Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość natiiiiiiiiiiii
hym..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
ale ja ćwicze codziennie, dużo, jak na mnie:) będę jeszcze więcej, dzięki za rade, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnatiiii
a ja cwicze 10 min rano to hcyba malo ale wiecej mi sie nie chce:( nie wiem czy wogule cos to da ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na basen za pół godziny :D:D:D:D ale sie skatuje tymi biczami, mniam mniam :D:D:D a jutro mam egzamin z jezyka mediów ,nie jest źle, zwłaszcza, że potem zamierzam iść i kupic sobie czerwony płaszczyk :D upatrzyłam sobie w Carry, taki na wiosnę :D ze stójeczką :D za 100 zyla:D:D:D no i jak tu go nie kupić ? ;) nie jest źle dziś koło 1200 kcal tak więc, spaliłam dużo więcej niż zjadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
witajcie dziewczyny a ja sobie zrobialm wlosy....od razu lepiej sie poczulam!!!!!!!!!trzymajcie sie i powodzenia na egazamianch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiii
łe ja nie mam kiedy isc na zakupy;-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLka
No chejka dziewczyny:) Widze ze sie twardo wspieracie... i nawzajem mobilizujecie...luzik nie ma co...moze ja tez sie do was dolacze....ja proboje sie odchudzac.......juz nawet nie pamietam ktory raz.... glowa boli...mam mase swistkow z cwiczeniami (masakra) tylko brzuszki wykonuje systematycznie (dzis 170 {kazdego dnia przybywa 10}) nawet probowalam wcinac tego paskudnego kapusniaczka odchudzajacego {brrrrr} ale sie nie udalo....poprostu juz nie moglam.....jak macie jakies pomysly jak sie "dobitnie" mobilizowac albo inne pomysly jak wytrwac w odchudzaniu to bardzo prosze skrobnijcie cus ... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLka
P.S jesli chodzi o te kcal na ten 1kg tluszczyku to ma byc 9000 lub wyzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jedyna mobilizacja to spojrzec w lustro :D od razu wiem dlaczego muszę schudnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
a jestem grubym pasozytem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLka
Edddytek w 101% sie z toba zgadzam ale to ze sie spojrze w lustro to 1 tysieczna ba! bilionowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLka
oczywiscie chodddzi mi o to ze spojrzysz i zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natttiiiiiiiiiiiii odwala Ci? :D Weź rusz tyłek sprzed kompa poćwicz, poskacz:D będzie dobrze Motywacji mi też brakuje ale byłam na basenie w tym tygodniu też siłownia fitness i basen i może coiś się w końcu ruszy:) Teraz idę na egzamin:o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
a ja chemi nie zaliczylam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiii zaliczysz na poprawce Opędzlowałam własnie paczkę żelków:o Jestem niereformowalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
jestem w szoku a to przez 2 rzeczy: 1- zaczelam uczyc sie do poprawki bo bylam pewna ze nie zdam ucze sie ucze i nagle natchnelo mnie ze spr se na stronie uczelni czy zdałam a tm ku mojemu zdzwinieniu zaliczone na 3.0:-o:-o szooooooook !!!!:]:]:] 2-waze sie a ty 63:-o szok sweeet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
nie ja jeszcze jestem.......jestem chora i dlatego tak przycichlam.......pozdrawiam was kobiety ciezko sie odchudzajace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiii
do tego wczoraj kolezanka nie wiedzac nic o mojej diecie powiedziala ze mega schudlam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLka
ej laseczki znacie jaies fajne cwiczonka na zgubienei "boczkow"? I pupci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciwczeń to zamieszczałam tu gdzies linki do strony z której mozna ściągnąć 8 minute buns itp, jakieś 2-3 strony temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
helol ja wlansie sie zastanawiam czy nie robici tak ze przed kazdym posilkiem wypijac 1,2 szklanki wody nie gazowanej wtedy sie jest napchanym i mnie sie je ! stosował ktos cos tkaiego? hym??? pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak mamyy
to moj new nick (natii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow jestem chora:( kupiła w rossmannie vitaxu tabletki z wyciagiem z czerwonej herbaty i nabyłam najnowszy krem wyszczuplajacu brzuch i poslady Avonu:D jeszcze tylko musze sie na silke zapisac ale to mysle w poniedziałek jakos o ile sie wykuruje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak mamy
ja tez sie pochorowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Witam!! Potrzebuję wsparcia..ok 90kg..20 lat..173cm wzrostu.. Miałam kiedyś wstęp do bulimi-na poczatku liceum, nie chce do tego wracać, ale bardzo chcę schudnąć.. Nie jest najgorzej-jestem w stanie bez zadyszki wejść po schodach, dobiec do autobusu..Mam cudownego faceta, ale on nie rozumie, że ja muszę coś zmienić...Nikt nie rozumie.. Od jutra zaczynam-wlaściwie to już od dzis.. I strasznie się boję, że się znów nie uda..Jestem młoda,dość ladna i potrafię się sobie wyobrazic bez tej tony tłuszczu... Mój cej-na dobry poczatek70kg-to daje minus 20 od obecnej wagi... Przyjmiecie mnie do swojego grona na te "kilka" miesięcy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
pewnie ze tak wskakuj do nas I NIE BOJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!! bo to ci napewno nie pomoze!!!!!!!!!!!!! idz konsekwentnie dzien po dniu i ZWYCIEZAJ!!!!! P O W O D Z E N I A!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×