Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość Big_Blumka
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ja nadal chora, zapalenie oskrzlei i angina, do czwartku nie chodze do pracy, ogolnie mam dolka i jest bez sensu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blumeczko...nic sie nie martw, wiem co czujesz. Ja dałam radę to chyba kazdy sobie poradzi:) Nawet jak sie złamiesz to pamietaj, ze mas zo co walczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Ile kalorii spala się podczas dwugodzinnego sprzątania pokoju,bo satysfakce z efektu już mam a gdyby jeszcze udało się to jaoś powiązać z moją rozpoczętą dziś walką z tłuszczykiem... :)Czekm na mojego Petitka-taki duży, taki słodki i jeszcze pomaga kaorie spaić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Dzięki Edddyteczko:* Mój humor jakoś dziś znacznie ponad normą.. i czuję się wspaniale... Czytałam Wasze wypowiedzi i zaczynam wierzyć, że może i dla mnie jest jakaś szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
,,Wszystko co najważniejsze zdarza się raz w życiu"-Czasem jednak,przy odrobinie szcześcia ma szansę zdarzać się co dzień!! Edddyteczko powrotu do zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak mamyy
e to ja natii jak by kto nie wiedzila;P ja se własnie smigam na impre a z impry na zajecia;D ah cusz to bedzie za wspanialy weeknd a z odchudzaniem sie rozleniwilam buuuuu ale musze sie wizas za siebie buziaczki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Tak mnie ciągnie w stronę kuchni troszku, więc sobie tu siadłam:)Najbardziaj przeraża mnie ten tydzień w domku...Tata za dobrze gotuje....:)W niedzielę wyjeżdzam-jak to przetrwammm No i spotkanie z dziweczynami z liceum...taka tradycja-zaczęłyśmy jeszcze z pod koniec drugiej klasy..Bez piwka się nie obędzie...Brrrrrrrrr :(Chyba jakoś to sobie wybaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Hmmmmmmmmm... Wszystkie śpią...Szkoda.. Do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blumka pyszne jedzenia tez moze byc dietetyczne jesli zjesz polowe mniej:D Ja sie tu madrze tymczasem chorobsko zyc mi nie daje a mama podsuwa pysznosci, teraz np robi comber a zaraz zabiera sie za obiadek:o ona mnie zatuczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak mamy
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl
Koniec walki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak mamy
zaden koniec chociasz laski ja ostatnio pobilam rekard talerz chipsów hamburger talerz frytek 4 krompki z jakiem i majonezem:DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Tak się zastanawiam,czy moj brak samodyscypliny został ukarany złamanym nosem?!?!?! :( boli...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty? jak to sie stalo?????????????/ Ja od dzis zacyznam! Żadnych slodyczy bo juz nie moge patrzec na moja wielka D...Tzn Dżej Loł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
Hej dziewczynki, przyjmiecie mnie spowrotem???:):):) Osatnio olałam sobie odchudzanie-miałam poważniejsze, jak mi się zdawało, problemy no a teraz, ten brzucholek znów się pojawił:(:( Zaczynam od dzisiaj-zero słodyczy i ruch, ruch, ruch i jeszcze raz ruch!! Edytek, jak zdróweczko? Pozdrawiam Was wszystkie!!PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Pobili mnie i moje Kochanie w Walentynki.Bez powodu wywrócili stolik przy którym siedzieliœmy..Ja dostałam w nos i jest zlamany,mój luby jest caly powisiaczony co mozna nazwać cudem bo go przewrocili i kopali w szesciu facetów... Takie mialam Walentynki:((:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
Big blumeczko, biedactwo! Chamstwo się szerzy na tym świecie, ale i tak Ci zazdroszcze, ja miałam najgorsze Walentynki od lat bo.... samotne, rozstałam się z moim "kochaniem" w sylwestra i teraz próbuje się pozbierać. Też jestem połamana i poturbowana-emocjonalnie. A Ty obolała, ale nie sama.. z tym kimś! Powodzenia Wam życzę. Ja swoją szanse spieprzyłam mam nadzieję, że Wy wytrwacie razem do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
Judyciuś!! Wiem,że mam szczęście, ale kiedy go kopało sześciu chłopaków myślałam,że go zabiją..tego uczucia nie da się porównać z niczym.. :((Coś Ci powiem.Ja non stop żyję w kompleksach-z Petitem 04.03 tr.minie rok jak jesteśmy razema nawet on nie potrafi na to nic poradzić.Jest najprzystojniejszym chłopakiem na moim roku-to obiektywna ocena,nie tylko moja.Kiedy sie poznaliśmy,spodobał mi się ale ,,Głupia,popatrzeć możesz, ale to nie dla Ciebie".Później,kiedy chciał się ze mną umówić myślałam, że to dla jaj,dla zabawy..Urzekł mnie szybo:przystojny,inteligentny,z niezwykłymi pasjami..Ja gruba 85kg żywej wagi, w swoim mniemaniu brzydka,głupia i wogole do nieczego..Nikt w to nie wierzył,do dziś widze zazdrość dziewczyn z roku (polonistyka-dziewczyn u nas ci przewaga).,,ON z NIĄ?!?!?!"-czasem nawet słyszałam te słowa zdziwienia na korytarzu..Po wakacjach,w październiku wiele osób było zdziwionych,że TO przetrwało.Nie rozumieją,że możemy przebywać tylko ze sobą 24h/24h i nie mieć dość..A Petitek? Nieźle się ze mną namęczył i jest...Te Walentynki były pierwszymi,które spędziłam z KIMKOLWIEK..Było cudownie,do czasu.. Chciałam Ci tylko powiedzieć Słońe,że warto czekać i nikt nie jest skazany na wieczną samotność,chyba że bardzo tego chce..Nic na siłę..Petit pojawił się właśnie w momencie,krótko po tym,jak wściekła na cały świat, na cały ród męski,odpuściłam sobie..W chwili,w której nie zamierzałam się zakochiwać..Bałam się zaufać..ON sam przyszedł,sam pojawił się w moim życiu i stopniowo nauczył mnie ufać..Pokochał mnie..Nie ma nic piekniejszego i wierzę,że tak zostanie..Wierzę,że każda z Was,samotnych spotka swoje SZCZĘŚCIE:))Buziaczki:*!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
No i w doatku jeden z tych facetów powiedział,że jak mu dam tej swojej "grubej dupy" to mnie nie zgwałci. A mój ukochany kiwnął głową żebym to zrobiła,bo nas zabiją.No i brałam do buzi jednemu po drugim. Jak myślicie ile sperma ma kalorii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
Ej, Ty sobie chyba jaja robisz z nas, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
no przecież się pytam normalnie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
hej, podszywaczu uciekaj stąd!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Blumka
to bylo chamskie... Tego nie było :(:(:( Świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów!!Ktoś ujawnił swoje fantazje!!Zarezerwowałam swój pseudonim..To coś powinno pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
Kurcze no coraz więcej chamów na tym lez podole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże !!!!!!!!! Blumka, poważnie???????????? Współczuję! A jak on się czuje? Judycia, pomyśl sobie, że może kolejne Walentynki będą gorące i namiętne. Ja ciąglę jem słodycze. nienawidz e siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu Słońcu został jeszcze tylko mały siniak -śliwa na powiece,poza tym ok.Ja dziś byłam u laryngologa,bo czułam,że nos nie tak się zrasta-coś jakoś nie równo a ta wredna p.dr.stwierdziła,że coś się przesunęło i trza nastawiać raz jeszcze i...zrobiła to!! Bez znieczulenia:((:((:((Masakra!!Takie jazdy cały czas a ja się uczyć muszę do poprawki z romantyzmu,którą mam 2.03...Buziaczki i dzięki za miłe słowa:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyia
Edytek, ja to sobie cały czas powtarza-nadzieja matką głupich:) no ale w końcu lepiej być głupim niż sierotą, co nie? A słodycze ja też jem i to w coraz większych ilościach, a dupsko rośnie...:)Big_blumko, nie martw się, tylko sie ciesz, że tak się to skończyło. Życzę wszystkim wytrwałości, sobie przede wszystkim:) pa pa buziaki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po TŁUSTYM CZWARTKU-Dzięki Bogu!! Sprawa w sądzie ruszyła, zajęcia w tym semestrze do niczego,nos boli, trzy pączki na koncie.. Dzień do niczego..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×