Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ciesze sie, ze choc troche moglam Ci popraciwc nastrój :) Ciekawe co powie Sliwka.... chociaz niewiele na to wskazuje np. biorac pod uwage temperaturę powietrza to takze czuje, że zbliża się wiosna -moja alergia nigdy sie nie myli.... nie znoszę tego okresu...po wyściu z domu na przystaek kicham 5 razy, oczy mam pewnie jak Leopold nie mówiąc już o makijazu, który jest pietro niżej....wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja co do nylonów wypowiem sie jutro bo net mi dziś sie wybitnie ślimaczy i stronka z googla nie chce wskoczyć :( Landi a na co masz alergie?? Co do Leopolda - wczoraj wieczorem był milszy :) tzn. nadal fuka i chce gryźć jak wsadzi się rękę do jego pudła, jednak sam z siebie staje i opiera się łapkami na pudle i zaczyna poznawać otoczenie :) wczoraj obwąchiwał mi rękę i zaczął bawić sie moimi włosami - slodki jest :) i ma śliczne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bawił się włosami - lol\" Uwolnić Leopolda !!!! Ja też kicham po wyjściu z domu tak z 3 razy i od razu czuje warszawski smog - własciwe lubię kichać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka w sumie to nie wiem na co -poniewaz nie robilam badan w tym kierunku mimo, ze od 4 lat na początku wiosny przypominam królika spokojnie powoli, powoli oswoisz Leopolda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha - orgazm :) ..... ja też kicham przez marzec i kwiecień :( nie robiłam testow ale wtedy pyli brzoza i coś tam jeszcze i to zapewne to. Kupcie sobie ALERTEC i bierzcie co wieczór po 1 i tak przez okres wiosenny - efekt widoczny po tygodniu. Natomiast u mnie jest gorzej bo ja mam problemy z oddychaniem i czasami czuję się jak Vader ;) mam inhalatory bo bez nich to kaplica :( Poldek jest naprawdę świetny i jaki z niego obżartuch - marchewki i siano ładuje ile wlezie... Nie wypuszczę go z pudła bo nie chcę by mi mieszkanie załatwił kupami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zbliżają się Swieta...moze zrobisz z niego pozytek...kroliki podobno sa maczne....:) Jak dobrze byc pisanką, pisanką, pisanka, mieć ko===lo===rowe wdzianko tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być \"smaczne\" -za bardzo mysle o jedzeniu i zjadałam litere... tylko sie nie obraź:) ogładałaś już Zlo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak na mnie fuka to mu mówię że Świeta blisko a pasztet z królika jest bardzo smaczny :) a poza tym on ma świetne futerko - w sam raz na jakiś odjechany kołniez - o tym też mu wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeszcze nie :( zrobie to w ten weekend. Miałam sporo pracy i wracałam wykończona na dodatek męczyła mnie alergia wiec w zasadzie wymiękałam o 22 i szłam spać :( W tę sobotę planuję tez cukrowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie poparz- bo będę miec wyrzuty sumienia...dla powtórzenia -kapiel wodna+paski lub grupiej odrywasz sam wosk (czyli zostawiasz koniuszek do góry) Za pierwszym razem to zawsze jest trochę babraniny czyli na nogi zarezerwuj sobie tak z godzinę. Lepiej mniejszymi partiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem hardcorowcem od razu biorę się za wyższe piętro ;) Myślę że sobie poradzę i będę robiła bez pasków - sam cukier. Napiszę Ci o efekcie, albo wyslę smsa z oddziału oparzeń ;) A jak Mori nadal broi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORI to mały naspidowany szatan...ale ja jestem nie lepsza..dzieki czemu zaczyna mnie słuchac na komende \"wróć\" nie ucieka (w więszkości przypadków) nie rzuca tez się na zarcie tylko czeka az powiem \"proszę\" -w sumie to spory sukces... jednak wszystko trzeba przed nim chowac-bo on ma jakąs manię żucia wszsytkiego ale to podobno normalne u małych shib. właściwie to zaczynam wielkie odliczanie bo równo za miesiąc przypada dzien 1 spaceru:)!!!!! aha -a moze bym kiedys skorzystała z usług głosowych Twojego kumpla. Jestem ciekawa czy jego hipnotyczny głos podziała na tego naspidowanego puchasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekret głosu mojego kolegi polega chyba na tym że jest 1) głośny 2) pewny 3) stanowczy i ostry. Poćwicz na Przemku :P No tak Ty odliczasz do spaceru, ja do ślubu mojego brata 22.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te domowe babcine sposoby depilacji :) Co to kobieta nie zrobi aby sie podobać... No nie powiem kichniecie to dla mnie specyficzne przeżycie bo ak fajnie czuje jak mnie w nosku kręci i się zbiera na takie konkretne apisk zaraz po wyjściu na dwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Przemku cwicze ale z dotychczasowych doświadczen widze, ze Z Morim osiągne leszpsze rezultaty:) z 2 strony są dni kiedy mysle, ze powinnami sobie ubezpieczyc struny głosowe-bo od rana sie dre \"NIE, FE, ZOSTAW,SIAD\" itd az mam chrypę.... mam jednak problem z nauczeniem tego nicponia Daj lapę-albo mnie olewa albo gryzie w rekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Sliwka----> oni połowy tych naszych zabiegów i tak nie zauwazają a my większość rzeczy robimy dla siebie lub jadowitych \"koleżanek\" którym nie umnkie rzaden szczegół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż w szacunku dla waszej wspaniałości i mądrości stwierdzam że, nie wynalazłyście CIĄGLE jeszcze wibratora co to trawnik potrafi kosić ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo..ale moja wypowiedź tylko odnosi się do wypowiedzi Śliwki. Pisałem ją nieświadom wypowiedzi ludzkiej Landi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... nie zmienia to jednak faktu że właśnie Was nam brakuje WYŁĄCZNIE do takich prozaicznych rzeczy jak trawnik, czego nie da powiedzieć się o tym dlaczego MY jestesmy Wam NIEZBĘDNE :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym świecie jesteście na piedestale. Wszyscy zabiegają o wasze względy. Kochają was, obsypywali kwiatami. Jesteście natchnieniem poetów, symbolem wyższych idei, piękna. Likwidując męską połowę świata, zlikwidujecie tym samym połowę siebie! Nie gwałćcie prawa natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic ty chyba za duzo razy Seksmisję oglądałeś :P A kto ma zamiar Was pacyfikować - w żadnym razie, fajnie jest jak jest :) Powyższy zapis miał jedynie na celu wskazanie że gdyby naprawdę z jakichś względów jedna płeć miałaby tylko istnieć i przetrwać to sądzę że byłyby to kobiety poniewaz są w stanie egzystować i rozmnażać się bez mężczyzn (potwierdzone naukowo) - odwrotnie niestety się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tak sobie i stwierdzam że jest to najlepszy temat na forum. Fajni jesteście, potraficie bawić się rozmową ,żartować i nie nudzić. Landi życzę powodzenia w hodowli psa , śliwka niewęgierka jest super,a stic ma naprawdę ruchliwy umysł i dodaje smaku na tym damskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Zparaszamy do kółeczka różańcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka piątkowa w cudnie wiosennym nastroju 😘 No właśnie popieram sticka (choć raz :P w tym tygodniu) zapraszamy gerli do kółeczka :) a poza tym dziekuję za słowa uznania - juz zapunktowałaś ;) u autorki przedmiotowej wypowiedzi. No co tam gałgany, jakie plany na weekend? Landi idziesz na te hulanki i swawole>? Stic a Ty co znowu jedziesz do domu się wykąpać, Blondi CO z GROTĄ??, Ninna whera are you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×