Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

podobno optymistom sprzyja szczęście - choc z drugiej strony lepiej nie obiecywać sobie za wiele i być miło zaskoczonym niż sie niemiło rozczarować :P spadam laski 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, damy radę. w końcu nie bierzemy ze sobą ślubu, tylko idziemy na kawę / piwo / lody / whatever. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz żmijka zostaliśmy sami... sliwka juz odpadła a ninny w ogóle nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniejmy nadzieje że jest jak mówisz - juz lepsza pijana ninna niz jej brak... żmijka - a wyspałaś sie chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyspalam sie do tego mialam bardzo bolesno denrwujaco stresujacy problem rano na szczescie go pokonalam i juz czuje sie dobrze ale dzien nie przynosi nic dobrego wlasnie dowiedzialam sie ze mnie eksmituja do czasu mojego urlopu i bede siedziala w pokoju z panem slynacym z nieswiezego oddechu to tez moze ograniczyc moje mozliwosci co do wymyslania nowych pozycji spania na krzesle, biurku i pod nim jak takze opalania sie (to i tak juz raczej i tak odpada) ale trzymam sie dobrze pacan dostales smsa ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyspalam sie do tego mialam bardzo bolesno denrwujaco stresujacy problem rano na szczescie go pokonalam i juz czuje sie dobrze ale dzien nie przynosi nic dobrego wlasnie dowiedzialam sie ze mnie eksmituja do czasu mojego urlopu i bede siedziala w pokoju z panem slynacym z nieswiezego oddechu to tez moze ograniczyc moje mozliwosci co do wymyslania nowych pozycji spania na krzesle, biurku i pod nim jak takze opalania sie (to i tak juz raczej i tak odpada) ale trzymam sie dobrze pacan dostales smsa ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie kto inny go dostal (bo mam raport) a ty podales mi zly numer moze w zlosci pomylily ci sie cyferki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w złości a w akcie desperackiej rozpaczy - podaj e-maila to zaraz Ci przyśle żliwka - a do tego waszego cyrku nie potrzebujecie błazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałem no tak czy inaczej nieobecność ninny jest zastanawiajaca - moze ona nas juz po prostu nie lubi :( taki smutny dziś dzień a miało być tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dostałem i odesłałem :P to czekamy na ninne bo sliwka to chyba w swoim cyrku jakieś tygrysy za pomoca pejcza tresuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - no nie bardzo się wyspałem bo rano dreczyły mnie mysli o mojej głupocie :P śliwka - myslałem, że jesteś prawniczka a tu sie okazuje, że równiez treserką i to chyba w typie ostrej dominy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - podaj adres to podesle Ci miotacz ognia :P zaraz napisze do ninny SMSa - może sie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×