Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość Samotna w sieci
miało byc od razu przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
do nina skoro Ty go nie chcesz to pewnie nie ma sensu co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - hehe ;) no, to stic masz u nas dwóch tak zwany fpierdol, delikatnie rzecz ujmując ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
bosze ninna a nie nina przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak go nie chce?? - toć z nim mieszkam!! - styka, nie? ;) poza tym to kwestia gustu... ja gustuję w innych typach... u know... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
nic nie robię tylko przepraszam :( cześć Śliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, loozik :) możesz do mnie po imieniu - wtedy przez jedno N ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninuś jak kolega a) sztywny -w sensie postawy, b) blondyn, c) w okularach i obowiązkowo poukładany w tej swojej sztywności nieprzechodzącej w drętwotę - szczególnieumysłową (ufff) to ja go chętnie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
hehehhe cos Ty ja tylko gustuje w skurczybykowatych bawidamkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak tu wesoło - uderz w stół a norzyce się odezwą :) Samotna>>>....no a teraz to z kwiatkiem...Ja się nie gniewam...będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka>>>Z kodeksem karnym w majtasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
paliwowej ale csssi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super to powiedz proszę to co mam zrobić by zostać członkiem zarzadu Orlenu ;) Stic >> bardziej preferuję panów z kodeksem cywilnym :P i to w innym miejscu (w głowie albo w teczce) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
niestety musze juz leciec. Jutro jadę do rodzinnego domku do przyjaciół. musze jakies zakupy zrobic. jesli ktos bedzie wieczorem to z domu napisze a jak nie to do jutra. DZIEKUJE WAM BARDZO ZA BARDZO MIŁE PRZYJĘCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - w takim razie obwieszczam, że mieszkam z Twoim Ideałem ;) kurde... przez moment pomyślałam, że go znasz! ;) hmm... a może by Was faktycznie jakoś spiknąć?... chociaż wtedy jest ryzyko, że będzie przyprowadzał Cię na nocki a ja nie będę mogła spać!... ;) muszę to gruntownie przemyśleć ;) ja też wolę takich trochę trudnych... no cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
z dobrym jest mi trochę za nudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka>>>Ja jestem zajebiście poukładany, mam ksero KC z \"torbie\" :D Co Ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mi mamusia mówila - każda potwora znajdzie swego amatora - nawet takie potwory jak wyżej opisany ;) narazka nowalijko rozumiem że jeszcze do nas wpadniesz?? Czekam na odp. dotyczącej Orlenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
śliwka myśle ze nie chciałabyś zarówno droga jak i stołek nie beda usłane rózami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
no tak... ja nie jestem z orlenu chociaż jakas mała afera mogłaby ozywic troche moje zycie ...:D teraz to juz naprawde lece baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondasek ze mnie bedzie malowany jak ułan na koniu :D Aby usztywnić się śiwatopoglądowo, obowiazkowo mam kręgosłup moralny prosty jak kij od szczoty pani Jadzi z Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. Unii Lubleiskiej w Lublinie, który podpierodliłem w akcie podkreślenia swojej pozycji na drabinie szkolnej subkultury społecznej, a za co dostałem naganę i karę finansową związaną ze zwrotem przedmiotu kradzieży - który w między czasie się połamał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh... i romansik gotowy! ;) i widzicie, po co Wam było forum dla singli, skoro TU spotkaliście swoje przeznaczenie!.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym temacie to chyba Blondi byłaby najbardziej pomocna... ja nigdy TEGO nie gotowałam, nie odważyłam się... ale skoro smakuje jak kurczak, to i przyrządza się może podobnie?.. zaryzykuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób: bierzesz koncentrat pomidorowy i rozcięczasz go z oliwą i wodą (dwie łychy oliwy) tak aby było gęste, dajesz to na patelnie - dodajesz zioła jakie tam chcesz (oregano zazwyczaj, niezłe jest z przyprawą do sałatek Kamisu). Bierzesz krewetki mrożone koktailowe (nie te w zalewie broń boże tylko mrożone) wsypusesz zamrożone do sita, polewasz gorącą wodą (wrzątkiem) aż zmiękną (próbujesz czy są rozmrożone) i dodajesz do sosiku robiącego się na wolnym ogniu, dusisz 5 minutek i masz sosik do makaronu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Stic rozbawiłeś mnie :P Ironiczna dobra dusza buhaha ;) a co że ja niby nie pracuję 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×