Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

a co ma się dziać? jestem, żyję, pracuję... poniedziałek qrfa... psa bym z chęcią obejrzała :) szczególnie, że jest na razie małą puchatą kulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi to moze się zgadamy jakoś na ten film. A psiaka to ja też chętnie zobaczę i podotykam :D A gdzie będziesz z nim chodzić na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina----> co tak nerwowo...??????? Wczoraj oglądałąm program o psach i o tym ,że przebywanie z nimi wycisza, obniża ciśnienie, wpływa na skołotane nerwy, że one są w stanie wyczuić zbliżajace sie choroby itd....wiesz co ja Ci chyba swojego to na kilka dni pożyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi----> przez pierwsze 2 tyg nigdzie bo jeszcze nie był szcepiony:( więc bedzie mial spacer na balkonie i na gazecie wyborczej...fuj ale co zrobic ...a potem to na pola mokotowskie coś wymyslimy -zreszta spotkać się jest fajnie, wszystko jedno pod akim szyldem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak tak tak ja chcę pomiętolić psiaka ;) No to w takim razie napiszcie kiedy Wam pasi to znowu coś wymyślimy :) Stic to Ty aż tak poszalałeś, ze nie masz ochoty na browar?? Uuuu... Jak dla mnie moze być i jakieś żarełko :) Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi--->A co ma fajnego ?? No temat psa musi zostać wyczerpany do dna - też chętnie sobie go oblookam ale co będzie z psem jak będziesz w pracy i Przemka w domu nie będzie - nie boisz się że ci sajgon z nudów zrobi w domu?? Ciekawe czy taki pies łagodzi skutki uboczne kaca :D Ej na jakie wy się filmy ustawiacie ?? Blądi--->A ty już się wyleczyłaś z choróbska Ninna_---->Może meliski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---->ma niesamowite poczucie rytmu, które wprawia mnie w zachywt a zarazem zażenowanie....chodzi w lużnych rzeczach ale jak się porusza to widac jak pracują mu szystkie mięsnie (ale nie pomysl ze to jakiś napakowny beton) a najśmiesznieje jest to, że wszystko robi z niesamowitą lekkością, niby od niechcenia -natomiast my przy najprostrzej figurze robimy takie miny i wygibasy, ze jakbym widziala t z boku to bym turlala się ze smiechu:) Zarowno ja i przemo mamy takie prace,że nie bedzie kłopotu-pozatym za 2 miesiace bede mieszkac pod moją siostrą, i niedaleko matki przemka-wiec na jakąs pomoc mozemy liczyc. POzatym nie czytasz uwaznie albo o zgrozo !!!!nie słuchasz tego co mowię....a powtarzalam kilka razy ze ten pies to typ samotnika i raczej ma w nosie wszystkich i wszystko więc akurat nie obwaim się żadnych zniszczen....choc z 2 str nigdy nic nie wiadomo i moge się na tym mysleniu nieźle przejechać tak jak pissalam wczesniej na jutro bede wiedziec co i jak i z psem i ze spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oezu, mój zły nastrój nie ma nic wspólnego z nerwami. po prostu lekko niedomagam fizycznie, to i samopoczucie gorsze, ale żeby zaraz terapia psem albo jakimiś ziołami, no wiecie co... :P a landyna będzie pozwalać miętosić Burka? ;) - ja się piszę, szczególnie, że na Polach te spacery przewidujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że bede pozwalac jest to nawet wskazne bo to żeby z psa jakiś socjopta i dewiant mi nie wyrósł Nina----> na skołtane nerwy polecam guranę , magnez z witaminą b6 i echinaceę czyli wyciąg z jeżówki (wzmacnia odporoność całego org i nie nieszy wątroby)i będziesz jak nowa:) + nasze mile towarzysto= bedziesz tryskac energią!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Landi nosz takiej odpowiedzi oczekiwałam :) Na pola dopóki tak blisko mieszkam moge z Tobą łazić dla towarzystwa i zdrowotności w ładną pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni--->Domena zoodiakalnej panny - jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi :) Dziękuje jeszcze raz za wyjaśnienie :) Ej a co z imieniem ?? Miał byc konkurs ale coś go rzeczywiście zlalismy bo ja to z chinskim mam tyle wspólnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi AlchemikuTy Nasz Ulubiony :) a co poradzisz zmulonej śliwce na : koncentrację, większą chłonność umysłu (by szybciej przyswajać) i uspokojenie ;) taaa... bo ostatnio nerwós ze mnie jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic choroba już chyba za mną. Landi ja też echinacee pociągam z sokiem :D Tak mi w kość choroba dała,ze się łapię wszelkich sposobów. Śliwka to chyba przesilenie wiosenne plus nasze kobiece tendencje :o ja jestem jak zapalnik w gotowości do wybuchu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kumpel mnie skwitował, ze dziś mam wyraz twarzy mniej więcej taki: Podejdź a ci plunę jadem... - no cóż nie zaprzeczam :P Ale skoncentrować się musze bardziej niż zwykle bo znowu musze przysiąsć do książek pod kątem egzaminu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> za chwilę zacznę sobie rwać włosy z głowy (czyt. wyżej) JAKIM CHIńSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????TEN PIES TO JAPOńCZYK-DAWłAM NAWET LINK DO SłOWNIKA ANIELSKO-JAPONSKIEGO zebyscie sie trochę pobawili....wrrrrrrrrrrr jeszcze raz http://www.dicts.info/di1.php?k1=1&k2=108 moje dotychczasowe propozycje yume=dream daydream=ku_so forest=mori magic flute=mateki autumn colors=mateki elf= yo_sei leaf=ri_fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka----> to samo co zalecałam Ninie---sama tez robie sobie taką kurację...ale przez 2 tyg trzeba sumiennie zażywać te środki (czas potrzebny do dotracia do wszystkich receptorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja się pobawię i jutro podam moje typy :) Chill out ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak ja bede to wymawiac-chyba musi byc krótsze:) tylko traktujecie to jak zabawę bo nie chcę niko terroryzować... (a przemo zawsze mi powtarza,ze mam takie zapędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi - mój kumpel kynolog hobbysta - twierdzi że psy powinny nosić dwusylabowe imiona bo wtedy łatwo im je zapamiętać i sa bardziej posłuszne i szybciej reagujące czyli: lepiej Atos niż Rabarbar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie poczekamy jeszcze na jutrzejsze tyoy stica, ewnetulnie Niny i zrobimy głosowanie:) tylko tak jak pisałam prze 2 tyg pies musi siedziec w domu -więc na 1 oglądanie moze ustawimy się u mnie (przy piwie lub kto jak chce) a na pola na spacer kolejnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie sliwka -moj poprzedni pies nazywal się Ares..niestety imię chyba po częsci zdeterminowało jego charakter bo on nie znosił innych psów, zreszta suk też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!... Landi... dotarło do mnie - czy Ty chcesz nazwać swojego psa jednym z tych dziwnych słów?????... aaaaa!!!!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×