Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

nie wierzę.... że się wszyscy (z małymi wyjatkami potwierdzającymi regułę) zameldowali praktycznie w tym samym czasie :) Landi nie idzie z nami bo ma tańce :(, stic a może Ty jednak zmienisz plany i zabawisz się z nami w jaskiniowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm...nie wiem ale nie mam ochoty - mam zamiar wybrac się na coś do kina i się samotnie zrelaksować ( może film, w którym obsada to dwie piekne kobiety, które nagle i niespodziewanie odkrywają do siebie mocny pociag seksualny i nie mogą się opanować ;) ) A sobota - ooooo bardzo chętnie tylko co ?? Rzućcie jakieś propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, jak się rozgadaliście! ;) słuchajcie, ja znów szukam kogoś do mieszkania - jakby się Wam rzuciło w uszy, że ktoś nie ma się gdzie podziać od 1.04, to dajcie znać pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziweczynki ;) - w słoneczny piekny dzień 🌼 na dzieńdobry. Nie Śliweczko - robię to bezinteresownie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera znowu mi się coś pokrochmaliło - miało byc - \"dziewczynki\" Aaaaa i byłem na \"czerwonym\" - kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopa = Sticowi się średnio podobał, zaśmiał się 10 razy, Stic nie lubi dubbingu, a był na seansie o 19:30 i liczył na podkład oryginalny, Stic widzi że wiele gagów było ściągnietych z innych podobnych produkcji, niezrozumiały do przełożenia na polskie realia humor amerykański spłaszczył film, ocenzurowane teksty :(. Stic jest bardzo wybredny jeśli chodzi o kinematografię i temu filmowi daje w swojej ocenie nie gwiazdki a ocenę \"kopa\" Stic sam jest gwiazdka i jest piekny bez dwóch zdań i zrobiłby to 100x lepiej ale nie miał czasu ani ochoty. Stic bezinteresownie daje Śliweczce kwiatka 🌼 ale wie, że Śliweczka może weszy jakiś podstęp i dlatego od razu napisał, że \"bezinteresownie\" :) Stic się zastanawia gdzie jest reszta ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic Śliweczka lubie kwiatki i bardzo dziękuje :) choć na przyszłość sugeruje że byłoby CUDOWNIE gdybyś potrafił wyczarować z tych nawiasików TULIPANY ;) Ja nadal nie łapię czy warto iści na ten film?? I rozumiem że byłaeś na oryginale a nie na dubbingu :( Boże jaka ja dziś mało kumata jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Stic--->widzę, że szalejesz z tymi kwiatkami :) hmmm ja mialam zamiar dzis wybrac sie na czerwonego kapturka ale juz od paru osob słyszałąm, ze to marny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam na czerwonym kapturku i mnie sie podobal, w ogóle to bardzo lubię filmy dla dzieci---może jestem trochę infantylana????? wolę do kina iść z moimi dziecmi, niż z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni >>> to choć na coś w sobotę :) Tylko błagam nie kapurek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do groty...lala lala la :) Intercity oddało mi kasiore, hihi wygrałam znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> byłam na tym obsranym kapurku....miałes rację ...ten film w sumie nie jest jakis bardzo zły on jest po prostu mało smieszny, bez polotu i lekkości. Wychodzi na to, że nie wystarczy młodzieżowy język: spoko, ziomał, zajebiste i chyba tłumacze o tym zapomnieli....dziss i ta muzyka ..za duzo tych piosenek przez co film traci rześkie tempo i niepotrzebnie się dłuży..... mozemy wybrac sie do kina ale ja chce tez iśc na tance (ale nie transy :) zresztą dobrych transów nie ma ...a tak wogole to masz zaległosci w zachwycie nad moim psem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) JA tylko (bynajmniej na razie) w przelocie - zaraz biegne do sadu. Mam nadzieję. że Blondyna nie zapomniała że dziś zabiera mnie na zabawy z solą ;)... Ja będę w weekend na epoce lodowcowej :) Co do Kapturka - a nie mówiłam :P w sumie ciesze sie że nie poszłam :) Chciałam też zobaczyć Nagi Instynkt - ale czytałam że to też przerost formy nad treścią :( Idźcie na CAPOTE - zobaczycie że P.S Hoffman dostał Oskara jak najbardziej słusznie! na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic wie co mówi, bo stic jest w ogóle super inteligentny i oczytany, i całą wiedze ma w jednym palcu. Stic zna się na kinie bardzo dobrze i jak coś krytykuje albo ocenia to robi to najlepiej. Stic chciałby zauważyć, że to on pierwszy zauważył swoje wątpliwości co do komiczności tego filmu, a nie jak o ujęła Śliweczka \"a nie mówiłam\" :P Stic może iść z landryneczką na tańce acz kolwiek nie wierzy w swoje umiejetności taneczne mimo że jest super i najlepszy na świecie we wszytkim :classic_cool: Stic czekan na termin i dlaczego stic nie ma telefonu do landrynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze musisz być na górze ?? - tj górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________@@@@@@@@__________@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ .......................................@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ..............................@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@ ........................................ ...@ ........................................ .@ ......................................@@ @ ..................................@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> tak tak w psychologiii jelsli dorosły facet mówi o sobie w 3 osobie...na pewno to coś znaczy.... co do tanców - a masz dzis czas????? bo ja chętnie po swoich latynoskich wybrałąbym się na trochę do Hybryd...Co TY na to????? a jutro do kina...ale nie na jakis film o 2 lezbach bo tego \"nie zniese\" :P Reszta ---> pamietajcie, że jestem troche obrazona, że ustawiliscie spotkanie w piatek o tak niedogodnej godzinie....SZkoda tez ze nie bede mogła wejsc w polemikę z Zaplutkiem o nałogach ....na zywo moja siła argumnetów jest znacznie skuteczniejasza i ekspresyjna:P NINA---->>co z tym mieszkaniem....cos trudno spotkac Cię na ...pojawiasz sie i znikasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×