Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ja mam ten cukier :) jak chcesz to moge ci zprezentowac beczuke:) jest dobry ale trzeba miec sprawna reke do nakladania i naczej w polowie sie wkr...i poparzysz ale dziala super z tym, ze wlos musi miec jednak te 4-5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi to ja się chętnie skuszę na to cudo :) tylko rozumiem, ze zanim wypróbuję muszę zrobić z sibie jaskiniowca ;) Z tego co napisałaś wynika że mieszasz tę miksturę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam t co byla w damskiej torebce -samemu nie ma sensu tego robic -to to potrafia tylko arabki.:) serio!!!! i dodaja do wody i cukru rozne mieszaniny wiec to raczej nie jest proste do otworzenia no chyba ze chcesz zmarnowac pol dnia, pare kilo cukru i spalic kikla garnkow... dam Ci oryginalna turecka beczulke, bedziesz musiala ja podgrzac i wczesniej nauczyc sie ja rozprowadzac -chyba ze masz kosmetyczke ktora ci to zrobi i policzy tylko za nalozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABO ---> TO PRZECIEZ MOWIE ZE CI DAM GOTOWA ORYGINALNA TURECKA BECZULKE, KTORA BEDZIESZ MUSIALA TYLKO PODGRZAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrozumiałam - nie krzycz :P mnie to przeraża ogólnie>> jak czytam o tych sierotkach stojących cały weekend przy gazie by potem wszystko wywalić BO NIE WYSZŁO :( >> poprzednia wypowiedz nie odnosiła się wprost do Twojej beczułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaciekawiło mnie to - ekh - i gdzie to owłosienie czymś takim można usuwać...na nogach czy gdzieś jeszcze ?? Pytam poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na klacie to mam takie jak wy nie powiem gdzie po tak 2 miechach bez depilacji - więc nie jest chyba źle czy jest ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa - jakie malutkie kudełki w uszach - nic takiego nie mam :P Dziewczyny wy przesadzacie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o jakiej depilacji pleców wy mówicie ?? To kobietom rosną włosy na plecach ?? To już jakis kit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj stic stic po prostu miales szczescie, ze nie przyszlo Ci z takimi obcowac ale znam takich co nie mieli tyle szczescia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :) czy to nadal \"mój\" topic czy wątek dla zarośniętych jaskiniowców? ;) swoją drogą to pojechałyście z tymi plecami, śmieję się jak gupek do monitora ;) a teraz spadam, dość tego pracowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja tam tez lubię to świeto w koncu kazda do otrzymywania prezentów jest dobra:) Szkoda tylko, że nikt nie lubi goździków -to bardzo łądne kawiaty a tak głupio się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś po raz pierwszy muszę zostawić samego swojego daibleskiego pluszaka w domu :( czuję się prawie jak wyrodna matka. Zastanawiam też się co ten dibabel zmaluje przez te 3 godziny...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh... i ja właśnie dostałam żywego kfiatka od kolegów z pracy - niestety róża, nie goździk ;) landi... yyy.... zdaj relację po powrocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szef wparował do mnie z pudłem czekoladek >> ale jazda niezła bo pudło spore a w nim lipa bo tylko 6 czekoladek - nie natnijcie się WAWEL Królewski Smak :( , natomiast \"mój\" student padł mi do nóg z różą :) niestety goździków nie ma ;) Ps. szef powiedzial że miał ochotę dać mi talon na papier toaletowy - dla picu ale go szefowa powstrzymała......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm...witam szanowne \"Kobiety\" :D - czy każda dostała już parę podkolanek w odcieniu beżu z komisji zakładowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , wróciąłm pies żyje-cały i zdrowy,,,,,znieszczeń zero ale już od 2 piętra go słyszałam /:, sąsiedzi (czyli głownie niedobre stare baby) pewnie nas nas nienawidzą ...Jak weszłam do domu to pies mnie nie poznal (zdarza to mu się ciagle nawet jak ktores z nas wyjdzie na 15 min do sklepu) zaczął więc wyć jak zarzynana świnia (tak jak przy próbie z obróżką) po czym zwiał na klatkę ze stachu przede mną wywalają mi torbę z jajkami -....pękło tylko jedno...po chwili sie uspokoil i zaczął sie cieszyć co w jego wydaniu oznacza zjadanie mojej apaszki z frędzlami i podgryzanie mojej ręki powidziałam wczoraj Przemkowi, że bat na własną dupę uwiliśmy:) Ja nic jeszcze nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi >> przyznam, że ja to Ci tego małego cudaka już nie zazdroszczę. Moze on jest i śliczny i przytulasty ale zachowuje się podejrzanie :( Proszę Cię bardzo Landi specjalnie roślinka dla Ciebie 🌻 mam nadzieję, że to tylko początek a Przemo Cie czymś zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×