Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Landi weź ją postrasz, że zgłosisz do związku kynologicznego i tyle...z idiotkami nie ma co sie patyczkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) i dzięki za namiar na lekarstwo, bo nie słyszałam o nim, zapodam pierwsze płukanie jak mi obiad się uleży cobym nie zarzuciła pawikiem, bo nie wiem co to za świństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - ja nie potrafie tego tematu rozłozyć, uszeregować i podejść do niego w ujeciu funkcjonalnym. Poinformowałem Cie tylko że sam byłem w takiej sytuacji i doskonale wiem co ja powoduje jak to się objawia i jak wpływa na postepowanie życiowe (grałem zdecydowanie dłuzej niz Twój chłopak) - wiem równiez, że naprawde dośc łatwo to diametralnie zmienić (nazwałem ten stan uzależnieniem - ale jak widze jest to lamerskie okreslenie iwtym przypadku zupełnie nietrafione) i wiem co moze danego delikwenta do tego skłonić. A tak na marginesie - znam lekarzy co pomimo sporej wiedzy nie potrafia samych siebie utrzymac w zdrowiu a i paru np. mechaników samochodowych co nie umieli naprawić własnego grata również - sorki teoria to nie wszystko :P co do zaproszenia to bardzo chętnie - ja jestem zawsze do kozetki i piwa pierwszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się towarzystwo rozgadało :) słuchajcie będę po 18 - bo mam jeszcze trochę rzezcy do zrobienia :( nigdzie nie łaźcie beze mnie i nie spijcie się na amen ;) na pewno dotrę... i stic zajmij jakieś wygodne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki oki :) tylko szybko bo zjem stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic spokojnie możesz sobie zjeść porcje pierogów, a jak Śliwka dotrze to poprawić drugą ;) nie są duże, więc dasz rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, Ty widzę jesteś w temacie - co tam można dobrego zjeść?? Byle a) nie uciekało z talerza, b)nie zabijało ani wygladem ani smakiem c) tym barzdiej nie było mordercze w skutkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja byłam tam raz tylko i po obiedzie romantic w innym miejscu, więc nie jadłam ale koledzy mojego ukochanego jedli więc widziałam gabaryty, czułam przyjemną woń i słyszałam ochy i achy :D Więc kolega te pierogi jadł a dwóch innych kiełbache z grilla z frytkami księżycowymi, ale to już słuszna porcja była. Od siebie polecam piwo wiśniowe (nowośc u nich) i widziałam w karcie cos co brzmiało smakowicie: mianowicie sernik z gorącymi wiśniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha jestem pierwsza:) Nina---> Jak ślub brata????? wyszalałaś się na parkiecie????warto chodzić na te tańce???? (ja swoje zaczynam w piątek) Blondi????- wykonczyłaś chorobę??? Sliwka-Trzba juz planować kolejne spotkanie bo ...zgrałam Ci już parę filów...natomiast widzialam, że na singlach też chcą na początku marca się ustawić....moze Stic nas zabierze????? w niedziele bylam \"na wszystko zostaje w rodzinie\" z Atkinsonem w roli pastora....w sumie całkiem przyjemna komedia...mialalam pojsc na spacer po linie ale jak dowiedzialam się, że to o muzyku country do darowałam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Landi >> no jak mi powiesz że masz dla mnie Pottera to polecę jak na skrzydłach :P Ninna no właśnie jak tam ślub? Blondyna żyjesz?? A jak wirusy?? Ja byłam w sobote na \"Capote\" - niezły, ale trzeba sie przyzwyczaić do tego że przez 2 godz na pierwszym planie szaleje zblazowany gej - wyśmienicie zagrał go Hoffman :) A wczoraj usmiałam sie na JAK W NIEBIE - naiwny ale fajny na koniec weekendu :) A co do Walk the line - na pewno sie wybiorę szczególnie, ze gra tam facet idealny - czyli Phoenix...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka babki - ja leszcze w LBN - wracam we wtroek bo kuchania mamusi mnie po prostu rozmieszcza - no i wanna - może nie jak posła Wasermana ale od dwóch dni nic nie robię tylko się wieczorami pławię ;) Blondi - ja tam nie wiem gdzie Ty w BrwoArmii widziałaś kanapy - miałem przyjemnosć siedzieć na zwykłym krześle - ale fakt jedzonko niezłe :) Śliweczka - dzieki za akcję organizacja miejsca do siedzienie ;) Landi - spotkanie na singlach - nic nie ujdzie Twojej uwadze:D Where is Ninna_ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi >> rozwiń się, to moze zalecimy Ci jakąś dodatkową kurację ;) a tak w ogóle jesteś na zwolnieniu czy zarazasz dzieciaki :P ninna to zapewne jeszcze sie nie pozbierała po szaleństwach minionego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi chciała powiedzieć....masakra...teksańska piłą mechaniczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem happy :) Właśnie kumpela zadzwoniła powiedzieć mi że ma bilety na koncert Ive Mendes doKongresowej i zabiera mnie tam dziś ze soba :) :) ale się ciesze już nie mogę sie doczekać :) HURRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Juz jestem po lekarzu (okazało się, ze coś mam z sercem a dokłądnie z koniuszkiem secowym) wcale mnie to nie zdziwiło bo juz od jakiegoś czasu czułam, że coś jest nie tak Na pocieszenie poszłam na zakupy:) 3 pary spodni, koszula, koszulka do spania, sweter i wiosenna apaszka ..... przemo gadał z tą babką od psów-odbieramy w pierwszym tygodniu marca (ale nie obyło się bez podstępu) Stic---> moejej uwadze nic nie ujdzie ale sama nie wiem czy to jest dobre...zresztą jak tak dale pójdzie to będę miec pełnoprawne prawo uczestniczenia w topicu o singlach bo moja nadgniła połówka doprowadza mnie do szewskeij pacji...wprawdzie jak przyszłąm w piatek i zastałąm bajzel -to on po paru piwach powiedział \"kasik Ty sobie poleż a ja już sobie sam wymysliłem zestaw kar\" :):):):):)ale to jakoś mnie nie przekonuje aha odkryłam świetny alkohol-wódka z guaraną z Brazylii -poleacm goroco (lepsze niż kawa, zresztą kawa nie podnosi ciśnienia tylko przyśpiesza tentno) a gurana pobudza inaczej aha--pstryk nosa wszystkim (mi samej tez) NIna przeciez chyba pisała ze w poniedziałęk ma wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze !!!!!!!!!!!!śliwka starsznie Ci zazdroszcze -choc wiem, że to nieładnie. Bardzo ją lubie...ale z 2 strony nie wiem jak to się stało ale w zadnej gazecie nie widziałam zapowiedzi jej koncertu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi--->Dobre :D Sam bym tego lepiej nie wymyslił. A z tym sercem to coś poważnego ?? Jezu jutro znowu do pracy :( Bleeeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> nie wiem czy powaznego wiem, że czasmi mnie coś tam, kłuje i pobolewa, a przy tym łapie się doatkowo jakieś dziwne jazdy typu (boje się, zaraz umrę-ale podobno przy pewnych nawet małych dolegliwościach to normalne. Na moje oko to pewnie cos z nerwicą ale cóz kazdy coś ma Jak tam dalej siedzisz w wannie???? aha-pytałam się my mamy stałe łącze, 1 mega ( a w nicy jescze więcej) więc się nie myliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mać!!! w tym kraju chorować nie można😡 najlepiej od razu do trumny sie położyć zamiast pójść do pierdolonego ZOZu 😡😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi --->To co teraz są bo już nie wiem - ZOZ, kasy chory czy znowu jednolita służba zdrowia ?? Jakieś ekstremalne doznania ?? Ladni---->Już w Wawie, było miło ale się skończyło :( Miłego dnia wszytkim i dzień dobry baaaaaaaaaardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
wku**** dzień dobry Boze od rana ktoś mi tu łazi i czegoś chce -FUCK!!!!w co ja mam ręce włożyć :O Koncercik the best!! narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> myślałam, ze koncert wyciszy Cie i nastroji pozytywanie do świata a TY plujesz ogniem od rana:):):) (Ja tam mam co 2 dzień) Zresztą spoglądając za okno wcale się nie dziwię..... Blondi----> lepiej Ci juz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to ewentualnie bazyliszki :P a Ty stic uwazaj byś dziś ode mnie nie oberwał w lampę - jako jedyny facet w tymże gronbie możesz czuć sie zagrożony/narażony... Landi >> koncert mnie wyciszył i nastroił, pogoda i iilość pracy rozstroiła i to się pogłębia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko jaka ty bojowa dzisiaj a może \"meliski\" wiaderko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×