Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezsilność

bulimia....porozmawia ktoś ze mną o niej?

Polecane posty

Gość BRZYDULAaaaa
8657239 to moj nr gg jak cos to mozesz pisac mam 162 65kg ale róznie waga +/-5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blleeeeeeeeeeeee
czy stosujesz jaką dietę????????? bo ja jakoś nie mogę się do żadnej zastosować :( no a wtym roku studniówka i ślub znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRZYDULAaaaa
wiesz co diet to ja stosowałam z 1000 tylko ze nic mi nie pomaga teraz stram sie jesc 3* razy dziennie o 12 15 18 takie produkty gotowe i zamkniete jogurty serki wejski wszystko to co moge otworzyc zjesc w gotowej juz prcji i wyzucic i zapomniec ze zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllleeeeeeeeee
ja mam 163 cm i 67 kg też +/_ ale ostatnio raczej + moje gg to 4928324 może odchudzamy się razem bea WYMIOTYWANIA??? ( przynajmniej częstego) zawsze to raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRZYDULAaaaa
jasne mozemy spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBISI
...dziewczyny..trzymajcie się bo widzę,że niełatwe macie życie... strasznie smutne te Wasze historie....Bezsilna - już wiem skąd ta smutna stopka...trzymajcie się i przede wszystkim udajcie się do specjalisty...to choroba psychiki a nie ciała tak naprawdę..... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o podanie ksiazek ta temat bulimii i jak z niej wybrnac w temacie z mojej stopki - dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantallo
dawno mnie tu niebylo musze sie przyznac odkilku dni staram sie jesc normalne posilki i jak narzaie udalo mi sie nierzygac...owszem wczoeraj przeszla mnie mysl ze moze cos wmluce i potem sie tego pozbede ale wczoraj moja silna wola pokazala na co ja stac i pokonalam to...mam nadz\ieje ze bedzie udawac mi sie odpierac ataki obzarstwa...i przelamie wstyd i powiem o moim problemie mojej znajomej...weszly we mnie nowe sily o ktorych kompletnie zapomnialam odszukalam je gleboko szukalam i znalazlam...wiecie w czym w mysleniu o pwnym kolesiu ktory mi sie podoba juz od jakiegos czasu pomyslalam sobie ze napewno niebedzie chcial miec dziewczyny chorej na bulimie(taaa nawet niewiem czy mu sie podobam)ale to niewazne wazne jest myslenie pozytywne o nim ktore mi pozwala na przezyciezenie bulimii...oczywiscie wiem jak ciezka jest droga przede mna przerwanie ciglego myslenia o jedzeniu szczegolnie gdy tyle przyjemnosci mi daje!kazdego ranka niemoge sie doczekac kiedy zjem moje ukochane musli...jak narzaie daje rade!!!!DZIEWCZYNY NIEPODDAWAJCIE SIE ZNAJDZCIE W SOBIE POYTYWNE SILNY DO WALKI Z TA CHORABA...zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymka
do Bezsilność:baaardzo Ci dziękuję za chęć pomocy:)wiedz jedno-twój wiek absolutnie nie przeszkadza mi w rozmowie!tak tylko spytałam.a ja mam 19(skończone zaledwiedwa miesiące temu... dziś rano postanowiłam coś zjeść bo z głodu zasłabłam w pracy. chcę Cię o coś spytać niekoniecznie na forum ,może więc i Ty podasz mi swój mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój email weroniczka0w@op.pl pisz jak chcesz. Ja dzis srodki przeczysczające wypiłam piwo zjadłam pizze a teraz umieram z bólu. Jutro to samo mnie czeka nie moge przytyc. załamka chwilowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
dzikei dziewczyny ze olalyscie mnie nto bardzo nie mile a ja caly czas czytam wasze wypowiedzi koncze wlasnie dzien objadania nienawidze siebie dzis znow sie najadlam moje ataki to raz na tydzien przez poltorej do dwoch dni pozniej znow glodowka praktycznie i takie kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymka
DO BEZSILNOŚĆ:pisałam do Ciebie maila już dwa razy ale nie chciał dojść...ten okrągły znaczek po"weroniczka"to literka o czy zero? tak czy inaczej napiszę tu...może ktoś ma podobnu problem? a więc tak: postanowiłam coś zjeść i skończyo się to tak: ---dwa i pól tosta z keczupem ---sałatka(2 pomidory,2ogórki+cebula) ---kawa ---sok pomarańczowy(szklanka) ---kilka krówek(cukierków w sensie) i nie wiem co o tym mam myśleć.niby nie jest tego aż tak dużo,ale mam wrażenie jakbym niepotrzebnie się opychała,dręczą mnie ogromne wyrzuty sumienia,wciąż myślę o tym co zjadłam! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaiątko
Witam, dziewczyny. Nie pisałam długo, ale zaglądałam tu codziennie. Mam znowu coraz częstsze napady głodu, i od kilku dni przeczyszczam się-tragedia, a już było dobrze. Dzisiaj zeżarłam tyle, że czuję się jak słoń, a psychicznie nawet nie mówię. Wyrzuty sumienia i w ogóle niesamowity dół. Dobrze że we wtorek idę do tego psychologa to może będzie lepiej i coś pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaa
hej kobietki, wszystkie wasze kompulsy sa spowodowane stresem obecnie ja w takiej sytuacji siegam po papierosa. Z dwojga zlego chyba lepsze sa te fajki...probowalyscie kiedys zabic glod psychiczny papierosem? A tak na marginesie ja tez przez to wszystko przechodzilam- normosan, senes, regulavit itd...dzieki Bogu nie umiem wymiotowac, bo zle by sie to dla mnie skonczylo. Milalam takie tygodnie, ze dzien w dzien jechalam na ziolach przeczyszczajacych. Jadlam nieprawdopodobne ilosci jedzenia, mialam przuch jak w 9 mies ciazy a potem wmuszalam w siebie herbaty przeczyszczajace. Nie twierdze, ze to juz wszystko jest za mna, ale trzymam sie juz pol roku...najwazniejsze jest dotarcie do sibie- stancie rano przed lustrem i powiedzcie same do siebie: kocham Cie Aniu, Agnieszko itd. Teraz gdy czuje, ze gromadzi sie we mnie stres i mam ochote pochlonac cala lodowke, siegam po papierosa, mowie sama do siebie mile slowa, mysle o tym co dzisiaj dobrze zrobilam itd- i naprawde kompuls przechodzi. Polecam rowienz joge- pomaga pozbyc sie negatywnych emocju zycze Wam wszystkim powodzenia w zmaganiach z bulimia, pozdrawiam wszystkie slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki. Co tu tak cicho? Z tym papierosem zamiast to chyba nie najlepszy pomysł, i bulimia i papieros niszczą zdrowie. Nie po to 3 lata rzuciłam palenie( z wielkim bólem ) po 10 latach nałogu żeby znowu się w to bawić. Dziś po południu idę do psychologa na umówioną wizytę-boję się jak cholera i wydaje mi sie cały czas że nie jestem aż tak chora jak inne bulimiczki bo nie rzygam tylko się przeczyszczam-ale to właśnie mój świetnie przez lata wypracowany system zaprzeczeń daje o sobie znać w ten sposób. Zdaję sobie sprawę że jak nie wezmę się za siebie to skończę jak one-rzygając codziennie, bo prawdę mówiąc coraz częściej o tym myślę i mnie naciąga po obżarstwie. Idę tam z moim facetem. Trzymajcie za mnie kciuki żebym sie nie rozmyśliła w ostatniej chwili, i napiszcie co u Was bo nic nie piszecie. Ja napisze jutro co po wizycie, to może Was też jakoś zmobilizuje do podjęcia leczenia bo obawiam się że samo nie przejdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AnGeL***
Witam wszystkie dziewczyny jak i zarowno chlopakow ale chyba tu facetow nie zastane.Hmmm mam a raczej mialam anoreksje!!No i nawet mialam stycznosc z bulimia,tez wymiotowalam,trwalo to przez okrez wakacjii czyli z 2 miesiace a anoreksje mialam przez rok i na szczescie wyszlam z niej ale...nie dokonca.Nadal probuje udoskonalic swoj wyglad,swoja wage!Kupuje wciaz herbarki przeczyszczajace,i tak jak WY chudna a zaraz objadam sie i tyje!!!!Musze z tym skonczyc ale nie potrafie.Jak widze chuda jak szczype pznienke to ....az "cos" robi mi sie na sercu,czyli po prostu zazdroszcze jej tego,ze jest chuda i wszystko moze na siebie zalozyc!!NZT czyli Nie Zrec Tyel,najlepsza dieta,hehe latwo powiedziec trudniej zrobic.powodzenia WAM jak i sobie zycze,mam nadz.ze skonczy sie ten koszmar z odchudzaniem.pozdrawiam.edi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AnGeL***
Przepraszam wszystkiech za bledy ktore we wczesniejszej wypowiedzi zrobilam,mam nadz.ze kazda z was domysli sie o co mi chodzi.Hmm mam tez do Was dziewczyny prosbe,czy mozecie na e-maila odpisac mi jakie herbatki przeczyszczajace stosujecie?jakie srodki przeczyszczajace?Ja wczesniej stosowalam herbatke RED-TEA ale nie moge juz jej niegdzie kupic i poszukuje jakiejs innej rownie dobrze skutecznej.prosze,odp.na mojego e-maila.Z gory bardzo,bardzo WAM dziekuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymka
ja też bym się hciała dowiedzieć jakie herbatki dają najlepsze rezultaty!byle by tylko nie były jakieś megadrogie i dostępne w marketach.z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH
ktoś z Was odpisał na mojego maila,ale rzecz w tym ,że na poztę outlook.I tym sposobem przeczytała go moja siostra ,która się nieco zdziwiła i go SKASOWAŁA!!!bardzo więc proszę o napisanie do mnie jeszcze raz tylko że na MOJEGO maila ,który podałam wyżej.bardzo mi na tym zależy.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
hej dziewczyny to ja agata!pislam dpo was wczesniej wybieram sie do lekarza moja waga skoczyla mi juz powyzej 60 czuj sie jak slon wybieram sie dolekarza kupilam sobie ksiazke o ulimii jak przeczytam powiem wam jqaka jest czy warto!pozdrawiam was!mam oje zycie to koszmar zblizaja sie turnieje a ja jestem gruba jak slon teraz a tyle pracowaalm w lipcu i wazylam 55 kilo coz widocznie tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiinga
ja wyszłam z bulimii dzieki dietce dr-a Tombaka jestem teraz zdrowa i bardzo szupła i swietnie sie czuje, polecam kazdemu a chorowałam 5 lat Nie potrzebowałam zadnych lekarzy, psychologów , poradziłam sobie, polecam, na prawde warto sie z tego wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinga
a byłam w dosc zaawansowanym stadium np, rzygałam kilka razy dziennie albo potrafiłam zjesc tone zarcia, wyrzygac, zaraz znowu jesc, wyrzygac i tak w kółko, przez cały dzien, masakra Najgorsze było to uczucie zmeczenia po zyganiu i to, ze po chwili znów było sie głodnym jeszcze bardziej niz wczesniej, masakra Teraz sama nie wierze w to, ze siedze sobie przed komputerem , popijam herbatke, nie jadłam nic od 18.oo jakoś i wcale nie jestem głodna , a mam sporo jeszcze energii :) Ta dietka genialnie pokazuje jak komponować posiłki, zeby schudnac i miec energie, a do tego jesc naprawde smacznie :) WIEM JAKIE TO JEST TRUDNE ALE WARTO SIE UWOLNIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymka
ja też chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blck she
Hey! czy ktoś moe mi odpowiedziec na pytanie: jak głęboko trzeba włożyc polce aby zmusić sie do wymiotów??? Wiem ze to glupie pytanie ale musze schudnac a na diecie dlugo nie pociagne;( BLAGAM POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa! Co za idiotyzm chcieć mieć bulimię! NAwet sobie nie wyobrażasz jakie to bagno z którego wychodzi sie latami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likij
a u mnie bulimia zaczela sie gdy mialam 22 lata dzisiaj mam31 i nadal jest ze mna ,oczywiscie teraz jest tak ze potrafie przez pol roku nie wymiotowac a pozniej mam ochote na wszystko i zaczyna sie...okropne ,wiem jedno tego sie nie wyleczy mozna to tylko uspokoic,ale zawsze wraca.Mialam terapie,ale najwiecej sama sobie pomoglam,przeciez zycie nie opiera sie tylko na wygladzie,....najwazniejsze jest to zeby zaakceptowac siebie lub aby znalezc takiego partnera ,ktory nas zaakceptuje...wydaje nam sie ,ze jest to ciezkie,bo jak moze nas pokochac ktos jak jestesmy takie grube i wstretne (oczywiscie naszym zdaniem)-sa takie osoby...ostatnio mialam nawrot choroby-wymiotowalam przez 2tygodnie pod rzad i wiecie co zrujnowalam sobie zdrowie mam wszystkie wnetrznosci chore,lecze sie biore zastrzyki dozylne i domiesniowe...tak ta wstretna bulimia wyniszcza,skutki wychodza dopiero po 30-ce uwierzcie mi sa straszne i dzisiaj zastanawiam sie po co to wszystko bylo ,teraz moglam byc zdrowa a mam rozne powiklania lacznie z hormonalnymi np.:niedoczynnosc tarczycy ,ktora powoduje ,ze sie jeszcze bardziej tyje ,puchnie ,wypadaja wlosy ...okropne.Teraz uwazam ,ze najwazniejsze jest jest zdrowie .Wiem jedno zebym miala ustabilizowany tryb zycia to bez watpienia nie wracalaby do tego.Moja siostra tez miala ta chorobe odpadaly jej paznokcie lysiala a jej twarz wysypana byla wrzodami....tak bylo przez 3 lata ,pozniej poznala swojego meza i wiecie co ,urodzila dziecko,zaczela zyc normalnie,na dzien dzisiejszy je wszystko i bardzo duzo a jej waga to 48 kg przy wzroscie 168-one sie poprostu najada ale nie podjada miedzy posilkami,oczywiscie dalej ma bzika na punkcie swojej figury,ale nie za wszelka cene- woli sobie odzalowac cos slodkiego ale nie stosuje diet i nie wymiotuje -zastanowmy sie wiec czy warto byc chuda ,chora i brzydka czy normalna i zdrowa,bo mezczyzni nie lubia chorych kobiet,oni potrzebuja kobiety do zycia....a my przeciez tez chcemy zyc...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
a ja... 2 lata temu schudlam strasznuie...organizm zareagowal anorektycznie...... teraz za to obrzeramn sie ... oki co byly to owoce... teraz potrafie wciagnac wszystkio i glownie wieczorem.. nie wiem co sie stalo... przytylam oczywiscie... probuje wrocic dio "normy ...ale ten powrot trwa juz z pol roku..... help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś w rodzaju anoreksjo bulimii od 5 lat, od dzisiaj zaczynam leczenie psychiatryczne. Trzymajcie kciuki i sie nie dajcie. Wiadomo, że ONE zostają z nami do końca życia, ale można nie pozwolić im dojść do głosu. Wiem, że są specjalne leki i na nie na początku liczę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×