Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

dawaj akty nie marudź - przecież musze sprawdzić czy oprócz jędrnej słodkiej i pachnącej skórki nie kryje sie gdzieś jakiś robak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, kolekcjoner aktów się znalazł. pff... :P ja Ci swojego nie wyślę, bo się rozmarzysz, zakochasz i będziesz molestował o spotkanie. classic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... obiecanki cacanki a głupiemu st... :P przyznajcie sie po prostu drogie Panie że jesteście nieatrakcyjne i tylko dlatego nie chceci mi aktów przysłać :P zmijka - uczciwa, milutka dziewczynka, nie robiła żadnych sapów i dąsów tylko od razu mi zdjątka przysłała bo jest sliczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - dawaj te akty marudo - i nie bój sie nie zakocham się w Tobie bo wychodzi mi ze jesteś miłą i dobrą osóbka a ja zakochuje się wyłacznie w zołzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ja Ci nie przyślę swoich - bo jak nic się potem od Ciebie nie opędzę... już kiedys pisałam jaki mam charakterek, kumpel mówi że co do zasady wyglądam tak : \"Podejdź a Ci plunę jadem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - zlituj sie i przyślij - niech przynajmniej wiem co trace i zebym miał o czym/kim snić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? żmijkę jeszcze jestem sobie w stanie wyobrazić, ale śliwki za cholerę nie!.. może byś jednak zapodała te fotki, śliweczko, co?... ;) jak dla mnie nie muszą być akty... na razie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - Ty wredoto ninna - gdzie się podziewasz - znowu pijesz alkohol (sorki - degustujesz)? żmija zastanawiaczka - wiedziałem, ze to robisz - czy posiłek był zgodny z wieczornym planem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mowy moje panie :P jak wyglądam będzie moją slodką tajemnicą (ale przyznam, że nie jest źle choć oczywiscie ,mogłoby być lepiej ;) )- ja zreszta też nie wiem jak wyglądacie Wy tak wiec osiągniete jest status quo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to gdzie się podziewam? pracuję, nie? ja wiem, że to dla niektórych pojęcie abstrakcyjne, tym niemniej trzeba jakoś zarabiać na chleb i waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih :) dziewczyny ja sobie nie moge wyobrazic zarowno ninny jak i sliwki siebie jestem w stanie sobie wyobrazic ;) Pacana widzialam jak nie fotki to moze sie ustawimy ??? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad ustawiania - ja generalnie chętnie, ale w tym tygodniu nie dam rady. od czwartku mam urlaub i znikam ze stolycy, odstresowywać się będę ;) zresztą, zanim Wy się ustawicie to już pewnie będzie przyszły tydzień i się załapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle ambaras i problem ze zgraniem sie w jednym punkcie czasoprzestrzeni (żmija a nie mówiłem ze tak bedzie? :P) Dziewczyny mogę Was zaprosić w tym tygodniu w pn, wt, lub środę ale po godz. 20.00 i chyba, obserwujac pogodę, bardziej gdzieś do baru niz na lody - wpisujcie sie co Wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napiszę kiedy nie mogę ;) zerkam w kalendarz i widzę że: wszystkie weekendy sierpnia odpadają i od 16 września jeżdżę po Saharze :) za towarzystwo mając wielbłądy i pewnie jakieś jelenie - jak w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak zwykle sie \"rozłazicie\" prosze o konkretną odpowiedź na konkretna propozycję (żmijka odpowiedziała konkretnie - dziękuje hm... wiesz, że bardzo udany z Ciebie kobiecy egzemplarz...) śliwka, ninna - jak widać jedyny możliwy termin to ten tydzień wiec proszę wypowiedzcie sie na tamat mojej propozycji no wiem, że jak wszystkie kobiety same nie wiecie czego chcecie ale wiem również ze wcale wam to nie przeszkadza w darzeniu do upragnionego celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy czegoś mi w pracy nie wymyślą... czasami coś wyskakuje w ostatniej chwili i d... blada :( Na pewno jutro i pojutrze odpadam, w czwartek może by mi się udało? Ale to też tak 75 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, albo jesteś ślepy, albo nie rozumiesz po angielsku. ok, specjalnie dla Ciebie tłumaczenie na polski: \"a może jutro?\". :P konkretniej nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ninneczko ale pisałem swoje tekscidło zanim ukazała sie Twoja odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×