Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Nina---> rozważam taką opcję w koncu to japonczyk i nalezy mu się chyba japonskie imie---nie chcę przecież za nim wołać ---np. pimpek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jutro a najpoźniej pojutrze wszystko ustalamy a na razie spadam bo musze troszkę poczytac o ekonomii społecznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko pierwsza propozycja jest łatwa do wymówienia :P No i niech ono jakoś brzmi to imię :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi proszę o radę: Na skołtane nerwy polecam guranę = sok Life Moc Guarany - nic innego nie znalazłem:( w Albercie Magnez z witaminą b6 = ??? co taki z apteki i ile razy dziennie Echinaceę czyli wyciąg z jeżówki (wzmacnia odporoność całego org i nie nieszy wątroby) = nie mam pojęcia co to - jakaś herbatka ???? Wyciąg z jeżówki kojarzy mi się z wiśnówką ale to chyba nie w tym kierunku myślenie :) Weź mi napisz nazwy produktów (tzn wyłóż to jak pastuch krowie na pastwisku...muuuuuuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - to drugie czaję już bo widziałem reklamę - a tą guaranę to chyba sobie kupię - a jak to smakuje ?? Bo jak syf to może w jakimś miksie ?? A co z magnezem - taki z apteki styknie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast nie rozumiem jak ta guarana ma pomóc na skołatane nerwy... przecież ona pobudza no i ma więcej kofeiny niż kawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez z apteki a echinacea ta pierwsza jest ok z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może daje jagiegoś maksi kopa albo cóś tylko nie chcę się zachowywać jakoś podejrzanie - poszukuje czegoś co mnie optymistycznie nastawi do życia - a nie mogę codziennie palić trawy i wąchać eteru:D Ladi pewnie się wypowie bo ona to domoą apteke babuni ma opanowaną dosyć dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo - znacie jeszcze jakieś inne sposoby na dobre samopoczucie - pytam poważnie :) bo wiem że w zdrowych dietach to kobiety są ekspertami :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic ja tam w ramach diety zjadłam serniczek na zimno i całkiem dobry humor mam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wszystko tłumaczę gurana owszem pobudza ale jest lepsza niż kawa bo nie przyśpiesza akcji serca i nie wypłukuje magnzeu tj. kawa. jest naet stosowana jako składnik leków nasercowych i nie zamula organizmu tj. kawa czasami sprzedawana jest w takich fiolkach i zawiera dodtkowo wit A i E magnez-regulator ukladu nerwowego-wyzwala i magazynuje energię głownie ze spalania węglowodanów -a w skócie robi dobrze na serce i nerwy-bierze się go z wit B6 bo po prostu lepiej się dzieki temu wchłania echinacea-ja mam w tabletkach -Herbapolu-za jakies 12zł co do diety wiadomo zaraz zacznie się przesilenie-więc warto pojesc trochę cytrusów i pomidorów (zawierają potas, który reguluje pracę serca) ale ze na razie pomidory są jeszcze do dupy-polecam sok pomidorowy +banany(potas, zelazo) witamin za duzo nie łykaj bo po 1) to gowno daje z 1 tabletki do organzmu wchłania się jakies 35-45% a po 2) jesli ktos zjada więcej niz 3 witaminy w 1 kaspułce to tak na prawde niczego nie dostarcza do organizmu bo one się wzajemnie wykluczają- np. najgorsze oszustwo to witaminy Centrum aha i nie dajecie sie skusic na zen-szen bo jego dzialanie daje niewiele i nie ma badan swiadczacych i potiwerdzających ze jest super takze STIC---> sok pomidorowy, banany, pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> nie podałes swoich typów imion :) ja na razie uciekam, ide do lekarza na odebranie wyników, bede za jakies 2-3 godziny, wtedy tez juz bede wiedziec kiedy jedziemy po psa i co z naszym ewentualnym spotkaniem czwartkowym miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sposoby na dobre samopoczucie.. hmm... to może zacznę od oczywistych typu: ulubiona muzyka, książka, film, towarzystwo. jak to nie pomaga, można ratować się wspomagaczami typu jedzenie, o którym pisała landi - podobno też czekolada i orzechy poprawiają nastrój (ale nie zauważyłam specjalnie). odnośnie witamin się nie zgodzę - warto brać, bo rzadko kto zwraca uwagę na dzienne zapotrzebowanie witamin i mikroelementów dla organizmu - ALE jeżeli już, to witaminy naturalne (nie Centrum czy inne takie). a najlepiej chyba samopoczucie poprawia ruch - nie wiem, czy się śliwka ze mną zgodzi - ale wiem, że nie tylko na mnie tak to działa. no i najfajniejsze - całowanie, stic ;) rwij singielki i trenuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięks - zabieram się za owocę, kupię ehinacee i magnez - mam nadzieje że coś da :) Landi--->Już siadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... wyrwałam się na chwilę z tych papierzysk :O Nina >> zgadzam się nie ma to jak dobry wysiłek fizyczny - uwielbiam wychodzic z treningu słaniając się na nogach - potem prysznic, balsam jakieś lekkie jedzionko i człowiek czuje się jak młody bóg :) ninna a Tobie czwartek pasi na szybki browarek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight (n) = gekko_ (męskie) prodigy (n) = shindo_ (męskie) harpoon = mori (męskie) calibre = ko_kei (męskie) heartstrings (n) = kinsen (męskie) bow (n) = senshu (męskie) tear = heki (męskie) frolicing = kigi (żeńskie) creases = shiwa (żeńskie) ball = tama (żeńskie) master (n)(of house) = danna (fajne pot. kura domowa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek po pracy mam lekarza a później kino. także chyba nie dam rady - no, chyba, żebyście zabalowali do późnych godzin nocnych, ale wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrócilam od lekarza, troszke srednio wyszly te badania ale cóż...:( mam podwyższony cukier...więc chyba bede musiała zmienic dietę...no i mam tez kolejna wizytę u kardiloga...ale to chyba nic poważnego po prostu nerwy zgadzam się z Niną do swojej listy dopisz jakis sport. natomiast uwazam ze ze sztucznym faszerowaniem się witamininami nie nalezy przesadzać-jesli ktos prowadzi w miaręnormalny tryb zycia do dostarcza ich odpowiednią ilość. A niestety tabletki nie załatwią wszystkiego. Hiperwitaminoza tez jest niebezpiczna. Zresztą na pewno słyszeliscie, ze prawie cala ameryka ma pierdolaca na punkcie wit E tzw wit młodości-czesc osób, przekracza dawkę dobową nawet o 400% a to np.=niewinnie wyglądającym 3 tabletkom. sporo niebezpieczenstwo jest tez przy zbyt duzej dawce wit A (bardzo latwo przesadzić łykając tabletki)--->objawy * drażliwość,zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego,powiększenie wątroby i śledziony,wypadanie włosów A jesli ktos chce miec 100%pewność, że naturalnie dostacza sobie zdrową bombę witamin (E, K,H, PPi z grupy B)mikroelementów-to polecam avocado-wiem, ze bedziecie marudzić bo 100g- zawiera duzo tłuszczów ale zdrowych pozatym nazlezy pamiętac ze nie wszystkie witaminy rozpuszczją się w wodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sTIC---> Dzieki za imona -jutro zacznę nad tym mysleć:) Sliwka ---> ja chyba w czawrtek tez odpadam ale co powiecie o sobocie albo o niedzieli???? moze jakies kinko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi ja bym poszła do kina na ten film co gadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
hello jaka pobudka :( ja już dłubie w aktach od siódmej... Jak tam ostatki?? U mnie przy piwsku, koleżankach i filmie CLOSER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 7:00 - matko huto :O To ja jestem len na potęgę :) Bo dopiero pocztę sprawdzam - prywatną of kors a nie firmową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×