na tym, ze na przemian nie je nic i sie obzera. Np kilka miesiecy nie je, pozniej laduje w szpitalu, odkarmiaja ja jakos iiiiiii zaczyna pozerac ogromne ilosci jedzenia, pomimo dzialan psychologa i ulozonej diety, zajada chleb. Naprawde zaczyna sie potezne tycie i znow od nowa. Porazka wiem... Oj znow sie rozpisalam. Postaram sie byc madra kobieta odchudzajaca. Klopot polega na tym, ze nikt w rodzinie ( i moj ukochany tez) nie dopinguje mnie do tego, wszyscy uwazaja ze wygladam ok... Bede sie madrze odchudzac:) Wspanialy jest WASZ topik:) dzieki ze jest!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech sama wiem jak to jest kiedy robią ci pod górkę w rodzinie i wszyscy krzywo patrzą bo nie jesz chleba, ziemniaków, zawiesistych zup i sosów babuni i tuczą cię do granic możliwości. To jest CHORE. A z tą euforią nie jest tak źle - to dopinguje do dalszych wyrzeczeń, jak widzisz kilo mniej po 5 dniach to nic tylko się cieszyć-w końcu po to się odchudzamy :-) chodzi o to by nie popaść w skrajność. :-P Trzymaj się Magi miłego i udanego wypoczynku - byle pogoda dopisała. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tu co tak cichutko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moja waga na razie stoi w miejscu ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Ada, trzymam kciuki Ja już wiem co z moją wagą... dostałam okres buuu i dzisiaj to nawet miałam 0,5 kg więcej ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam :):):) Jej deszcz w urlopowe dni to coś okropnego a zarazem romantycznego :) Witaj Adrianno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce zapytac
Hej kobietki:) Mialam przygody z netem. Mam takie pytanko do pan;), przeczytalam o diecie bialkowej, ktora podobno daje swietne rezultaty, trwa 5 dni, jak myslicie warto sprobowac?? Przez 5 dni je sie to samo menu: - serek topniony i pomidor -jajo na twardo lub miekko - jablko - twarog i pomidor (zalecaja az 200g tego twarogu, nie za duzo??) do tego picie wody rzecz jasna i herbaty zielonej lub czerwonej Co o tym myslicie KOBIETKI?? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że przez 5 dni to nie będzie bardzo niebezpieczne, ale na dluższą metę jednoskładnikowe diety nie są dobre. Możesz spróbować. Jak ci dobrze pójdzie to też sobie zrobię :-P Co to za twaróg ? Zwykły, chydy, tłusty, półtłusty czy bieluch lub temu podobne. Nieee 200g to nie tak znowu dużo - to kubeczek serka wiejskiego na przykład. Serek topiony 100g: ok. 300 kcal średni pomidor: 34 kcal jajo - 98 kcal średnie jabłko: - 75 kcal twaróg (chudy-200g) - 200 kcal średni pomidor - 34 kcal łącznie: około 750 kcal Witam Magi - urlop nie bardzo w taką pogodę pod namiotem nie ?? gdzie byłaś ? U mnie niestety waga STOI, ale jutro ciotka ma wyjazd więc mam nadzieję, że się coś ruszy nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Adriana - ty jestes ta Adiana z Kopenhagi ? Dobrze kojarzę ? To cóż to się stało - dietka 13 dni się skończyła nareszcie ?? :-D Tym serdeczniej witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery ale romantycznie było : ))) Ja chyba na razie po kopenhaskiej nie chce innych diet 1000kcal mi wystarczy i picie octu, wagę mam w miejscu nie ubywa mi, ale widzę jak mięśnie zaczynają wychodzić na udach i na łydkach i niektore biustonosze do łask wróciły:) Ja raczej tej z twarogiem nie mogę.. Nie lubię mlecznych produktów, a wczoraj jak wypiłam szklankę mleka miałam sensacje żołądkowe przez cały wieczór i pół nocy.. A mieszkam na Polskim Biegunie Zimna : )) Hihihihi :) i tutaj byłam :) BUZIAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chce zapytac
Hej:) Dziekuje bardzo za odpowiedz;) Twarog to rzecz jasna chudy bialy serek, nie urabiany ( taki z kostki) , natomiast serka topnionego o polowe mniej, radza 50 g. No wlasnie kusi mnie to ze ta dieta trwa 5 dni, inaczej gdyby to trwalo tygodniami, nie skusilabym sie na monodiete, z mala iloscia wazyw i owocow;). Chyba od jutra sprobuje;) ii napisze o rezultatach:) POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE:):):):) Buziaki:) p.s.U mnie tez dzis jest zimno i leje... ale mieszkam wsrod "gorali nieskopiennych" jesli ktos kojarzy to okreslenie;)-Krakow:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to jAk się chwalimy - to ja jestem ze Śląska (Katowice) I DO GÓRALI NISKOPIENNYCH mam rzut beretem :-) Magi - jak lało i nie wychodziliście wcale z namiotu to pewnie było strrrasznie ROMANTYCZNIE :-] Byleś za 9 miechów nie miała kolejnej dietki odchudzającej po ciąży :-] Chyba ze chcesz .... :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih Mystery hihihihi :) jeszcze nie teraz :) Myślę jednak, że hormony od których przytyłam na coś się zdadzą ;) A jak nie, to to jej no trudno, co na świat, to nie grzech : ))))) A ja chce zapytac - to tylko relacje nam zdawaj Slonce co i jak :) A teraz ide napic sie drinka (czytaj octu z woda - albo odwrotnie) BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
te cholerne hormony ;-))) dlatego przestałam brać paskudztwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mystery nie uciekłam ale się dołączę chętnie Od 25.07 jestem na diecie, schudłam już 4 kg :-)) 13 sierpnia wyjeżdżam nad morze i chcę zrzucić jeszcze jeden kg. Wtedy się będe czuła dobrze Ach ..jem dziennie od 600 do 1000 kalori. Jedynie w sobote przesadziłam bo zjadłam około 580 a wypiłam około 1000 ( drinki) Ale dziś jest ok Jem dużo warzyw owoców przedewszystkim, troszke mięsa czasem, jogurty i prawie zoroziemniaków i pieczywa, żadnych słodyczy makaronów, śmietan itp Buziaczki pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-* Pięknie się wytłumaczyłaś - wybaczam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-* Piiięęknie się wytłumaczyłaś - wybaczam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałam się dowiedzięć czy to prawda że podczas odchudzania dobrze jest pić ocet. Tylko po co??? Co on daje i w czym ponaga???Gdzieś to usłyszałam i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chce zapytac
Czesc kobietki ..jestem zalamana:( Nie wiem co sie dzieje. Kupilam dzis sobie nowa nowoczesna wage, Waga firmy FALA, wazy z dokladnoscia do 100g, mierzy procent tluszczu w organizmie i poziom plynu komorkowego w organizmie. Wyobrazcie sobie, ze nagle ta waga pokazuje ( fakt, nie wazylam sie rano), ze waze prawie 3 kilo wiecej niz ta moja stara waga:((::(:(:(:(:(:(Jestem zalamana. A jeszcze jedno powiem i juz w tej chwili calkiem nie wiem. Poziom tluszczu i plynu komorkowego wyszedl mi w kategorii "mały". Nie wiem zatem czy waze ponad 2 kilo wiecej i nie wiem tez co u mnie nie tak, czy ja mam jakies takie miesnie, kosci, czy cos jeszcze. Uwazam ze najgorzej u mnie jest z udami i uwazalam, ze sa strasznie otluszczone. Juz nie wiem. Aha ponizej mojej kategorii procentu tluszczu jest tylko kategoria "zbyt maly". Powyzej jest "norma", "wysoki","bardzo wysoki". Nie martwie sie procentem tluszczy i plynu, bo to wrecz bardzo dobrze, martwie sie dlaczego w takim razie tyle waze?? Kobietki jesli sie w tym jakos orientujecie to napiszcie mi jak rozumiecie sprawe... Mam 168 cm, wg starej wagi waze 64 kilo teraz, natomiast wg nowej wagi 66,6.buuuuuuuuu:( POZDRAWIAM serdecznie. Jutro zaczynam diete bialkowa.. bede zdawac relacje. POZDRAWIAM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
66,6 szatanie :-) hi hi hi - a nie zbliża ci się okres czasem ? Zważ się bezstresowo rano, na golasa, po kupce i zobaczysz. Ja nie mogę się ważyć w ciągu dnia bo piję ogromne ilości płynów i zawsze mam dobre 2kg a jak w dżinsach to i 3 kg więcej niz rano - nie stresuj się niepotrzebnie. poza tym jak ważyłaś się na tej wadze obrotowej to dziwne że pokazywała mniej - mnie zawsze taka waga pokazuje 2 kg więcej :-P (ja mam elektroniczną, ale bez \"bajerów\"). A z drugiej strony - nie ważne co ci pokazuje waga, ale to, jak ciuchy się robią \"za duże\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wejdziesz na kilkanaście wag w sklepie, to każda inaczej Ci pokaże.. wiem, bo spraktykowałam - mimo wszystko każda waga waży inaczej...- straszne! Ja po śniadanku i przy kawce... w okropną pogodę z gorszym nastrojem! BUZIALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo Ja właśnie po kawce porannej Mystery dzieki ze ten link A Wy co osobiście uważacie o occie jabłkowym? Stosowałyście go może? Ja chyba podejme ryzyko i zakupie go sobie ale dopiero po powrocie 21 sierpnia bo 13 wyjeżdżam wiec niechce mieć rewolucji w żoładku na wyjeździe Moja dzisiejsza waga to 58 kg a dwa tyg temu było 62 :-)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chce zapytac
Witajcie!! Zbliza mi sie okres to fakt....chyba spanikowalam. Ja tez duzo pije w ciagu dnia i dlatego ze powinnam i dlatego ze lubie:) Od dzis jestem na tej dietce bialkowej:) zjadlam serek paprykowy:) i pomidorka:) i ajk na razie swietnie sie czuje;) Zobaczymy jakie beda efekty. Mam dzis duzo lepszy humorek:) POZDRAWIAM WAS KOBIETKI i napisze wieczorkiem:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoooneczny?? łoooo Jeeezzzuuu u nas już kolejny dzień szaro, 10st.C, leje, jest okropnie. Mój Pan tak wczoraj się zaziębił, że cały wieczór przespał utulony po herbacie z cytryną i imbirem.. Buuuuu co to zaaa laaatooooo??? Ja po śniadanku i zaraz muszę wybyć na tą zawieruchę... Jest okropnie i już! Daj Mystery słońca troszku : ))) BUZIAKI! a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×