Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Jęli chodzi o dyskusje i rozmowy z Toba Landrynko to mój post odnosnie komputerów ma się nijak ale gdy w grę wchodzi wyśilanie intelektu i mizerne próby ironicznych polemik z Śliwką to aż serce się przez szereg wyrywa. ;) Ladni >>> Jednym słowej ujmując koleś miał na Ciebie ochotę :) Śliwka >>> Ja te komputery moimi delikanymi rączkami składałem i przywracalem ten złom do życia, ale np: ostatnio jak jechałem w pociągu to kobita (nawiasem niezła dupencja) wpakowała się z walizą wielkości Mogadiszu do przedziału. Było jeszcze dwóch facetów i to odemnie o wiele lepiej zbudowanych (choć brzuszki też niczego sobie ) Jedne sączył piwko i gapił się na peron - drugi postanowił w drodze do Katowic skręciś tyle tytoniu ile się da. No i ona z tą walizą !!! I ja - herkules wziałem tą walizę i jej wrzuciłem na górę - nie był to dobry uczynek dla innej \"istoty\" :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic----> obejrzyj ten film nie wiem na co ten koles mial ochotę ....po prostu mądrąsci po dropasch działają na mnie sotatnio jak płachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic normalnie zbieram szczękę z podłogi, jak mogłam zarzucić Ci brak zaangażowania w problemy tego świata... normalnie gdyby nie Ty :P Koniec dyskusji z mojej strony w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
został z bratem Przemka i najpierw trochę płakał ale potem cały czas spał-a jak przyszliśmy to my spalismy na materacu wiec mori uznala ze ma tam za mało miejsca i jak ostatni zdrajca wybrał szerokie łózko z Adasiem.....puchaty niewdzęcznik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi >>>> Hahahahaha :) Ale łape nadal podaje ?? No a co do zabaw to jestem w szoku, może jakiś inny instynkt i potrzeby zaczynają się w Tobie budzić ?? Śliwka >>>> Otumaniły mnie jej słodkie perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastycznie Blondi :) juz nie mogę się doczekać, ostatnio mam stresujacy okres i myslę że takie zabawy z solą przydadza sie moim skołatanym nerwom.. A na dodatek w piatek mają rozprawę moi znajomi i sądzę że już w ogóle będę zjechana jak koń po westernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde - wiem co to praca - to jest beznadziejne - Ninna_ i Śliwka jak wam się chce - zlewam jak tylko się da a ona wraca do mnie jak bumerang - ciągle jakieś dziswne telefony i pytania. A co z Kafeterią ?? Przerwą na papieroska ?? Posłuchaniem chwile muzyki w pracy ?? Kiedy odpieszę na maile ?? I kiedy się najem :( Niech żyje wolna bezrobotna Afryka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... stic no własnie by miec czas na Kafe i inne przyjemności trzeba a) szybko i b) rzetelnie wyokonywać pracę wtedy zostaje czas na przyjemności o ile nie zarzucą Cię nową robotą ;) Ja to zamiast Afryki wolałabym gdzieś na Karaibach mieć malutki pensjonacik przy plaży dla przyjezdnych - morze, piaszczyste plaże, brak trosk i owoce morza non stop i CISZA :) przerywana jedynie odgłosem spadających z palm kokosów :) rozmarzyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do najblizszego sklepu z cukrem 2 tyg :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellsimma
Hej Wam, od paru dni czytuje Was i chcialabym niesmialo przylaczyc sie do Was. Co Wy na to??? Podoba mi sie przede wszystkim ciety jezyk sliwki :))) No i Stic- jest niezly;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzień obfitujący w cudowne wiadomości: od dnia 02 kwietnia możecie zwracać się do Blondi> siostro Blondi! Ostrzegam bardzo sie przejmuje swą duchowa przemianą dlatego może być nerwowa i nieprzyjemna. Należy sie nie przejmować i wspierać ją w tych trudnych chwilach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, chyba pozniej cos napisze, bo musze wyjsc na umowione spotkanie sluzbowe:( Jak wroce to cos napisze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka nie kwaś sie tak gdyż to dobra wiadomośc nie zła niestety nie moge rozwinąć tematu bo moge urazić czyjeś uczucia religijne na pewno opowie sama sio...sio...sios...siotrrrrr...siostro Blondi > uff udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sliwka ---> oby tylko ten kokos nie spadł Ci na głowe :P Zaplutek---> zdradż trochę więcej o Blondi.....;) Szkoda, ze nie uda mi się pojsc z wami do tej groty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro Blondi - wow, ja liczę na czepek, biały faruszek i spódniczke do kolan. Ale wpieramy, Cie wpieramy ;) Śliwka >>> Uczę się od najlepszych :) Bellsimma >>> Witam witam :) zapraszam do konwersacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - zakończyli naprawę Notebooka mojego Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic :) Twoje stopki (nie mylić ze stÓpkami poprawiają mi humor - jesteś w nich mistrzem Co do blondi obstawiam habit... Landi - zapraszam do mojego pensjonaciku - gdy tylko go otworzę - wtedy ocenisz gdzie te kokosy spadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic :) Twoje stopki (nie mylić ze stÓpkami poprawiają mi humor - jesteś w nich mistrzem Co do blondi obstawiam habit... Landi - zapraszam do mojego pensjonaciku - gdy tylko go otworzę - wtedy ocenisz gdzie te kokosy spadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr 😠 ja chcę do grrroty :PZaplutek wybaczam Ci :P:Pale i tak będzie kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :) Blondi, Ty się tak nie denerwuj tylko napisz co się dzieje, bo aura tajemnicy jaka Cię owiewa (poniekąd dzięki Zaplutkowi) sprawia że nam wyobraźnie pracuje jak na filmach Disneya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostro Blondi kary nie będzie bo ... moja drukarka zdechła albo się zakochała ( na jedno wychodzi) nie drukuje a jak już to NA RÓŻOWO! śliwka wyobraźnia bardziej w stronę filmu : adwokat diabła powinna się kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Blondi wstąpił szatan - ale to wiemy od dawna... Czemu landryna nie idziesz do groty ?? Śliwka >>> Stópki też mam niezłe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×