Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Co do propozycji - ja bardzo chętnie :) dla mnie daty nie mają znaczenia - pasuje mi każdy dzień i każda godzina :) A i nie byłe na "Dzielnicy" dlatego bo mi godzina nie pasowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIna----> pisałam już on jest uzależniony od tych gier -wiem, ze brzmi to banalnie ale nie mam siły tutaj rozwijać tego tematu -bo to zresztą ocean, + moje przemyślenia (dość konkretne bo uzależnienia były/sa moją podspecjalizacją) szkoda gadac.... powiedzilam mu tylko jedno, że jak bedzie tak dalej to ja się sama wyprowadze - a on zostanie w tym mieszkaniu sam. Bo juz mam dosyc tej walki, szrpania się itd....przez to byly juz takie cyrki, tyle łez i kłótni a zupelnie nie warto. zresztą nie ma sensu wkrecac się w takie rzeczy i trzeba dac \"zginąć\" takiej osobie, dac siegnąc jej osobistego dna -po to zeby mogla się odbić i jakos normalnie zyc. Tylko jak komus na kims zalezy to trduno zaakceptowac te reguły nawet jhesli się wie ze to jedyna metoda-ale tym razem nie popuszcze :) mi odpowieda niedziela jak najbardziej:) jeszcze tylko blondi ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee ja nie dam rady :( chyba że dojadę później - odezwała się przed chwilą moja dobra kumpela której już \"kiedyśtam\" obiecałam spotkanie i teraz nie mogę i szczerze mówiac nie chcę się wykręcić... A moze jednak sobota wieczór :( wiem wiem marudzę.... Sorry :( Ninna wychodzi na to że Ty miałas najlepsze walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idziemy w 3 i tyle no chyba ze stic cos przywlecze z forum dla singlii albo ja wyciągnę tego uzaleznienca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli dojde do siebie to też się dowlekę dupsko ;) Polecam BrowArmię :D wygodne siedziska, pyszne odmiany piwska i pogadać można bez przekrzykiwania muzyki (na górze, bo na dole chyba głośno) Czekam i czekam a Chic do nas nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi--->Dla mnie możemy nawet napić się piwa w bramie byle w fajnym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich...to jak z tym wypadem ?? Landi --->Sny przeszły :) Nie wiem co sięstało...może inna dieta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba będzie :) choć mi się zwolniła (ponownie) niedziela więc jakby wiekszej ilości osób pasowalo to możemu zmienić jeszcze termin z soboty... Tak tak jestem zdecydowana wiem :O trzeba tylko jeszcze ustalić miejsce - choć kusząco brzmi propozycja Blondi - marzą mi sie wygodne miękkie sofy i półmrok i spokojna muza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech Ladni jeszcze da znać to zrobimy sobie taki lajcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lajcik ?????? co wy macie po 80 lat???? moJA babcia ma więcej werwy, posiedziec w półmroku w ciszy....tragedia a ja myslałąm Sliwka, że zaciągnę Cie do M25 na dobre transy i pobawimy sie troche przy uzyciu zestawu małego chemika....cóż ...moze na wiosne sie trosze rozruszacie co do spotkania trudno -moja strata dopasuje się do Was ale nastepnym razem nie bede tolerowac takiego marudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landryna na wiosnę - masz jak w banku tańce i swawole - teraz jestem niczym emerytka - tylko karmic mnie nie trzeba i w nocy się nie moczę :P Landi to rozumiem że sobota pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pasuje -zresztą wiem ze sokro spotkanie bedzie przypominalo herbetke emerrytow wiec jakby cio to zdąze jeszcze na jakas impreze :P Sliwka ale trzymam Cie za słowo. Od momenta zmiany czasu z zimowy na letni -nie popuszcze, bede glucha na nie chce mi się, nie mam czasu, mam spotkanie z inną kolezanką itd ....:) Stic----> spróbujemy cos zaradzić zeby morfeusz byc dla Ciebie bardziej hojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam klub emerytów i rencistów ;) w sumie to się nie dziwię tej niechęci do baletów - bo ja gdyby nie to wesele, to też bym pewnie siedziała w domku z termoforem, albo innym męskim środkiem grzewczym ;) tak, nie ma się co oszukiwać, starzejemy się, ludziska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> wy chyba wszyscy powariowaliście.... ??????!!!!!!!!!! Ja myslalam ze chociaz Tobie po ostatnich walentynkach skrzydla troche urosną i bedziesz miała wiecej energii niz to SPETRYFIKOWANE TOWARZYSTWO!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna dzięki za wsparcie 🌻 ale przyznam że jak tak czytam Landi to naprawdę mam wyrzuty sumienia... Ej słuchaj Landi, a skoro Ty sie chcesz się ostro bawic w sobotę to moze jutro się spotkajmy tak po pracy jak ostatnio? - Stic da radę, ja jakoś się wyrwę, moze i Blondi dotrze- bo nina to pewnie bedzie kudełki kręcic albo u kosmetyczki leżeć ;) No to co Ty na to?? Blondi a Ty jak możesz tez się sprecyzuj, kiedy ta dupencje do nas ruszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi landi landi - ja jestem rozrywkowa - tylko jak zapierniczam od rana do wiecora to ledwo mi siły na prysznic starcza a Ty ode mnie wymagasz pląsania :( Uwielbiam taniec ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOKO -JAK CHCECIE :) ja bede po poludniu , teraz musze wyskoczyc na miasto, poczytam poźniej co ustaliliscie i sie dostosuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaraz landryneczko - ja nie mówię nie.....ja nawet bardzo chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, to spotkajmy się jutro po pracy a w sobotę stc bierz landi pod mankiet i w tany... Jeśli Blondi nie poda namiarow na tą swoja knajpę to może namówię was na piwko na Bednarskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Blondasku - a ty nie piszesz się na małe umpc umpc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×