Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wierze ze moze byc lepiej

CZY KTOS Z WAS TEZ TAK MA???

Polecane posty

Gość życie jest brutalne
juz nie mam nadziei na normalny, stały związek. Nie chce mni sie juz szukac bo to jest bezskuteczne. mam wrażenie że cos ze mna nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji tego ze moi starzy zapragnęli życia na łonie natury musze liczyć tylko na własny transport, ostatni publiczyny dyliżans odjeżdża o 22:20 , porażka. Więc nawet jak pojadę się spotkać ze znajomymi to nawet piwka nie mogę wypić bo jestem zmotoryzowana :( I tak jak ktoś już wcześniej pisał, znajomi się porozjeżdżali, albo są zajęci, facet sie nie odzywa, nawet nie wiem czy mogę go jeszcze nazywać swoim facetem, to już by chyba była nadinterpretacja hehehe. Jest jak jest ale mam nadzieje ze jakimś cudem jeszcze się wszystko naprawi w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze moze byc lepiej
cholera taki fajny wieczor ja chce do knajpy!!!!!!!!! najgorsze co moze byc to isc gdzies z para i czuc sie jak przyzwoitka:( ja tak teraz mam, kumpela ma faceta no i weekendy spedza z nim, teraz znow sa razem no i same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko z tobą ok moim zdaniem poprostu ktos Cię zranił, zawiodłaś się, żyłaś złudzeniami.... niestety takie jest życie. Ten facet o którym piszesz sama chyba wiesz ze zle robisz nie bede w to ingerowac. Powiem tylko ze moim zdaniem pierwszym krokiem do tego by byc szczesliwym jest cieszyć sie z drobnych radości a nie czekac z załozonymi rękami. Zycie jest krótkie i tylko jedno, nawet gdy wydaje Ci sie beznadziejne staraj się dostrzegac jakies pozytywy. We wszystkim można odnalezc szczęscie... ja sama staram się ulozyc sobie zycie i uwolnic od obłędnych mysli. \"JUTRO JEST WOLNE OD BŁĘDÓW\" 🌼 nigdy nie jest za późno by obudzić się i zacząć życ. wiem co mówię bo \"umarłam już duszą\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
nuenn--> ja sobie właśnie nie wyobrażam siedzenia jak głupia z książką podczas gdy inni się tulą itp. poza tym książki to ja czytam tylko w domu. Tak mi się wogóle wydaje że bardzo łatwo jest doradzic komuś, ale jakby miało się to samemu zrealizować to dopiero by sie wtedy przekonało że to wcale nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
chyba wypijemy razem wirtualne piwo dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"najgorsze to to, ze ja mam w podsiadomosci zakodowane ze ten moj eks to kurde BOSTWO IDEAL i ze juz lepszego nie poznam, a tak jak sie zastanowic to nie jest prawda albo gdy gdzies wychodze to podswiadomie szukam kogos, usilnie chce kogos poznac, ale i tak mi sie to nie udaje\" Rany, dziewczyno - wyjdź z mojej głowy... Co do joty.. Przez pierwsze 3 m-ce nawet cieszyłam się wolnością i spotykałam z różnymi facetami. Teraz, gdy zależy mi na znalezieniu kogoś - posucha. Oni chyba wyczuwają to, że - no cóż, taka prawda - rozpaczliwie szukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
hahaha ja warkę strong ;) to jak? pijemy? zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też przyszli perspektywiczni faceci mają wysoko postawioną poprzeczkę, choć to może śmiesznie zabrzmi hehe -----była dziewczyna >> wiesz o co chodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
była dziewczyna--> ja tak jak Ty jestem koło 8 miesięcy po rozstaniu- dobrze doczytałam? Głowa do góry 🌼 Sama soie to powtarzam choć niekiedy z miernym skutkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy jest jakiś sposób na taką sytuację. Własnie dostałam propozycję pracy (na dwa miesiące, w kraju!) za 2000 zł miesięcznie! Ucieszyłam się jak głupia, pomyślałam: o, super, odłożę, zacznie się rok akademicki, a ja wreszcie nie będę musiała dawać korepetycji przez parę miesięcy. Ale kiedy dotarła do mnie świadomośc, że nigdzie nie pojadę na wakacje, że nie będę się mogła ruszyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
Ale my jesteśmy głupie nie? Czasami mi się samej z siebie chce śmiać ;) Ale nie zmienia to niestety faktu że dalej kocham :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę się zakochać! Cholera! I to jak bardzo! Ale kupa - nie ma w kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuenn >> nad czym się kobieto zastanawiasz?? pojedziesz w październiku nad ciepłe morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze moze byc lepiej
ja poprosze jakiegos dobrego drina, np bianko ze spritem do tego kamikadze zdrowko dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
w dwóch słowach- TOTALNA PORAZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilowy absolut + sprite + limonka - ech to nawet Jego przepis i kurna smaczny ;) lepiej przelać niż nie dolać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze moze byc lepiej
nueen ooo no wlasnie, masz racje nie ma w kim!!! podobno milosc miloscia tylko szczerze mowiac NIKT mi sie nie podoba.... wszystkich potencjalnych kandydatow porownoje z bylym, no i niestety blado wypadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę Jasia Wędrowniczka. Z lodem. No właśnie, nie ma w kim, zwłaszcza, że mieszkam w małej miejscowości i wszystkich znam na wylot, a jedyną rozrywką tubylców w moim wieku jest chlanie do nieprzytomności, wwzględnie jaranie zielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest brutalne
mądtre słowa. Dzięki. Chciałabym tak myśleć jak Ty ale juz nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK
chyba się opijemy ;) Wiecie co, z tym porównywaniem do byłego partnera to chyba już norma. Jak poznałam tego kolegę to od razu popatrzyłam i stwierdziłam że to nie to ;0 Kolega bardzo w porządku, rozsądny, inteligenty itd. starszy- mówi się że trzeba sobie poszukać po rozstaniu kogoś dojrzalszego, ale to guzik prawda. Bo może dojrzalszy był i nic mu nie brakowało, tyle że jak sie kocha i pamięta o byłym to nic dziewczynie do rozsądku nie przemówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest brutalne
Byłam juz w takim dołku że mam za soba próbe samobójczą. Wziełam całe opakowanie tabletek nasennych ale chyba było ich za mało i się obudziłam. Żałowałam że nie były skuteczne. Czułam się samotna i nikomu niepotrzebna to po co miałam żyć. Teraz troche ochłonęłam ale tak czy owak potrzebna nie jestem....NIKOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam dokladnie to samo...juz kilka miesiecy minelo a ja nadal nie moge zapomniec...teraz poznalam fajnego faceta...mily, kochany, swietnie sie rozumiemy, ale...zniechecam go jak moge...nie potrafie, nie chce sie otworzyc...nie czuje sie gotowa...on niby to rozumie chce czekac...ale nie docierają do niego moje slowa...ja nie chce zeby czekal...nie chce bo i tak wiem ze nic z tego nie bedzie...bo ja caly czas mam w sercu kogos innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest brutalne ---> ja się czuję tak samo, z wyłączeniem prób samobójczych. Nic mi się nie chce, nic się w moim życiu nie dzieje. Jestem zmęczona jak cholera i znużona tym wszystkim. I jeszcze ta kurewska samotność. ostatnio przyłapałam się na tym, że nie potrafię już zasnąć bez obejmowania poduszki, tak mi brakuje czyjejś bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×