Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Hehe :) no mój luby jak oglądał orędzie to się wpieniał czemu on tak te rączęta idiotycznie trzyma, teraz wszystko jasne:) A propos służby zdrowia i składek...no własnie o to chodzi!! człowiekowi kupe kasy odciągają a on i tak musi płacić prywatnie, zeby obeszli się z nim jak z człowiekiem😡 no to ja bym wolała miec taki fundusz zdrowotny prywatnie mieć stworzony na osobnym koncie i wypłacać sobie potrzebną kase jak potrzebuję i iść prywatnie, a nie do wspónego wora idzie w pizdu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizaz ale napisałam jak półgłówek jakiś :D to ta temperatura chyba ;) Landi co Ty!! dzas rade!!!! przecież masz wprawę z rozlicznych baletów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja go wczoraj widziałem w TV podczas tej katastrofy w Katowicach. Kurwa jak on w tym kasku wygladał - jak pajac, normalnie wstyd - kurdupel z czerwonym nocnikiem na głowie - po kiego grzyba on to zakładał i czemu nie zdjął jak zobaczył, że pasuje do całej sytuacji w tym stroju jak kij do dupy. Odnosnie służby zdrowia Blądi, to mnie krew zalewa i kurwica strzela, ale nie na lekarzy pracujących tam ale na tych pojebów, kierowników i dyrektorów przychodni. Się marketingiem zajmują a nie maja pojecia co to w ogóle jest. Marnotrawią pieniądze i nie wiedzą jak nimi dysponować a podatnik dostaje w dupe 😡 Ladni baletnico - to weź faceta ze sobą czy tam jak z drewnem do lasu się nie chodzi ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> no w sumie drewna się nie bierze tym bardziej jeśli jest \"z drewna\" :) a tak poważniej jeszcze nie dojrzał do tej decyzji -pozatym tam raczej będą same baby bo to jest latin jazzz, street jazz -więc to mało popularne wśró chłopaków...a szkoda bo część z nich mogłaby zapoznać w ten sposób miłe panie.... moze się skusisz;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Stic Landi kusi ;) O rany alem słaba :o no ale lekarstwa i zwolnienie mam to myślę, że już się doleczę w końcu przez te kilka dni :) No i żeby sobie ulżyć napisałam skargę do rzecznika praw pacjenta, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze tylko szkoda ze to gowno daje :( najgorsze jest to ze na tą bande konowałow nie bata+zmowa milczenia i człowiek z bezsilnosci moze tylko zagryzac zebyi placic albo starac sie nie chorowac Zycze duzo zdrowia Blondii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiesz Landi takie wypisanie się ma chociaż terapeutyczną wartość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi--->A wiesz poszedłbym ale pewnie bym tam był sam jak palec i zwracał powszechną uwagę - a ja wolę być raczej jak cień Chucka Norrisa ;) Blondi--->Wytoczyłas ciężkie działa w walce z służbą zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja jestem znana z pisemek :D Wygrałam zwrot części kosztów z Inter City, z kanarami za wlepienie mandatu, aktualnie czekam na odp z IC bo znów nawalili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie do warszawiaków
:) czy znacie jakis tani hotel w okolicy centrum- ul belgijska -sandomierksa??????? Będę tam jezdziłam na studia i otrzebuję taniego noclego z góry dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia, ale wątpię czy tanio. Moja kumpela ma gdzieś nocleg w pobliżu pl Trzech Krzyży i jest tani i podobno ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziweczyny :) No i kolejny weekend przepłynął jak rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a tak przeleciał ten weekend :( Ogladałam \"tajemniecę Brokeback Mountain\" - wybitne to to nie jest ale można zobaczyć... Po tym filmie innego znaczenia nabierają słowa kowbojskich piosenek w stylu \"I\'m your friend...\" A poza tym oni nie byli kowbojami tylko sheepboyami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o kolesiach co to niby pedałami byli ?? :) Sheepboy\'e powiadasz śliwka :) To chyba im się nudziło przy tym pasaniu owieczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O ja też na to musze się wybrać, tylko nie wiem czy kogoś mi się uda wyciągnąć, bo napewno nie mojego faceta ;) On twierdzi, ze ja lubuję się w filmach o \"pedałach i lesbijkach\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Stic---> Tobie to rzeczywiście ten wekeend przepłynał jak rzeka...byłam na siglach i widziałąm co tam wypisujesz....PIJAK :p co do tego filmu o kowbojach -myslałam, ze to bedzie na prawde jakiś super film-ale czytając różne wypowoedzi odnoszę wrażenie, że to zadna rewelacja. A szkoda bo miałąm ochotę obejrzec cos dobrego. Zresztą mam wrazeine, że teraz nie grają nic fajnego, niekoniecznie bardzo wysublimowanego, czegoś np. w stylu Amelii albo to tylko miłość. w piatek byłam na swoich tańcach-ehhhh tak jak się spodziewałam -obrazek rodzajowy -czarny uczy tanczyć białe laski z drewna:):):):) Facet jest super (mowi głownie po ang) fantastycznie sie porusza i ma kapitalne poczucie humoru. Slowo taniec ma teraz dla mnie inne znaczenie-pozatymm moje przekonanie o tym, ze mam poczucie rytmu i umiem się całkiem niźle poruszac zostało bardzo porządnie zweryfikowane....tak bardzo że na następne zajęcia przychodzę w koszulace z napisem Pinokio albo jestem z drewana...bo przynajmniej w przeciwienstwie do innych nastroszonych lasek (bazyliszkowe spojrzenia itd) lubie robic sobie jaja...zastanawiam się też nad lekjami indywidualnymi..... a teraz znikam na 2-3 godziny bo jestem bo badaniu krwi i jakos mnie zmożyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że akurat na ten film można zaryzykować i pójść zobaczyć :P To nie jakieś gówno baśniowe z efektami specjalnymi, które z góry skazują dla mnie film na \"olać\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi---->A co ja tam wypisuje takiego co mnie klasyfikuje na pijaka :) Ladni a hiszpański wąsik ma ten trener ;) :D ?? Blondi--->Lubujesz się w filmach o pedałach to pewnie podobało Ci się \"Moje własne Idaho\" - ogladałaś ?? No słuchajcie słoneczko wyszło i może to bedzie zwiastunem że w końcu przyjdzie utęskniony przeze mnie zwiastun wiosny. To mnie jakos optymistycznie nastawiło do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam, podobało :P Ale najlepiej, poprostu po ludzku, ujmuje temat Almodovar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu odpadam od czwartku do soboty, bo przyjeżdża na targi do wawy moja przyjaciółka z Wrocka, no i raczej chcemy pogadać i wypić piwko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszedł na amciu amciu :) BROWARA może sobię tą razą odpuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest was dwoje :D Może singli drętwych nam ubędzie...chociaż ja się może zsingluję bo też już jestem zdrętwiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--->stic \"Ale mnie łeb napierdala - przydałby się detox szybki\"...po tym wnioskuję...:P Mój boski nauczyciel nie ma hiszpańskiego wąskia ...bo jest murzynem...:) za to ma inne fajne rzeczy:):):):):):) Sliwka--->jutro będę mogła powiedzieć co z piwem ale termin \"szybie piwo\" jest mi obcy...moze dlatego, że nigdy nie kończy sie na jedntym:):):) ale na pewno dojdziemy do jakiegoś konsensusu i zadowolenia wszystkich ze stron...zresztą Ty powinaś umieć to najlepiej. Pozatym zostają nam jeszcze soboty i niedziele no i piatki jeśli zaczniemy imrezować normalnie a nie jak przedszkolaki do 22...:) pozatym myslałąm, ze jak powiem, ze odbieram psa to umówimy się na jego oglądanie (wiesz, ze przez najbliższy miesiac bede miec na tym punkcie pierdolaca) Blondi----> na film pewnie się wybiorę, mimo, że rózne komentarze nieco ostudziły mój entuzjazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×