Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

coś widzę, że będziemy musieli się spotkać na raty. żmijka, Ty jutro możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma innego wyjścia: spotkanie jutro czas operacyjny 20.00 (śliwka musisz coś wykombinować tylko jutro jest taka mozliwośc później wszyscy sie niestety rozjeżdżają - prosimy postaraj się) miejsce: proponuje centrum (żeby było sprawiedliwie i komunikacja optymalna) rubież wyjściowa: przed kinem Atlantic (w okolicy jest duzo barów pubów i kawiarenek wiec nie powinnyśmy mieć problemu ze znalezieniem stolika) stroje: wyjsciowe żeby nie wymagano od nas płacenia twarzowego (Panie skromnie - chodzi mi oczywiście o jaknajmniejszą ilość zbednej tkaniny na waszych powabnych ciałach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - jak to jaki - orgia na 102 fajery - nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstępnie pasi. a jak się rozpoznamy? znaczy żmijka z pacanem widzieli swoje facjaty. ale ja ze śliwką... hmm.. może być ciekawie ;) pacan, poza tym myślę, że jako organizator mógłbyś udostępnić nam swój nr telefonu, na wszelki wypadek. co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę wiedziała jutro o 19 :( ale w sumie mam ochotę na jakieś spotkanie :) Tylko lojalnie uprzedzam - że jestem jak ten beton prawniczy zupełnie nie nastawiona orgastycznie vel orgiastycznie i muszę mieć - jako przyszła gwiazda palestry nienaganną i nieposzlakowaną opinię wiec sami rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wstępnie jesteśmy umówieni :D oczywiście istnieje zjawisko siły wyższej i jeśli ktos odpadnie reszta zrozumie ninna - dobry pomysł - mój nick ma adres e-mail\'owy - przyslijcie na niego nr-y swoich telefonów to zapewni nam łaczność operacyjną i zdolność reagowania na nieoczekiwane zmiany sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wstępnie jesteśmy umówieni :D oczywiście istnieje zjawisko siły wyższej i jeśli ktos odpadnie reszta zrozumie ninna - dobry pomysł - mój nick ma adres e-mail\\\'owy - przyslijcie na niego nr-y swoich telefonów to zapewni nam łaczność operacyjną i zdolność reagowania na nieoczekiwane zmiany sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, marksimus@interia.pl to Twój adres? a odbierasz pocztę czasami? :P poza tym jak JA nie będe mogła przyjść, czy się spóźnię, to JA potrzebuję TWÓJ numer, żeby dać CI znać, a nie odwrotnie. rusz małpą czasami, to aż tak nie boli, naprawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie Panie juz jestem po obiadku więc mam siły zeby Was ujarzmić ruszam głowa: jak przyslecie mi swoje nr-y to do każdej z Was wyśle sygnał i wyswietli wam sie mój nr (pocżatek na forum moge podać 601 83 xx xx cobyscie wiedziały ze to pacan) żmijka - bedę po 22.00 na GG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób scen, maua ;) wysłałam Wam swój nr. możecie odpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - wysłłem Ci sygnał na fona - masz teraz mój nr (o reszcie zapomnij agentko ahahaha) śliwka - wele życzenia - dla mnie jak dla Marysi - zaraz Ci wyśle swój nr żmijka - Ty mi swój podasz po GG i wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, dostałam. teraz będę Cię nękać erotycznymi sms\'ami ;) żmijka gdzieś przepadła. albo znów coś je, albo ją coś zjadło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to wszystko wskazuje na to iz prawdopodbnie sie zobaczymy:) ja zaraz mykam z pracy wiec do jutra wszystkim pacan odezwe sie na gadu co do numeru :) papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale się dzieje! ciekawe, czy przypadniemy sobie do gustu w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli w realu sie nie polubimy to ja przez neta dziewczyny bardzo Was lubie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrecz przeciwnie - żmija odpada bo nie jestem w jej guscie wiec zostaja Was dwie - ale tak naprawde to pewnie zaczniecie miedzy sobą dziamgotać a ja chętnie waszego dziamgotu posłucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacanowi w to graj - nawet jeśli on nam się nie spodoba, to przynajmniej teoretycznie będzie nas miał trzy: do wyboru, do koloru ;) to się nazywa umieć się ustawić w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świete słowa ninna :P zreszta ja bardzo lubie słuchać kobiecego dziamgotu - a tak naprawde to mysle ze będziemy sie dobrze bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×